Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Nem borotválkozom meg...megint igazolványra adják majd a sört... :D :D

Ez am kurvára nem vicces dolog...zpben kérdezte a csaj, h személyi v diák van nálad? Há mondom persze, valami akció van?

Nagyon csúnyán nézett... :D

:D

Szintén ZP, engem már ismertek, meg a skacokat is, akiket vittem, mint szülő - jön velem Ákosnak Évája, aki nem magas termetű, viszont alacsony és gyakorlatilag 16 éves kora óta nem öregszik. Simán elkérték a személyit tőle. Másodszorra megint, de akkor hátra szóltam, hogy nyugi, ő a lányom, mire: 'ja, akkor jó, mehetsz' :) mert az okés, hogy őt gyereknek nézik, de azért az csak meleg, hogy engem meg az anyjának :D

Link to comment
Megosztás:

Voltam lagziba.

Olyan műsort csináltam, hogy beszarsz....

Az úgy volt, hogy kicsit aggódtam a vendéglista miatt, hiszen a második "áldozatom" is hivatalos volt, és hát nehezített pályán haladtunk ezért is, meg mert az én ruhámban volt a menyasszony (jelzem: gyönyörű volt! :D édesek voltak, tündériek, és nagyon hiszek bennünk, hogy megmutatják, hogy kell ezt csinálni :D ) szóval azt hittem, hogy az öt hónapos pityergésem és szenvedésem után ez nekem nagyon szar lesz, így egy csomó dolgot magamra bízattam, nehogy agyalni kezdjek. Nem is ez a lényeg :D

(hoppá! :) most jöttem rá, hogy hogyan kell ledokkolni a laptopot :D)

Tehát: olyat pereceltem, ahogy azt a legkőkeményebb burleszk filmekben nyomják csak :D

Kinyaltam magam, mint Szaros Pista Jézus neve napján, és még az volt a szerencse, hogy hallgattam az okosokra, hogy miniben nem megyünk esküvőre, így a mostanában divatos 80-as éveket idéző, ma már futógatyának nevezett cicanacit vettem fel az überbrutál platformos, 12 centi magas sarokkal rendelkező láncos csizmámhoz.

És nagyon igaz, hogy az ember bevonzza magnak még a félelmeit is, mert ezt a vacak bal sarka már csúszott ki alólam, de mondjuk akkor meg tudtam támaszkodni a falban, amin visszatápászkodtam, mint egy munkanélküli pantomimes, és elegánsan ráfogtam a nővéremre, hogy ő lökött el :lol:

Ez a módszer most is ment volna, csak az volt a baj, hogy nem volt fal...

Szépen felálltam a terem elején, hogy hátramenjek zenétkeverni, és akkor kicsúszott ez a szar. És ebből lett a következő jelenet:

Hajni vonul (nem megy, vonul bakker!), sarok kicsúszik, Hajni próbálja magát összeszedni és nem elveszteni egyensúlyát, de tökmindegy, esélytelen az egész.

Na itt volt egy pont, amikor majdnem megvolt, majdnem visszajöttem, de abban a pillanatban rájöttem, hogy a levegőbe nem lehet kapaszkodni - és azt hiszem, hogy itt lehetett a végzetes hiba, és ebből tanultam is, mert ha legközelebb a vízen járással próbálkozom, akkor nem árt majd a hitemet is megtartani, nem pedig ilyen csúnyán ráhagyatkozva a fizika törvényeire alámerülni.

Szóval a felismerés után újabb hanyatlás következett, ahol végül is hitehagyottan megadtam magam a sorsomnak, és újra elterültem a földön - természetesen az egész valami hihetetlen hosszúnak tűnt -_-

Majd miután realizáltam, hogy gyakorlatilag a békésen emésztő násznép előtt fetrengek, egy laza "minden oké, megvagyok" felkiáltással feltápászkodtam és haladtam tovább.

És itt le is vezetném, ha valakinek nem elég szemléletes, hogy a vízen járás azért is találó, mert gyakorlatilag úgy taknyoltam, mint amikor a fuldokló néha feltűnik a habok közül, majd újra alámerül - és azért azt lássuk be, hogy kevesen képesek ezt szárazföldön bemutatni egy talajgyakorlattal egybekötve: nekem sikerült :)

Aki pedig látta a Beépített szépséget,

képzelje el az én főszereplésemmel egy visszatekeréssel úgy, hogy természetesen ezt a volt férjem széke előtt tettem, úgy, hogy a násznépből mindenki látta, kivéve a menyasszonyt.

Ami nagy baj, mert nem biztos, hogy elhiszik, hogy ez az én speciális nászajándékom volt, amire úgy készültem fel, hogy Piroch Gábornál egy egyhetes intenzív "Hogyan essünk jól, hogyan essünk szépen - karcolások nélkül, fájdalommentesen, mégis látványosan" tanfolyamot, csak azért, hogy örüljenek, és legyen min nevetni (mert természetesen senki nem röhögött a pofámba, de mivel éreztem, hogy ez vérciki volt, így mindenki "hello, mi újság?" kérdése után visszakérdezés jött, hogy "aha, ja... láttad milyen perecet dobtam? Megakadt a tartón, mi?" - és akkor persze mindenki rohadtul mert röhögni, és tényleg nem volt olyan, aki nem látta volna (leszámítva azt az egyet))

És ha belegondolok, akkor tényleg 40 főből, 39nek bearanyoztam a napját, és az ex is elégtételt kapott, és tök jó, hogy nem miniben mentem, és a másik autós klubtól érkezettek, akik annyira nem szeretnek engem örömmel nyugtázhatták: hogy igen, jött az a luvnya, fél órán belül bebaszcsizott, mert akkora alkesz, hogy szívószállal issza a bort (amit tényleg azzal ittam, de csak azért, mert nagyon mozgatják a fogaim, és kurvájul fáj, ,és csak így tudok inni, meg csak testhőmérsékletűt enni - és nem, nem szopok le senkit, hiába ajánlkozik bárki, bár tudom, hogy a fehérje fontos a szervezetnek).

