Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Akkor a cél már adott, kiadod a könyvet és már meg is van. :D :lol:

Tényleg, hol tartasz vele? :excl:

gyakorlatilag ugyanott :( kicsit elhagyott az ihlet, meg van ugye egy fejezet, amit kicsit át kell írni - de kész van olyan száz oldalra való :lol: nem is lesz sokkal több, tudom, hogy a vastag könyv (!) (könyv és nem más!) sokakat riaszt :lol: engem is :o múltkor például megláttam a Révai lexikont :lol: úgy megijedtem, hogy összefostam magam :D

Link to comment
Megosztás:

Mit tudsz te ott délne!Maragymá! :excl:

Én csak a viccet ismerem, mikor a fehér irigykedve a fekete nagy farkára, megkérdezi, hogy hogy sikerült elérnie, erre a fekete: minden nap rákötöttem egy fél téglát.

1 hónap múlva találkoznak, a fehér újságolja a feketének, hogy alkalmazza, ugyan a hossza nem változott, de a színe már stimmel... :lol: :( :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem, úgy döntötünk hogy marad.: )

:lol: :( örülök!!!!!!!!!! :excl: :lol:

Olyanom nekem is van! :lol:

bakker, én naponta vagy 4-5ször mosok fogat :o imádnál :D

Ki kellene juttatnom egy csomagot romániába. Úgy emlékszem valaki itt a fórumon mintha futár cégnél dolgozna. Nem tudjátok ki az véletlenül?

Kivigyem? :D hogy South Park-ból idézzek: Románia a világ segglyuka B) úgyis sokszor küldtek már a pcsba ;) "de hogy menjünk a pitsába Mester?" mi J0hnny? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.