Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Ha egyszer hazajutok értelmes időben, akkor felrakom...annyira nem szép látvány...mondjuk nincs a oszlop... :lol: , úgyhogy a könnyítás már megvan... :lol:

Hajni!

Laci sem látta???

Nézd, tudom, hogy nehéz neked megértened, de minket egyáltalán nem érdekel a kadettod :lol:

Áh, nem! Majd mindjárt felcsatlakozom - felcsatlakoztam! - msn-re, oszt megbeszéljük!

Addig is: Hajráááááááá Sanyiiiiiiiiiiiiii! :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Egyenlőre érdeklődés szinten kérdezném ,hogy van -e valakinek elfekvőben dupla körlámpás kerete illetve belevaló lámpa és ha igen akkor az mennyibe fájna nekem? Keretem már volt meg lámpa is csak a fényező csúnyán fújta le illetve nem gittelte ki a hibákat és inkább eladtam :S Üvegszálas keret nem érdekel.

ÜDv

dani

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Egyenlőre érdeklődés szinten kérdezném ,hogy van -e valakinek elfekvőben dupla körlámpás kerete illetve belevaló lámpa és ha igen akkor az mennyibe fájna nekem? Keretem már volt meg lámpa is csak a fényező csúnyán fújta le illetve nem gittelte ki a hibákat és inkább eladtam :S Üvegszálas keret nem érdekel.

ÜDv

dani

Nekik biztos lesz:

06-30-5580347

Vagy a másik lehetőség:

06-20-477-1042

Hivatkozz rám (Antira)

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.