Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Azt hiszem elektromos továbbképzést kell majd tartanom a mantásoknak a köv vadkerti talin! :D

Azt ne mond már, hogy a kocsi egyszer csak nem megy, aztán szó nélkül megy egész nap, aztán megint nem megy, utána megint hozzányúlás nélkül szuperál. :lol: CSinált már ilyet a verda , nade azért már azt a &@&@>&{-a életbe. A saru dolog tényleg baromság volt, de baromságból ne adj továbbképzést. :D profi vagyok

Link to comment
Megosztás:

Sanyi mert állat, a kocsikulcsot vágta a kutyushoz,

:) ;) :D

Ja amúgy hozzáteszem, a honvédségnél világító rajparancsnok voltam.

Az milyen? :D Ki kellett állni a puszta közepére fedetlen szőke fejjel és virítani? ;)

Amúgy a mosdó megérkezett, remélem, nem töröm össze szombatig + találtam compit neked, de kardánom nincs jó... :lol:

Ma én is voltam a kocsi alatt és sajnos azt kellett észlelnem, hogy ősz óta jelentős rohadások verték fel a fejüket, ergo, ha idén nem lakatolom ki, akkor jövőre még szarabb lesz... :D

Ákossal váltótartó bakot cseréltünk, hogy megszűnjön végre a csilingelés - minden faxa, kész vagyunk - mondom neki, tolasson ő, mert én utálok arról a kis pcsányi helyről kilavírozni, majd az első villamos hangja helyett ismét felcsilingelt a vas, Ákos fa arccal: "ez az a hang, amit kerestünk, ugye?" :D monodm ja, csak kár, hogy már a fél kocsit lecseréltük miatta :D a következő a difi lesz :D vagy sárgára fényezem és villamosnak használom :D

Link to comment
Megosztás:

:) ;) :D

Az milyen? :D Ki kellett állni a puszta közepére fedetlen szőke fejjel és virítani? :D

Amúgy a mosdó megérkezett, remélem, nem töröm össze szombatig + találtam compit neked, de kardánom nincs jó... :lol:

Világító rajparancsnok: aggregátorral varázsolja az elektromosságot a gyakorlaton lévő drága katonáknak. :D

Na köszi ,hogy szóltál, mert az eladó eléggé szófukar. De örülök,hogy megvan ;) , már csak ez hiányzik a jövendőbeli csicsás fürdőszobánkba. Nem tudom mikor jutunk el érte. A szombat még kérdéses, hogy SAnyiék mennek-e PEstre és ha mennek akkor lesz -e idő arra járniuk.

Amúgy a compi az jó, de vevő vagyok arra amit találtál. Hozd vadkertre és beleszerkesztem a Monába, mit szól hozzá. Nálam is kell mindenből tartalék, sose lehet tudni mit vágok haza.

Ja és ma akartam kocsit mosni, de esőt jósolnak. Vajon ha nem mosom le akkor is esni fog????

Link to comment
Megosztás:

Világító rajparancsnok: aggregátorral varázsolja az elektromosságot a gyakorlaton lévő drága katonáknak. :D

Na köszi ,hogy szóltál, mert az eladó eléggé szófukar. De örülök,hogy megvan ;) , már csak ez hiányzik a jövendőbeli csicsás fürdőszobánkba. Nem tudom mikor jutunk el érte. A szombat még kérdéses, hogy SAnyiék mennek-e PEstre és ha mennek akkor lesz -e idő arra járniuk.

Amúgy a compi az jó, de vevő vagyok arra amit találtál. Hozd vadkertre és beleszerkesztem a Monába, mit szól hozzá. Nálam is kell mindenből tartalék, sose lehet tudni mit vágok haza.

Ja és ma akartam kocsit mosni, de esőt jósolnak. Vajon ha nem mosom le akkor is esni fog????

