Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Sör a góré tövében. '81-ben építkeztek a szüleim, és a kőművesek és a segédek a góré árnyékba tették le a sörüket. Én meg belekóstoltam párba. Aztán csak az tűnt fel valakinek, hogy a gyerek a napon fekszik (addigra elment az árnyék onnan). Legalábis a családi legenda így szól. Én nem emlékszem rá, úgy berúgtam. :D Öcsém sem maradt el tőlem sokkal. Neki négy évesen volt az első. Papámnak volt egy olyan szokása, hogy amikor beért a bora, akkor az unokák egy kispohárnyit ihattak belőle. De sokan vagyunk unokák, és nem tűnt fel senkinek, hogy az öcskös legalább háromszor sorbaállt. Az volt az első gyanús dolog, amikor a karosszéken kereszben aludt. Lába, feje, karjai lógtak lefele. Azon az estén nem kellett eröltetni neki az alvást. :D

Így fordulhat elő, hogy egy családban egy szülőtől származó gyerekek eltérő családnevet viselnek; úgymint Sörös és Boros :D

Link to comment
Megosztás:

Már nem vagy szöszi??? :D

most éppen nem :D szexi vörös lettem átmenetileg. De Soltvadkertre megint szöszi leszek. ŰHiányzik kicsit. Bár ez sem rossz. Nameg nem megy ez a szín a kocsimhoz. Kék- vajszín. A szőke szín jobban illett a bőrbelsőhöz :D végülis olcsóbb hajat festeni, mint a kocsit átfesteni, vagy átkárpitozni nem?

Link to comment
Megosztás:

Mármint ami fém az rohad ?

Ez a konkluzió ? :D :D

olyan helyeken rohad ahol mi elfelejtettük megnézni. persze nemcsak az első autóvásárlásnál futottunk rozsdába, hanem a másodiknál is. Dehát nincs manta rozsda nélkül. Egy icike-picike mindengyiken van. szerintem devil.gif (bár nem akarok lelkekbe gázolni, e kijelentésem által, ja és a mikulás is létezik xmas.gif)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.