Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Inkább alakítsunk szövetséget! Közösen nagyobb esélyünk lehet! Én az MSP-t, a Magyar Sör Pártot képviselem! Szerintem elveinkkel teljes módon egyetért a te kis pártod/családod apraja, nagyja! :D

Ilyet még Magyarország nem látott! Az MSP, és a Mantarin teljes egyetértésben! :D (méghogy politikai szervezet, meg Narancs. Phö! :D)

Link to comment
Megosztás:

Inkább alakítsunk szövetséget! Közösen nagyobb esélyünk lehet! Én az MSP-t, a Magyar Sör Pártot képviselem! Szerintem elveinkkel teljes módon egyetért a te kis pártod/családod apraja, nagyja! :D

Ilyet még Magyarország nem látott! Az MSP, és a Mantarin teljes egyetértésben! :D (méghogy politikai szervezet, meg Narancs. Phö! :D)

Király ötlet :D de az politikai szervezet az Magyar Szesz Párt, nem??? :D

Link to comment
Megosztás:

Férjhez megy azt rögtön plasztikáztat! :D

Ugyan már, abból szappan van! :D (By Harcosok klubja)

Amúgy Hajniról honnan lehetne leszedni egy kenyérre való zsírt???

Na jó, két helyet is tudok hírtelen, de azokból sose legyen zsírosdeszka, mert pont úgy jók, ahogy vannak! :D

Remélem a férfinép most erősen helyesel. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Rekord! Ehhez mit szólnál?

bár nem tudom, hogy erre dongoltál e....

Gond volt (van) az internet hozzáférésemmel bocsánat, hogy csak most válaszolok!

jó ötlet! a hátsó híd mindenképpen érdekes lenne belőle!

Kicsit más...

Igen csak pórul jártam a "váltó javító mesteremmel". Ha esetleg ti is hasonló cipőbe járnátok, van egy címem ahová semmiképpen nem szabad menni! :D

Link to comment
Megosztás:

Sanyi! Te minden bizonnyal a jobb - és bal seggem féltekéire gondoltál :D Örülök, hogy jól szórakoztok :D De a nagy sziklák alatt meg hatalmas kigyók leledzenek, mi? :D

Az pedig, hogy éppen hány évesnekmondom magam: az elfogyasztott alkohol mennyiségétől függ. Én 18 éves koromig (vagy 14??? most nem tudom, hogy nem bukok be a hazugságaimmal) egyáltalán nem ittam. Alig győzöm azóta bepótolni :D

Link to comment
Megosztás:

Sör a góré tövében. '81-ben építkeztek a szüleim, és a kőművesek és a segédek a góré árnyékba tették le a sörüket. Én meg belekóstoltam párba. Aztán csak az tűnt fel valakinek, hogy a gyerek a napon fekszik (addigra elment az árnyék onnan). Legalábis a családi legenda így szól. Én nem emlékszem rá, úgy berúgtam. :D Öcsém sem maradt el tőlem sokkal. Neki négy évesen volt az első. Papámnak volt egy olyan szokása, hogy amikor beért a bora, akkor az unokák egy kispohárnyit ihattak belőle. De sokan vagyunk unokák, és nem tűnt fel senkinek, hogy az öcskös legalább háromszor sorbaállt. Az volt az első gyanús dolog, amikor a karosszéken kereszben aludt. Lába, feje, karjai lógtak lefele. Azon az estén nem kellett eröltetni neki az alvást. :D

Link to comment
Megosztás:

Sör a góré tövében. '81-ben építkeztek a szüleim, és a kőművesek és a segédek a góré árnyékba tették le a sörüket. Én meg belekóstoltam párba.

Akkor neked a Sörös az felvett művésznév, vagy csak ugy gondoltad nem tagadod meg a családi nevet.

Még jó hogy Pálinkásnak születtél. :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Még jó hogy Pálinkásnak születtél. :D :D :D

Pálinkás a fősulin voltam. :D Minden hétre vittem magamnak otthonról fél litert, aztán Muraközi barátom rámakasztota ezt a becenevet. Jóféle szilva. Hmmmm... :D

Amúgy pálinkát hat vagy hét évesen ittam először. Az úgy történt, hogy apu a maradékot már nem tudta hova önteni, mert elfogyott minden üveg. Így fogott egy mézesmacit, és kb nyakig öntötte. Visszatette rá a csúcsos sapkáját, és mai napig nem tudom miért, de rakott bele egy szívószálat is. Én meg kölyökként kinyitottam a hűtőt, és nem tudtam, mi lehet az. Ígyhát fogtam, és a szívószálon át jól meghúztam. Hát, akkor még nem ízlett. ;) Jól teleköptem meg hánytam vele a padlót. :D De azóta már jó barátom a házi szilva. :D

Link to comment
Megosztás:

Pálinkás a fősulin voltam. :D Minden hétre vittem magamnak otthonról fél litert, aztán Muraközi barátom rámakasztota ezt a becenevet. Jóféle szilva. Hmmmm... :D

El tudom képzelni a lehelleted :D , bár a gimibe mi is vittünk pálinkát fél literes fantás üvegben barátnőmmel. Nagyon fel kellett hígítani a végén, mert akkora bukéja volt :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.