Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Srácok! Nem tudjátok, hogy a Recaro ülésekhez az előre hajtó gombot, és annak a keretét lehet-e külön is kapni esetleg valahol? Az egyik ülésemről hiányzik a keret, a gomb felső része pedig szét van törve, és folyton leesik. Infót előre is köszi!

Szerintem nem. De asszem nekem van otthon. Meg más is jó bele. Egyébként az enyém is lejár, de azért mert el van tőrve az ülésben lévő fémpöcök, amire rámegy a műanyag bigyó. És azt sajnos nem lehet megcsinálni. Úgyis jövünk neked egy zsanérral, majd nézünk mellé ilyet is :(

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem. De asszem nekem van otthon. Meg más is jó bele. Egyébként az enyém is lejár, de azért mert el van tőrve az ülésben lévő fémpöcök, amire rámegy a műanyag bigyó. És azt sajnos nem lehet megcsinálni. Úgyis jövünk neked egy zsanérral, majd nézünk mellé ilyet is :(

Hééé Keresztanyám!

Az évzáróra nem jöttök férjuraddal? Nov 10 kecskemét!!!

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem. De asszem nekem van otthon. Meg más is jó bele. Egyébként az enyém is lejár, de azért mert el van tőrve az ülésben lévő fémpöcök, amire rámegy a műanyag bigyó. És azt sajnos nem lehet megcsinálni. Úgyis jövünk neked egy zsanérral, majd nézünk mellé ilyet is :cry:

Köszi, köszi, köszi! Pusszancs! (Ezt csak így álcázva, hogy ne lássa Laci!) :( :P

Link to comment
Megosztás:

Halihalihalóóó!

Pont nemrég beszéltem a Zuraddal... :cry:

Letiltottál MSN-ről miiii??? :P

Hétvégén ha nem dolgozik Lacibácsi, akkor átugornánk pár percre, pár dolgot lepontosítani...már ha valaha is elkészül a lakatolás... :(

Nem is tiltottalak le :P csak nem msnezek :D gyertek nyugodtan: hozzánk bárki bármikor bejöhet, ha hoz magával kellő mennyiségű alkoholt vagy kaját ;)

Link to comment
Megosztás:

Hééé Keresztanyám!

Az évzáróra nem jöttök férjuraddal? Nov 10 kecskemét!!!

hát... nem... :( szerintem melózik az uram hétvégén mindkét nap, de mondjuk ez nem biztos... meghát most nem úgy alakulnak a dolgok... (áhhh! Nem is! Az igazság az, hogy nem tudjuk, milyen kaják lesznek, mert ilyen egy soros leírású kajákat mi már nemtudunk értelmezni és nem akarunk beégni mindenki előtt :P)

Link to comment
Megosztás:

Komolyan nem értem, mi bajotok azzal a lőrével. Szerintem nem is volt olyan brutális. Kortyolgattam Mantatalin másnaposan, meg lagziban dínom-dánom közepette, de nem tűnt keményebbnek az otthoninál... Az is igaz, hogy mifelénk pálinka nélkül nem igazán indul a nap. És csakis a szilva, az az igazi! :P :(

Link to comment
Megosztás:

Köszi, köszi, köszi! Pusszancs! (Ezt csak így álcázva, hogy ne lássa Laci!) :D ;)

Jó az álcázás :P

Egyébként tuti, hogy van otthon ilyen pöcök és elő is akartam neked szedni már tegnap... és akkor.... és akkor....

....

...

..

és akkor rájöttem, hogy olyan tuti helyre raktam el, ahová csak olyan dolgokat raknak el, amit nagyon meg akarnak találni és épp ezért soha nem lesz meg... :cry: de keresem rendületlenül :P ha meg mégse lesz meg, akkor már szóltam a Lacinak, hogy kerítsen egy három ajtós kadettot és arról levadásszuk :(

Link to comment
Megosztás:

...olyan tuti helyre raktam el, ahová csak olyan dolgokat raknak el, amit nagyon meg akarnak találni és épp ezért soha nem lesz meg...

Seráfütty! Én ugyanígy jártam a meghívótokkal. ;) Elraktam, hogy örök emlék, itt biztos mindíg meglesz. Már csak arra kellene emlékeznem, hogy hol van az az itt... :cry: Az a kis bisz-basz meg annyira nem fontos, már feltalálták a pillanatragasztót! :P

:( :P :P

Ne ess pánikba, a tied kétajtós! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.