Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

miért ő Futó Gabriella? B) :D :lol:

Nana, attól hogy nem csaptam a szelet neked vadkerten (egyesekkel ellentétben), még nem kell azt

gondolni, hogy a fiúk érdekelnek... :P Neked csak Gábor bácsi ;) ;)

Becézgetün, becézgetünk ? B)

Laci helyében én azért rákötnélek egy hazugságvizsgálóra :P

Píístám, lejárt lemez kattog nálad, ideje másikat feltenni! :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Nana, attól hogy nem csaptam a szelet neked vadkerten (egyesekkel ellentétben), még nem kell azt

gondolni, hogy a fiúk érdekelnek... :D Neked csak Gábor bácsi B) :lol:

jóó jóó anyukámtól jött az ötlet B) (rádkenem muteeer ;) )

de nem hívlak Gábor bácsiak... ;) egy csomót ismerek... maradsz Futó Gabi, Gabi...stb :P :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Petra most olvastam az aláírásod! Mostantól veled tüntetek! Mire betöltöd a 18-at, addigra én is a saját Mantávl szeretnék találkozóra menni! ;)

Rendben... ;) közös kampány?? na na naaa?? :lol:

Amúgymeg...NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGY HIBA VOLT HOGY NEM JÖTTÉL BE A KERESZTELŐMRE...3 NAPIG ZOKOGTAM...A KISKÖZÉRTBŐL FELVÁSÁROLTATTAM AZ ÖSSZES ZSEPIT!!! B) :D B)

Link to comment
Megosztás:

Mi lehetett a terve azzal a villamoson? :lol: :P

Igazából úgy hangzott akérdés, hogy "bocsi stbstb. nincs véletlenül nálad betét vagy tampon?"

Előszőr, mikor csak a betétet mondta, gondoltam ő is egy szerencsétlen autós, aki békávéra kényszerült és fékbetét kell neki. A tamponnál én is elcsodálkoztam.... B)

Azt nem tudom, hogy volt még vagy tíz nő azon a villamoson, miért pont célegyenesen hozzám jött, és miből gondolta, hogy akár fékbetétet, vagy csavarhúzót is elő tudnék rántani a táskámból?! B)

Hihetetlen dolog ez a tömegközlekedés...

Mikor hosszú évek után először buszoztam, minden mozdulatát lestem a többi utasnak, mert azt sem tudtam, hogy hol kell megnyomni a leszállásjelző gombot... :D

Aztán egyszer a hetes buszon két ember jött egymás után hozzám, hogy ez a busz hol áll meg, meddig megy, meg ilyenek ;)

Aznap nagyon sírtam....

Minenki rutinos bkvsnak nézet...

Azt hittem, elvesztettem a szubsztanciám...

;)

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a bizalmat

Laci szerintem már jól tudja, hogy nem tőlem kell félteni a papucsát

Hűha, akkor te mikor láttad, hogy nekem nagyméretű férfiasságom van, hogy így megvédtél? :D ;)

1. ez nem bizalom a mi részünkről, hanem inkább a tiedről. ;) Nyilván hallottad már a véleményemet a pedókról, hogy hogyan végezném ki őket. Én nem négy év sittet adnék a nagypapinak, aki a gyépés unokáját zaklatta - ahogy a héten történt B) ezt nem fejtegetem tovább, mert idegesít ez a téma. De az sem érdekelne, ha utánna én rohadnék a sitten életem végéig, én akkor is megbosszulnám B)

2. Laci papucsára pályázónak már lába sem lenne, mire a gondolatig eljutna :lol:

3. Nem láttam, hallottam a méretét :P

Link to comment
Megosztás:

Tegnap melóba menet azon kezdtem el gondolkodni, hogyha lesz egy gyerekem, akkor majd mekkora meló lesz elintézni az óvodában, hogy söröskorsó legyen a jele. Beteges, mi? B)

Nem beteges :D de nagy meló lesz! Mi rája helyett csak egy pillangót tudtunk kicsikarni B)

Link to comment
Megosztás:

Rendben... :lol: közös kampány?? na na naaa?? :P

FELVÁSÁROLTATTAM ;) ;) :D

Ahogy már a fél Corát, Auchant, Tescot, Inváziót, Familiát, Orsay-t és a többit is... B) Jó ha az embernek van gyereke... Vigyázni kell rájuk, sok pénz van már bennük B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.