Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Nálam! :D Kálozon lakom most. De nem érdemes megnézni. Egyrészt mert tényleg ramaty, másrészt meg talán sikerül a családi béke megóvásával megtartani. Nagyon nagyon nem akarom eladni. Inkább a szabadulnék meg a ######a Vectrámtól, mint ettől.

Ti is hiányoztok nagyon!!!!

Sanyikám!

Értem én, hogy család, meg gyerek meg stb, de kell egy kis kikapcsolódás!Szal várunk vissza!Tessék jönni! :P

Link to comment
Megosztás:

Nézdd meg az Örökséget.Csehszlovák film,a rendszerváltás után játszódik.Na ott láthatsz igazi idiótákat............ :P

:D én még annó láttam, azóta is szeretnék egy körhintát az udvarba - meg múltkor valami hipiszupiban megvettem az eredeti dvdt kemény 900forintért :D

Sziasztok! Katasztrofális hírem van!

Amúgy üdv mindenkinek, remélem, mindenkinek szépen zajlik az élete. Én csak vegetálok, és reménykedem a jobban.

Csá!

SÁNDOROM!!!!!

Ez a legőszintébb hangvitelű hirdetés, amit valaha olvastam :P sajnálom, hogy nem azzal a hírrel szolgáltál, hogy "na, sakcok, itt van, megépítettem, szóval mehettek a picsbe :)"

:D

Dehát ez van...

Viszont akkor a számod meg is van, remélem meg is tartod egy ideig...

Nincs valakinek kedve Kálozra menni? Megnézném én azt a rocker-sárga mantát :D és egyúttal meghívtam magam Sanyiékhoz :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor mondjuk hamarosan csaphatnánk nálunk egy garden partyt. :D Garden van hatalmas, addigra kitakarítom a kertet, ahol vagy 15 autó kényelmesen elfér, az udvaron meg lehet szalonnát sütni, meg mindenfélét csinálni. A gyerkőcöknek meg van mászóka. Ezt még oldalbordával egyeztetni kell, meg szabit is kell kivenni, mivel hétvégente is dolgozom. De megoldható.

Ha van érdeklődés, akkor mindent megteszek az ügyért.

Link to comment
Megosztás:

Akkor mondjuk hamarosan csaphatnánk nálunk egy garden partyt. :D Garden van hatalmas, addigra kitakarítom a kertet, ahol vagy 15 autó kényelmesen elfér, az udvaron meg lehet szalonnát sütni, meg mindenfélét csinálni. A gyerkőcöknek meg van mászóka. Ezt még oldalbordával egyeztetni kell, meg szabit is kell kivenni, mivel hétvégente is dolgozom. De megoldható.

Ha van érdeklődés, akkor mindent megteszek az ügyért.

Ha hétvégére szervezed én tuti megyek. :P

Link to comment
Megosztás:

Akkor mondjuk hamarosan csaphatnánk nálunk egy garden partyt. :D Garden van hatalmas, addigra kitakarítom a kertet, ahol vagy 15 autó kényelmesen elfér, az udvaron meg lehet szalonnát sütni, meg mindenfélét csinálni. A gyerkőcöknek meg van mászóka. Ezt még oldalbordával egyeztetni kell, meg szabit is kell kivenni, mivel hétvégente is dolgozom. De megoldható.

Ha van érdeklődés, akkor mindent megteszek az ügyért.

:D ilyen csodálatosan rég hívattuk meg magunkat bárhová is szerintem :D

csaphatnánk nálunk egy garden partyt. :D Garden van hatamas
:P :P mekkora szöveg :D

Sándorom! nem akarunk ám terhetekre lenni, de ahogy látod, egy batyus buliban mindenki benne lenne :)

(sokáig nem tudtam, mi az a batyus buli, aztán elmondták, hogy az, amikor mindenki csóró, és azt visz, amit tud -döglött macska és réti cickány nem ér - és egyszer ki is próbáltuk :D azon túl, hogy nem te rogysz bele a vendéglátás költségeibe, a legtutibb dolog a világon: igazságos, és olyan dolgokat tudsz összezabálni meg összeinni, ami egyáltalán sosenem illett egymás mellé és ha igazán jól csinálod, akkor be is fosol ;))

Link to comment
Megosztás:

Akkor mondjuk hamarosan csaphatnánk nálunk egy garden partyt. :D Garden van hatalmas, addigra kitakarítom a kertet, ahol vagy 15 autó kényelmesen elfér, az udvaron meg lehet szalonnát sütni, meg mindenfélét csinálni. A gyerkőcöknek meg van mászóka. Ezt még oldalbordával egyeztetni kell, meg szabit is kell kivenni, mivel hétvégente is dolgozom. De megoldható.

Ha van érdeklődés, akkor mindent megteszek az ügyért.

Benne vagyok, nem kell 2x mondani!!! :D ;)

;) ilyen csodálatosan rég hívattuk meg magunkat bárhová is szerintem :D

:P :P mekkora szöveg :D

Sándorom! nem akarunk ám terhetekre lenni, de ahogy látod, egy batyus buliban mindenki benne lenne :D

(sokáig nem tudtam, mi az a batyus buli, aztán elmondták, hogy az, amikor mindenki csóró, és azt visz, amit tud -döglött macska és réti cickány nem ér - és egyszer ki is próbáltuk ;) azon túl, hogy nem te rogysz bele a vendéglátás költségeibe, a legtutibb dolog a világon: igazságos, és olyan dolgokat tudsz összezabálni meg összeinni, ami egyáltalán sosenem illett egymás mellé és ha igazán jól csinálod, akkor be is fosol :D)

Ugye? ;)

Én viszek bort, kaját majd rábízzuk Hajnira, Blitz-re is döglött, de fincsi állatmaradványokat hozott... El is fogyott asszem... :P :D :D :)

Link to comment
Megosztás:

Hajninak: Visit My Website :P

:D először azt hittem, rosszul látom az árakat :P

AMúgy úgy döntöttem, hogy ezentúl minden alkalomra (születés- és névnap, karácsony, hsúvét, akármi - nem pedig ilyen cekcuális alkalmakra gondoltam :D) pénzt fogok kérni, mert a Makettnak nagyon bejött ez most szülinapján is :D

És ha már itt tartunk! Innentől minden évben 12szer fogok névnapot ünnepelni az alábbiak szerint (van, hogy egy nap kétszer kétféle módon - ötlet onnan, hogy tegnap volt, aki felköszöntött):

Hajna (július 9., augusztus 21., október 10.)

Hajnácska (április 25., november 15.)

Hajnal (március 27., június 19., október 4.)

Hajnalka (március 27., június 19., október 4., január 3.)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.