Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Reklám van! Jöttem! :P

No ezér mámma verés lessz asszony. ;) B)

Verés mi? Szemmel verés vagy ... verés? :P

Lacik a négyzeten, meg csókszor csók a négyzeten :lol:

Nem ér! A kis Makett olvassa a fórumot! ;) ,

B) mentem darálni! Döntő van!:D

Link to comment
Megosztás:

Na hali eltévedtem ide is.

Azt hiszem itt is fogok olvasgatni, a manta család történetei mindig menők. B) B)

Látva a feltörekvő nemzedéket (littlemanta) csinálni kellene az oldalborda mintájára az ifjuságnak is valami titulust.

Mondjuk: new generation, vagy ilyesmi. Holnap beszélünk Xray-vel találjon ki nekik is grafikát.

Link to comment
Megosztás:

Na hali eltévedtem ide is.

Azt hiszem itt is fogok olvasgatni, a manta család történetei mindig menők. B) :D

Látva a feltörekvő nemzedéket (littlemanta) csinálni kellene az oldalborda mintájára az ifjuságnak is valami titulust.

Mondjuk: new generation, vagy ilyesmi. Holnap beszélünk Xray-vel találjon ki nekik is grafikát.

Örülünk,hogy a köreinkben látunk téged is,az ötletedmegtisztel B)

Link to comment
Megosztás:

Na hali eltévedtem ide is.

Azt hiszem itt is fogok olvasgatni, a manta család történetei mindig menők. B) :D

Látva a feltörekvő nemzedéket (littlemanta) csinálni kellene az oldalborda mintájára az ifjuságnak is valami titulust.

Mondjuk: new generation, vagy ilyesmi. Holnap beszélünk Xray-vel találjon ki nekik is grafikát.

XDgirl B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.