Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Igen most azon vagyok a csergőt hívtam és van nekik jeladójuk szóval megnézem azzal milyen lesz.

banális hiba szokott lenni ilyen magas fogysztási problémánál pl. nyomásszabályzó és persze sok más is .de ezt valahogy elfelejtik megmérni általában ..

20E van benne? (befecsi legalábbis)

Link to comment
Megosztás:

banális hiba szokott lenni ilyen magas fogysztási problémánál pl. nyomásszabályzó és persze sok más is .de ezt valahogy elfelejtik megmérni általában ..

20E van benne? (befecsi legalábbis)

Ahham szóval nyomásszabályzó ,ez eszembe sem jutott de jó kiindulás lehet. 20E befecsi rendszer van benne a motor meg 2,2 -es a furcsa csak az ,hogy nem buzeráltam semmit és mégis valami beszart, leszereltem ,felszereltem és ennyi persze a mörfi nem alszik :) No robogok haza hétvégén és azt hiszem lesz mit megnéznem ezügyben csak a fogyasztásméréshez ugye autózni is kell és minden egyes csere után méregessek :S ehh picit tré de majdcsak sikerül.

Köszönöm a segítséget.

Üdv

dani

Link to comment
Megosztás:

Úgy lesz Manta :) nem fogom titokban tartani ,de mindenképp megtalálom és ha jól számolom akkor ha minden kis gombát meg ilyen apróságot kicserélek akkor már 1000 km után megtérül az ára B) talán... Azért a féltank benzin 100 km -re a városban nem semmi :S főleg ilyen benya árak mellett.

Link to comment
Megosztás:

Jobb oldali kellene homokszínben vagyis olyan mustáros inkább B) már beszéltem vele anno ,hogy van neki de azóta nem értem el és kellene még ilyen krómozott műanyag pöcök az ajtózár csúszkához belül.

most ugye a majrévasról beszélünk az ajtó felett, nem pedig az ajtóbehúzóról? :) mondjuk mindegy, mert van mindkettő... viszont krómszínű pöcök az nicsen.

Híjjad föl MrMantát (Laci), mert ő szokta eltüntetni meg elővarázsolni a kérszletet -> 06 30 990 86 82

Link to comment
Megosztás:

banális hiba szokott lenni ilyen magas fogysztási problémánál pl. nyomásszabályzó és persze sok más is .de ezt valahogy elfelejtik megmérni általában ..

20E van benne? (befecsi legalábbis)

Ahham szóval nyomásszabályzó ,ez eszembe sem jutott de jó kiindulás lehet. 20E befecsi rendszer van benne a motor meg 2,2 -es a furcsa csak az ,hogy nem buzeráltam semmit és mégis valami beszart, leszereltem ,felszereltem és ennyi persze a mörfi nem alszik :) No robogok haza hétvégén és azt hiszem lesz mit megnéznem ezügyben csak a fogyasztásméréshez ugye autózni is kell és minden egyes csere után méregessek :S ehh picit tré de majdcsak sikerül.

Köszönöm a segítséget.

Üdv

dani

szivesen nincsmit !

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Kérdésem az a következő. Az itthoni piacon mennyiér lehetne eladni 4 db sárga állítható konit + 4 ültetőrugót aminek a márkáját nem tudom mert fémtiszták, továbbá 4 dugattyút csapszeggel és gyűrűkkel? Régóta hirdetem őket de vagy az ára bajos vagy a kutyának sem kell vagy további ötletem nincs.

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Kérdésem az a következő. Az itthoni piacon mennyiér lehetne eladni 4 db sárga állítható konit + 4 ültetőrugót aminek a márkáját nem tudom mert fémtiszták, továbbá 4 dugattyút csapszeggel és gyűrűkkel? Régóta hirdetem őket de vagy az ára bajos vagy a kutyának sem kell vagy további ötletem nincs.

Üdv

Én anno 30ért vettem a konikat. A rugót ha eredeti tuning, akkor szerintem 15ért lehetne. A 4db dugó is kb 15-öt ér.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Kérdésem az a következő. Az itthoni piacon mennyiér lehetne eladni 4 db sárga állítható konit + 4 ültetőrugót aminek a márkáját nem tudom mert fémtiszták, továbbá 4 dugattyút csapszeggel és gyűrűkkel? Régóta hirdetem őket de vagy az ára bajos vagy a kutyának sem kell vagy további ötletem nincs.

Üdv

szerintem koni állapottól függően 20-40e., rugó meg attól függ, hogy hányas meg mi a neve, de 15-30e. Most pl. kb ennyiért. Persze volt idő, amikor többért és olyan is, mikor kevesebbért. Dugattyút nem vennék így...

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok

Szerdán épp a Flórián tér felé tartva rohadt nagy dugó volt :S én mint kezdő Pesti sofőr kerültem másfele és épp a III. kerTímár utcába vezetett a sors ahol láttam egy nagyon szép 400 -as szélesített metálkék Mantát csak időm nem volt megnézni mert nagy sor állt mögöttem. Nem tudja valaki ,hogy kié ? mert szeretném jobban szemügyre venni.

üdv

dani

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.