Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

:lol: micsoda csend... ;)

Makett hozzáállása a szeretet ünnepéhez:

(idézet kis csonka családunk hétköznapjából)

- anya! Na most akkor megvetted nekem azt a baglyos láncot karácsonyra, vagy mi van? :)

- de Petra... a karácsony nem az ajándékokról szól, hanem a szeretetről... :P

- de én SZERETEM azt a baglyos nyakláncot!!! :)

:lol: az agresszív kismalac meg el is bújhat mögötte :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja! A láncon nem élő bagoly van, hanem ilyen nyaklánc, amit aránytalanul drágán lehet megvenni a h&m-ben...

Minden aránytalanul drága... de le kell sz@rni , csak egyszer van karácsony... egy évben ;) hála a jó égnek...

Ja mellesleg , megint hívtalak tegnap, hogy kicsit diskuráljunk.... :) Egyszer csak sikerül már... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Múltkor brie sajt helyett bré sajtot kértem a sparban, annyira jól elpoénkodtam otthon ezzel az elnevezéssel.

Freud.

No more comment.

A zőccségestől meg brokit kérsz brokkoli helyett..? :lol:

A nyaklánchoz egy kérdés: azért baglyos, mert annyira drága? (Hú-húúúú..... ;) )

Link to comment
Megosztás:

A nyaklánchoz egy kérdés: azért baglyos, mert annyira drága? (Hú-húúúú..... :lol: )

:P :lol: :lol: nem, bagoly van kirakva strasszból, bazinagy strasszkő szemekkel, amiben a Makett önmagát vélte felfedezni, mert ő szerinte neki különleges kapcsolata van a baglyokkal :lol:

Tavaly kiakadt, mert nyomtatót kapott tévé helyett (a mai napig nem tudom, honnan szedte, hogy tv-t kap... ;) ) - gondoltam becsomagolom neki a nyomtató dobozát megint, kíváncsi lennék az arcára, amikor kibontja :D azon annyira kiakadt, hogy idén ilyen szigorú tekintettel rámnézett és azt kérdezte: "ugye azért ezt a karácsonyt most nagyon meg akarod csinálni :lol: ?" mintha nem is tudom, minek nézne... :) de azért aranyos, tegnap sem vertem agyon, meg ma reggel sem, amikor berángatott a gimibe, mert megint valamit otthon hagyott :)

Link to comment
Megosztás:

Én vagyok az X faktor ######ikám, Hajnalka pedig a mentorom, sokkal több eltorzlut arcal tud sírni, mint a Keresztes Ildikó! :P

hát ja... ;) többek között neked is volt szerencséd végignézni Zamárdiban :lol:

:lol: mondjuk akkor nem éreztem viccesnek... :) de ma már elég komikusnak tűnik... :)

Link to comment
Megosztás:

hát ja... ;) többek között neked is volt szerencséd végignézni Zamárdiban :lol:

:lol: mondjuk akkor nem éreztem viccesnek... :) de ma már elég komikusnak tűnik... :)

Én nem arra gondoltam, hanem arra, amikor 3-4 pálesz után sírva röhögünk valami f@szságon. :P

Link to comment
Megosztás:

Én nem arra gondoltam, hanem arra, amikor 3-4 pálesz után sírva röhögünk valami f@szságon. :lol:

Ja ;) az még viccesebb :) főleg, hogy nem iszok páleszt :)

Jó-jó... a múltkori Blitz az tévedés volt, azt hittem a rosét viszem, közben meg a Kojak meggyes pálesze volt - de ha már ott volt, akkor ott volt :P

Link to comment
Megosztás:

:lol: a legnagyobb ;)

Bár mi Makettal tegnap a Mocsok által belinkelt videón röhögtünk veszettül :) mondom a kölöknek: megmutatom J0hnnyt, hogy énekel egy fesztiválon :P húúú, az amúgy sem mákszemnyi szeme akkorára kerekedett, hogy az egész fejét betöltötte :) aztán rájött, hogy igazából nem is te vagy :lol:

De az a röhej, hogy tök normálisnak gondolta, hogy esetleg hülye ruhába öltözve énekelsz érdekes mozdulatokkal kísérve egy színpadon - de az nem volt furcsa neki, hogy mit keres ott Travolta, meg Tim Allen :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja :) az még viccesebb :) főleg, hogy nem iszok páleszt :P

Jó-jó... a múltkori Blitz az tévedés volt, azt hittem a rosét viszem, közben meg a Kojak meggyes pálesze volt - de ha már ott volt, akkor ott volt :lol:

Hmmm.

Hogy is volt az a disznóvágás Sörös Sanyiéknál? :lol: :lol: UFÓ a kukoricásban? :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.