Szóval mindenkinek tök jó volt...

És hoztak nekem pasit is, hogy na, azzal majd jól összehoznak - de nem jött be a csávó, és szerintem én se neki, mert a taknyolásom után amikor (tőlem most már egyre szokatlanabb módon) elszívtam egy szál cigit pont mellé álltam, és ő nagyon fapofát vágott (bár utólag belegondolva szerintem röhögni ment ki, amiben megzavartam) és akkor a z egész estét betöltő dialógus nyitómondatával kezdtem, hogy "láttad, milyet pereceltem?" erre ő "aha" mondom röhöghetsz baszki, mert ebből úgyse jövök ki, tök veszett a helyzet, szépíteni nem lehet stb. Erre mocskosul elkezdte rázni a röhögés, majd megköszönte az ifjú párnak a meghívást, és távozott. :D Közben remegett a válla. Láttam. Biztos gondolta magában, hogy kinek kell egy ilyen béna szőke pcsa :D

Tulajdonképpen örülök, hogy a bal sarkam csúszott, mert ha a jobb bicsaklik ki, akkor esés közben elrántom magammal a Laci székét az egyik kezemmel vele együtt, a másikkal meg magunkra rántom a terítőt terítékkel együtt; és az azért melegebb pite lett volna :D

Csak azt nem tudom, hogy hogy a búbánatba lehet az, hogy mindenki látta? :D azért, ha lenne erről egy videó, vagy legalább egy nyomorult fénykép, hogy az ex lába előtt fetrengek - hát... komoly lovét adnék érte :D

Link to comment
Megosztás:

Voltam lagziba.

Olyan műsort csináltam, hogy beszarsz....

.

.

és nem, nem szopok le senkit, hiába ajánlkozik bárki, bár tudom, hogy a fehérje fontos a szervezetnek).

Szóval mindenkinek tök jó volt...

.

.

Csak azt nem tudom, hogy hogy a búbánatba lehet az, hogy mindenki látta? :) azért, ha lenne erről egy videó, vagy legalább egy nyomorult fénykép, hogy az ex lába előtt fetrengek - hát... komoly lovét adnék érte :D

Ehhh, Ezt sejtettük... :D

Hm, szegény J kiskorú.... :D

Ne aggódj, egy idő utána a jutyúbon fellelhető lesz :D

Link to comment
Megosztás:

Mint én!Azért ezt meg néztem volna! :)

Gondolod én nem? Hajni a "kedvenc csajom" a klubból :D kihagyhatatlanok az ilyenek... Látod, ha vitted volna J0hnny-t akkor ő felvette volna, és ő sztem röhögött volna egyből, nem tartóztatja magát... nem mellékesen a fehérje-utánpótlás is megoldott lett volna :D :D :D :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ne kamuzzz, nem te vagy... vagy cicire is fogysz? :D :)

:D nem, most bűvöltem be a platform csizmát, hogy szépen el tudjátok képzelni :D

mert azért én mindig azt mondom, amit Yoda mester: tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld :D

Ha én csinálok valamit, akkor azt rendesen csinálom :D

h

Link to comment
Megosztás:

Gondolod én nem? Hajni a "kedvenc csajom" a klubból :D kihagyhatatlanok az ilyenek... Látod, ha vitted volna J0hnny-t akkor ő felvette volna, és ő sztem röhögött volna egyből, nem tartóztatja magát... nem mellékesen a fehérje-utánpótlás is megoldott lett volna :D :D :D :D :) :D

Mivan baszki, alkatrészt találtál?
:lol:
Link to comment
Megosztás:

Gondolod én nem? Hajni a "kedvenc csajom" a klubból :D kihagyhatatlanok az ilyenek... Látod, ha vitted volna J0hnny-t akkor ő felvette volna, és ő sztem röhögött volna egyből, nem tartóztatja magát... nem mellékesen a fehérje-utánpótlás is megoldott lett volna :D :D :D :lol: :D :D

Legközelebb viszem, frankón -_- vagy valami beteg állatot, aki nem meghökken, hanem elkapja a pillanat szépségét :)

(nem a fehérjéset :) : D)

Austin_Danger_Powers_Mike_Myers.jpg

Link to comment
Megosztás:

ha vitted volna J0hnny-t akkor ő felvette volna, és ő sztem röhögött volna egyből, nem tartóztatja magát...

Egyrészt beszartam volna a röhögéstől,valszeg én is ott fetrengtem volna,csak én a röhögés miatt. :)

Másrészt amekkora suttyó tudok lenni: én rászámoltam volna! :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Egyrészt beszartam volna a röhögéstől,valszeg én is ott fetrengtem volna,csak én a röhögés miatt. :)

Másrészt amekkora suttyó tudok lenni: én rászámoltam volna! :D :D :D

:D :D :D akkor sosetápászkodtam volna fel a földről :lol: -_- :)

Kollega megtalálta a tökéletes szemléltető videót :D

Az elején elhangzik a "platform shoes" kifejezés, majd jön a taknyolás (neki is majdnem sikerült egyszer, de aztán mégse), mondjuk annyi különbség van, hogy én nyomhattam valami Chuck Norris fordulatot is, vagy egy szimpla bukfencet, mert 180fokkal megfordulva pattantam fel a földről:

0,30tól kezdődik 1,59ig érdemes nézni, mert azért az is jellemző, hogy a ######ik hogy röhögnek rajta :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.