Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

ilyenkor érdemes szépen visszafogottan fogalmazni. A mantás egy érzékeny lélek electricity.gif. de az ivásban én is benne vagyok drink.gif

Velem is lehet tárgyalni :D

Biztosan létezik az a sörmennyiség, amikor már egy halandó Corsást is megérint a manna és elkezd látni. Metálszemcséket :D

Link to comment
Megosztás:

ilyenkor érdemes szépen visszafogottan fogalmazni. A mantás egy érzékeny lélek electricity.gif. de az ivásban én is benne vagyok drink.gif

Szia Melinda!

A párod megigérte,hogy elküldi a Manta forgalmit beszkennelve.(Február elején)

Legyetek szívesek külldjétek már el.

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Szia Melinda!

A párod megigérte,hogy elküldi a Manta forgalmit beszkennelve.(Február elején)

Legyetek szívesek külldjétek már el.

Köszi!

hali

oksi elküldöm a héten. le lett fénymásolva, csak valahogy mindig elmarad a szkennelés. Meg most volt a verda zöldkártyázni is. legalább az is új!!!!azt is elküldöm. A friss manta forgalminál és zöldkártyánál nincs is szebb dokumentumlough.gif.

Link to comment
Megosztás:

És úgy tűnik minket is elért a végzet. A hétvégén vettünk egy fél mantakasztnit alkatrésznek. Elment az eszünk? sick.gifnade minden itt kezdődik, azt hiszem végérvényes a mantafertőzésünk. Persze kicsi az udvar, a mamához meg csak egy kasztni fér el, a következőt már az én mamámhoz kell vinni.car.gif

Link to comment
Megosztás:

És úgy tűnik minket is elért a végzet. A hétvégén vettünk egy fél mantakasztnit alkatrésznek. Elment az eszünk? sick.gifnade minden itt kezdődik, azt hiszem végérvényes a mantafertőzésünk. Persze kicsi az udvar, a mamához meg csak egy kasztni fér el, a következőt már az én mamámhoz kell vinni.car.gif

akkor mostmár 3 manta áll az udvarban. . . .

Link to comment
Megosztás:

akkor mostmár 3 manta áll az udvarban. . . .

mondjuk úgy 2,5. Amit megveszünk(letárgyaltuk de még nincs kifizetve) az totálkár törött verda Szegedről. Egy oszlopnak mentek vele, nincs benne motor és hiányzik az eleje. Ülések, Kárpitok, díszlécek, ajtók,műszerfal vannak. Persze jó lett volna ha motor van benne, de majd legközelebb, árérték arányban jó volt a biznisz.

Más téma: most találtam ezt a mantát. Vasárnap elviszik, viszont a hátsó kerékívnél az a spoiler minden álmom. Nem biztos,hogy az új tulajával meg tudok egyezni. Valaki tud ilyet eladót? Kérem szóljon már!!! köszönöm kiss.gif

Link to comment
Megosztás:

MantaBaby ! abból a sok mantából nincs egy pár eladó első ülés ? sötét színű :lol:

Hajniékon meg majd becartam :D ha egyszer koalíciós válság van akkor koalíciós válság van :D :D :D

Az enyém etalon, nem adom!!!Amit veszünk abban ha jól emléxem világos barna a szett. Max Sanyié a sötét de szerintem azt is megtartja. Esetleg opel manta fórumon kérdezősködj.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.