Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Little manta már makett manta korában is elég veszélyes gyerek volt... ;) nem tudom, szabad e mantát adni egy olyan gyerek segge alá, aki már alig három évesen rettegésben tartotta a környéket B)

http://img2.tar.hu/manta/size2/34684437.jpg

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ANYA HOGY TEHETTED?? MOST LE FOGNAK CSUKNIII! :lol:

ez a kép...amilyen régi annyira "áhh". :P

(most megbosszulta hogy beregiztem.. B) :P)

pár napig nem jövök fel újonc fórumozó létemre és tessék...máris...máris ez van...hát milyen dolog ez anya?? :D :P

Gabi...köszi...csakhát vannak akik félreértik...de hányszor írjam még??? FUTÓ GABI NEM PEDOFIL! ;) (na na naa?? hogy megvédelek már? ;) )

Link to comment
Megosztás:

Nem, azok alvadt vérfoltok. A háttérben lévő kiskrampó nagyon csúnyán el lett intézve by Petra :D ha jól megnézed, épp akkor szedegetik össze a darabjait... ;) Beszólt a gyereknek, erre makett manta szétkapta, mint foxi a lábtörlőt ;)

Miért? Te bírnád ha piszkálnák a frufrudat?? Persze hogy meg kellett ütnöm..nagyra sikerült...és? Nem egyszer előfordult már... B) B)

Link to comment
Megosztás:

hehehe B) pedig egyszer már nagyon megtapsoltak egy kocsmában, amikor az 'Ó Mister Alkohol'-t énekeltem. Bár ennek több oka is lehetett: ;)

1. a témaválasztás jó volt

2. nem akarták, hogy tovább énekeljek

3. részeg volt mindenki, és szépnek tűnt a nótaszó

4. tényleg jó voltam ;)

Néha úgy érzem, hogy úgy vagyok cinkelve a karaokéval általatok, mint az opel16v a pedofiliával... B)

Egyébként az jutott eszembe, hogy lehet, hogy csak azok pedofilok, akik gyerek méretű fütyivel rendelkeznek... :D

Link to comment
Megosztás:

;) Nehéz gyerek kora volt/van/lesz B)

Az Anyja Jedi lovagnak képzeli magát, az apja meg Mac Laudnak.... B) Családi veszekedések pedig a következőképpen zajlanak:

- Kussoljál! Én vagyok az apád!!!!

- Te kussoljál, mert levágom a fejed! CSAK EGY MARADHAAAAAAAAT!

mire a Kis Makett beleszól, melyre a válasz közösen: Kussoljál ifjú padavan!

:D csoda, hogy már gyerekkorában gyilkolt? ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.