Igen, esni fog, mert én tegnap lemostam az enyémet így, fél év után... :)

Ha jó a compi, akkor nem küldön el, majd ráér... :D

Viszont ha nem biztos, hogy elviszitek a mosdót a héten, akkor lehet, hogy leviszem a műhelybe, vagy akárhova - mert nem érzem biztonságosnak a lakásban való tárolást... :lol: én nem akarok nektek újat venni, ha valamelyik gyerek ráejt valamit, vagy szétrúgja, vagy akármi :D

Link to comment
Megosztás:

Igen, esni fog, mert én tegnap lemostam az enyémet így, fél év után... :)

Ha jó a compi, akkor nem küldön el, majd ráér... :D

Viszont ha nem biztos, hogy elviszitek a mosdót a héten, akkor lehet, hogy leviszem a műhelybe, vagy akárhova - mert nem érzem biztonságosnak a lakásban való tárolást... :D én nem akarok nektek újat venni, ha valamelyik gyerek ráejt valamit, vagy szétrúgja, vagy akármi ;)

Ne is törjétek el!! :lol: Tudod mióta vágyok arra a mosdóra? Most hogy ilyen közel a cél, nehogy ripityára törjön szegényke.

Link to comment
Megosztás:

Ne is törjétek el!! :) Tudod mióta vágyok arra a mosdóra? Most hogy ilyen közel a cél, nehogy ripityára törjön szegényke.

:D

Vigyázok rá nyugi :D csak ha mondjuk hetek múlva jöttök érte, akkor valamibe becsomagolnám és lehelyezném a sufniba, mert bár szép darab, de nem mutat jól a nappali közepén, és hát tényleg ki tudja, ki mikor taposna rá :D amúgy tudod, milyen nehéz? ;)

Kéne valami vidámat írni, de csak az jut eszembe, hogy tegnap tévedésből a Makettnek vettem egy androidos telót ahelyett, hogy magamnak vettem volna egy másikat - de hát ilyen az anyai szív... :D már csak akkor esett le, hogy miért ezt vettem, amikor hazavittem :lol: de neki is meglepő volt, egyrész, hogy minek kérdezem a véleményét, másrészt, hogy érintőképernyős (azt nem szeretem)... de legalább lemerítettük az egyenlegét, mert ezek a szarok egyből mennek a netre, csak ezt rohadtul elfelejtették közölni. :D mindegy, ma letiltattam róla, wifin meg tudja majd használni...

Azért tudok élni :D beznizár emelésnél mindig elfojatom a benyát, pocsékolom a telefonszámlát... :D közben terveket szövök a manta átépítéséről ;) mehetnék vacsizni mindenféle jött-ment f*aszival :D de nem megyek, mert most is spagettit eszek és kurvájul feltekeredik a fogszabimra, az meg azért elég gáz az első randin, haa kaja után két órával te még mindig eszel :D ráadásul most epibő fekete gumikat rakattam fel, így másfél méterről olyan, mintha elrohadt volna a fogsorom :D mondták is, hogy ne vigyorogjak az új személyi képemen - de nem is vigyorogtam, mert úgy felidegesítettek, hogy a fotó alapján 12 naprendszerben ítélnek majd halálra a távollétemben :P

Link to comment
Megosztás:

hát a déli oldalon vagy az biztos... meg sok fekete között, de az nem biztos, hogy sötét oldal :lol:

"Vader engedett a sötét oldal delejes csábításának" (Obi Wan)

Az megvan, amikor a Family Guy-os verzióban eltöri a nyakát, ahogy veszi le a sisakot róla? :D

Link to comment
Megosztás:

Az megvan, amikor a Family Guy-os verzióban eltöri a nyakát, ahogy veszi le a sisakot róla? :D

Az a baj, hogy egy csomószor a FG jutott eszünkbe a maraton közben :)

de hogy a fenébe jutottunk a SWtól a szopásig? :lol: mindig ez van! :D szex, hányás, szarás - ezek a témák mindig napirenden vannak ;)

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy egy csomószor a FG jutott eszünkbe a maraton közben :)

de hogy a fenébe jutottunk a SWtól a szopásig? :lol: mindig ez van! :D szex, hányás, szarás - ezek a témák mindig napirenden vannak ;)

Én is nagyon sokszor asszociálok FG-re. Mint, ahogy a szexre is. Az élet velejárója. Persze, hogy napirenden van :D

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy egy csomószor a FG jutott eszünkbe a maraton közben :)

de hogy a fenébe jutottunk a SWtól a szopásig? :lol: mindig ez van! :D szex, hányás, szarás - ezek a témák mindig napirenden vannak ;)

Na most álljunk meg: én a fociról és a szemorvos fontoságáról beszéltem!Hogy te emögé mit képzeltél, az már nem az én hibám! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.