Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Tegnap majdnem felgyújtottam a mantát :) én nem tudom, hogy történt, csak vissza akartam gyömöszölni az ablakemelő modulját a műszerfal alá, és egyszer csak Omega koncerten éreztem magam B) és nem akart abbamaradni a füst.... :D eszembe is jutott, hogy okés, hogy nem akarok mást, csak füstöt és lábdobot, de azért nem így gondoltam :D még jó, hogy nem voltak sokan a parkolóban, hogy a hülye szőke miért bámulja széttárt kezekkel (nem lábakkal) az utastérből feltörő füstöt... aztán mivel nem akart abbamaradni, csak kivettem a csomiból a poroltót... (mert ott a helye :D azért van ott, mert ha kigyullad a műszerfal, akkor nehezített projekt keretében lehessen oltani :D ). Aztán így meg lett oldva, és itthon kiderült, hogy a kasznihoz ért valami kábel (fogalmam nincs melyik, meg mire jó - mert igazi Kábel a rengetegben van ott), szóval igazából nem is én tehettem róla.... most legalább le van minden szabad kábel szigetelve, de komolyan mondom, ilyen tipp-mix keretében fogadásokat fogok indítani, hogy vajon hány méter felesleges kábel szunnyad abban az autóban :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap majdnem felgyújtottam a mantát :) én nem tudom, hogy történt, csak vissza akartam gyömöszölni az ablakemelő modulját a műszerfal alá, és egyszer csak Omega koncerten éreztem magam B) és nem akart abbamaradni a füst.... :D eszembe is jutott, hogy okés, hogy nem akarok mást, csak füstöt és lábdobot, de azért nem így gondoltam :D még jó, hogy nem voltak sokan a parkolóban, hogy a hülye szőke miért bámulja széttárt kezekkel (nem lábakkal) az utastérből feltörő füstöt... aztán mivel nem akart abbamaradni, csak kivettem a csomiból a poroltót... (mert ott a helye :D azért van ott, mert ha kigyullad a műszerfal, akkor nehezített projekt keretében lehessen oltani :D ). Aztán így meg lett oldva, és itthon kiderült, hogy a kasznihoz ért valami kábel (fogalmam nincs melyik, meg mire jó - mert igazi Kábel a rengetegben van ott), szóval igazából nem is én tehettem róla.... most legalább le van minden szabad kábel szigetelve, de komolyan mondom, ilyen tipp-mix keretében fogadásokat fogok indítani, hogy vajon hány méter felesleges kábel szunnyad abban az autóban :D

Az igazság az, hogy a gépsasodban elektromosan egy mini fukusima van elrejtve.

Ki kellene bányászni a műszerfalat és az egész köteget átnézni és újra bandázsolni.

Rohadt egy meló, de muszáj lesz megcsinálni, mert iszonyat tűzveszélyes.

Neked a moci mennyi olajat eszik meg?

Fogyija milyen?

Valami ott sem teljesen kerek...

Link to comment
Megosztás:

Az igazság az, hogy a gépsasodban elektromosan egy mini fukusima van elrejtve.

Ki kellene bányászni a műszerfalat és az egész köteget átnézni és újra bandázsolni.

Rohadt egy meló, de muszáj lesz megcsinálni, mert iszonyat tűzveszélyes.

Neked a moci mennyi olajat eszik meg?

Fogyija milyen?

Valami ott sem teljesen kerek...

:D fukusima :D

Drága szívem :D jövő hét kedden úgyis IHM koncert van, elviszlek rá, cserébe meg megcsinálhatod a kocsim :D várlak szeretettel :D na, biznisz? :D

Egy napos szopásért befektetek kb. 800 forintot :D egy úr vagyok bakker :D

A moci nem zabálja az olajat, most Vadkertig átlagban evett 8-10 litert, de inkább 9 felé megy az...

És tényleg... a manta nemkerek autó :( inkább az szép, egyenes vonalak uralják :(

Lehet,hogy öreg Opeleknél nőnek a kábelek mint a lián Tarzanéknál a Zőserdőbe. :D

:) simán lehet B)

Link to comment
Megosztás:

van mór drink? Milyen az a mór drink? :lol:

Én nem megyek, vagy ha igen, akkor csak azután, hogy szétlőttem a sógor seggét paint ballban :lol: és akkor is csak meglepetészserűen :D a legjobb meglepetés, ha nem is megyek, mi? :lol: de úgyis csavargást terveztem, csak most űrvihar van, és nem túl jók a receptorok :D

Viszont Bencének szólhatnál, hogy okés, hogy Vadkert óta nem veszi fel nekem a telefont, meg nem válaszol egy üzenetre sem, meg kilép FBről, ha látja, hogy a Makett fent van - hátha ráírok - de azért a dolgok elől nem lehet menekülni :D :P

Link to comment
Megosztás:

van mór drink? Milyen az a mór drink? :lol:

Én nem megyek, vagy ha igen, akkor csak azután, hogy szétlőttem a sógor seggét paint ballban :lol: és akkor is csak meglepetészserűen :D a legjobb meglepetés, ha nem is megyek, mi? :lol: de úgyis csavargást terveztem, csak most űrvihar van, és nem túl jók a receptorok :D

Viszont Bencének szólhatnál, hogy okés, hogy Vadkert óta nem veszi fel nekem a telefont, meg nem válaszol egy üzenetre sem, meg kilép FBről, ha látja, hogy a Makett fent van - hátha ráírok - de azért a dolgok elől nem lehet menekülni :D :P

Nem vagyok postás, de kicsit becsüld meg Lacikámat, névrokonával ellentétben ő jó ember. :D

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Elvonási tüneteim jelentjeztek:

Éjjel Mantáról álmodtam. Citromsárga Coupe Mantáról. Nincs is itt a környékben ilyen. :D

Ráadásul vonóhorgos volt és utifutit húzott. Kőmüvesek jöttek vele házat építeni. :D

Nos, valaki álomszakértő: mit jelent az álmom????

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.