Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

mondanám, hogy átviszem pendrive-on, de ahhoz egy picit messze vagytok

Amúgy aki nem bírta anno az Argo-t, a Ford Fairlane-t, az Üvegtigrist, vagy hasonló, vagy még "suttyób" filmeket, az ne nézze meg.

Mellesleg sikerült belenéznem pár részbe a sorozatból is. Hát ezek állatok. :D

Bírtam az összes ilyen hülyeséget - sőt csak az ilyeneket szeretem :P (meglepő, mi? :D)

A legutóbbi ilyen, amin sírva röhögtem, az a Kecskebüvölők :D Makett képes egy pillantásával halálra nézni nem csak kecskét, de bármilyen állatot - sőt, szerintem embert is... :D

Zozort a Duna jegén királlyá koronázom :P

Link to comment
Megosztás:

Bírtam az összes ilyen hülyeséget - sőt csak az ilyeneket szeretem :P (meglepő, mi? :D)

A legutóbbi ilyen, amin sírva röhögtem, az a Kecskebüvölők :D Makett képes egy pillantásával halálra nézni nem csak kecskét, de bármilyen állatot - sőt, szerintem embert is... :D

Zozort a Duna jegén királlyá koronázom :P

Engem nem lepett meg.

És téged meglep az, hogy állandóan azon agyalok, miként tudnék szert tenni egy mantára?

Illetve ha sikerülne összeszedni a rávalót, miként miként lenne olyan, amilyennek szeretném?

Csak annyi a bajom, hogy ami nem hullik szét, az jelenleg nekem nem elérhető. Szethullosat meg jelenleg nem tudnék osszepofozni. Van elég gond a házzal is jelenleg, illetve idén. Na meg a szerencse se nagyon talál meg manapság, csak a pékek.

Link to comment
Megosztás:

:D uristen :P a pékek?????????? :P az milyen kemény :D milyen az, amikor megtalálnak a pékek???!!!! :D

Amúgy meg nyugi :D MANTA VAN ELADÓ nálunk :)

Tudod, ezek olyan pékek, akik nem kenyérrel, hanem csekkel dobálóznak.

Manta meg hiába van eladó, ha nincs rávaló. :D

huhh, ez még rímes is lett, vagy csak rémes.

Link to comment
Megosztás:

:P MEGNÉZTÜK :P

Én sírtam a röhögéstől, annyira jellegzetesen ábrázolják benne a manta tulajdonosokat :) És hoppácska, de volt benne egy matt fekete manta is :D

Az elején, mikor elüti a bringást - na, az tök jellemző, hogy meg is dögölhet az ipse, a mantás akkor is a kocsiért aggódik :D (mind az a vicc, hogy mi jut eszébe a mantásnak ütközéskor? Hát a lökhárító..)

Meg amikor viszik el a mantáját és zokog :D meg az egész :D nekem nagyon bejött :D és tök jó, hogy nincs kutyánk, mert félnék , hogy a megfelelő táp hiányában lefossa a falat :D

A tv stáb meg bicajon érkezik a válság miatt ;)

Link to comment
Megosztás:

MA meg is nézem mostmár..

VAgyis megnézném, csak nincs hangja. már letöltöttem pár filmet, de most nézem, hogy egyiknek sincs hangja. mit tegyek? :P

ja bocs. minden filmemnek elment a hangja, szóval valami gebasz van a gépemen. lehet megint SAnyika nyomkodta el. :D jobban ért a gépekhez ,mint mi. egy élet mire helyrerakom a laptopot egy nyomkodása után. :P

Link to comment
Megosztás:

MA meg is nézem mostmár..

VAgyis megnézném, csak nincs hangja. már letöltöttem pár filmet, de most nézem, hogy egyiknek sincs hangja. mit tegyek? :P

ja bocs. minden filmemnek elment a hangja, szóval valami gebasz van a gépemen. lehet megint SAnyika nyomkodta el. :D jobban ért a gépekhez ,mint mi. egy élet mire helyrerakom a laptopot egy nyomkodása után. :P

Na megnéztem ezt az állat filmet!

Teljesen überbaromállatok a köbön!!! :D :D :)

Először letöltöttem hogy majd megnézem, de mivel nem volt hangja, így megnéztem online...

Van még tőlük ilyen fa...frankó műsor? Vagy hasonló bárkitől? Rákattantam az ilyen barom filmekre... :D

ui.: Papírkutyákat és az Üvegtigrisek 1-3ig láttam- Cserépléc-törés hassa!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Na megnéztem ezt az állat filmet!

Teljesen überbaromállatok a köbön!!! :P :D :D

Először letöltöttem hogy majd megnézem, de mivel nem volt hangja, így megnéztem online...

Van még tőlük ilyen fa...frankó műsor? Vagy hasonló bárkitől? Rákattantam az ilyen barom filmekre... :D

ui.: Papírkutyákat és az Üvegtigrisek 1-3ig láttam- Cserépléc-törés hassa!!! :D

Nézdd meg az Örökséget.Csehszlovák film,a rendszerváltás után játszódik.Na ott láthatsz igazi idiótákat............ :P

Link to comment
Megosztás:

Nézdd meg az Örökséget.Csehszlovák film,a rendszerváltás után játszódik.Na ott láthatsz igazi idiótákat............ :P

Like! :P

Bohus a legnagyobb, a film meg örök klasszikus.

Köszi, megvan az ebéd utáni tennivaló! :D

Ennek az elejét nemrég láttam vagy 20 percig, az éttermes részig, de akkor még nem tudtam a címét. Különben is többet beszélgettünk ismerőssel a kamionban, mint a filmet néztük... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.