Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Sok maradt,évközben nem vettem ki.

Mindegy,megyek is felnit csiszolni. :o

A fenti csiszoláson én már túl vagyok bebebeeeeeeeeeeeee :) igaz, tök felesleges volt, de mindegy :)

Baszki, én ezt a mondatot szeretném elmondani karácsony tájékán, amikor pénzről van szó éppen útban a bank felé: "Sok maradt,évközben nem vettem ki" :D

Link to comment
Megosztás:

én akkor is rámennék erre a 165forintosra inkább :( cigit kihagyhatjuk, és akkor reális is :D csak az a baj, hogy amikor kérdeztem a csávót, hogy mégis, akkor hogyan, meg hűha, meg akármi, akkor ezena száraz tényen túl csak annyit tudott kinyögni, hogy igazából fogalma nincs, hogy hogy sikerült, de így volt ez tuti, de többre nem emlékszik, mert nagyon részeg volt :D

Vagy sok éve egy haver kitalálta, hogy hamuzzunk bele a sörbe :) bele is nyomtunk 1-1 százas betonszofit :o tény, hogy nem tudtam azt se hogy hol vagyok attól az egy korsó sörtől :) meg valami csajjal is összejöttem de gőz sincs róla hogy ki volt az és a mai napig rejtély hogy hogyan jutottam haza.. :(

Mindegy,megyek is felnit csiszolni. :P

Volna 4 alum amit szintén kéne.. :D

Link to comment
Megosztás:

Harisnyával a fejeden,pisztollyal? :P

;) jah :D

Vagy sok éve egy haver kitalálta, hogy hamuzzunk bele a sörbe :( bele is nyomtunk 1-1 százas betonszofit :o tény, hogy nem tudtam azt se hogy hol vagyok attól az egy korsó sörtől :( meg valami csajjal is összejöttem de gőz sincs róla hogy ki volt az és a mai napig rejtély hogy hogyan jutottam haza.. :D

Volna 4 alum amit szintén kéne.. :D

ezt a sörös hamuzóst én is hallottam, csak nem értem, milyen kémiai folyamat alapján működik, ha működik :D

Viszont! :P tök jól állok eddig a leszokással ;) jövök le az anyagról rendesen :D jó, valszeg az évzárón mást láttok majd, de az viszont biztos, hogy lassan tényleg száz százalékosan mondhatom, hogy 15év dohányzás után már nem dohányzom :) büszke is vagyok magamra :P főleg azért, mert a megengedő módszerrel nyomom, és kurvájul nem érdekel, hogy van egy doboz cigi a táskámban, pedig bármikor rágyújtahatnék, és mégsem teszem :) kemény vagyok, mint a vídia :D (vagy vileda :D)

Link to comment
Megosztás:

Majd Alex mester megcsinálja,én nem értek hozzá. :(

Én meg kb sógorra bízom :o szórós matt festéket meg viszek hozzá, nem bízok abban a csodálatos saját gyártmányú kompresszorában :)

Magam csináltam meg.. :D

ezt a sörös hamuzóst én is hallottam, csak nem értem, milyen kémiai folyamat alapján működik, ha működik :)

Én se (habár a hamu katalizátorként műxik elvileg) de, hogy jól bebactunk tőle az biztos.. :(

Link to comment
Megosztás:

Aztán mantás Melcsivel meg Sanyival mi van mostanában? :o Me nem nagyon lehet semerrefelé látni őket :) igaz nekik a jogutód leköti szinte minden percüket.. :D

Link to comment
Megosztás:

Aztán mantás Melcsivel meg Sanyival mi van mostanában? :o Me nem nagyon lehet semerrefelé látni őket :) igaz nekik a jogutód leköti szinte minden percüket.. :D

JElentem jelen vagyunk az éterben egyre biztosabban, de minden percet lefoglal a manócska és amit nem azt mosogatással, takarítással és egyéb okosságokkal töltöm. nem is nagyon vagyok net előtt, inkább meséket nézegetünk reggelente a gépen. Így is hasznos dologra használjuk. :) AMúgy megvagyunk, jól vagyunk. BAbuci már 70 cm, 8 kg és nevetgélős. Minden renben van, dúl a love és most készülünk téliszettet cserélni a mantákon. Már alig várjuk az első karácsonyunkat a bébivel és a következő vadkertet. garantáltan sétálgatva hármasban. Hajni, lehet megint a pelenkázást majd próbálni, addigra még nem lesz szobatiszta!!! :(

Link to comment
Megosztás:

JElentem jelen vagyunk az éterben egyre biztosabban, de minden percet lefoglal a manócska és amit nem azt mosogatással, takarítással és egyéb okosságokkal töltöm. nem is nagyon vagyok net előtt, inkább meséket nézegetünk reggelente a gépen. Így is hasznos dologra használjuk. :o AMúgy megvagyunk, jól vagyunk. BAbuci már 70 cm, 8 kg és nevetgélős. Minden renben van, dúl a love és most készülünk téliszettet cserélni a mantákon. Már alig várjuk az első karácsonyunkat a bébivel és a következő vadkertet. garantáltan sétálgatva hármasban. Hajni, lehet megint a pelenkázást majd próbálni, addigra még nem lesz szobatiszta!!! :D

Azért egy kép a babyről nem sértés ám! :) :)

Link to comment
Megosztás:

JElentem jelen vagyunk az éterben egyre biztosabban, de minden percet lefoglal a manócska és amit nem azt mosogatással, takarítással és egyéb okosságokkal töltöm. nem is nagyon vagyok net előtt, inkább meséket nézegetünk reggelente a gépen. Így is hasznos dologra használjuk. :o AMúgy megvagyunk, jól vagyunk. BAbuci már 70 cm, 8 kg és nevetgélős. Minden renben van, dúl a love és most készülünk téliszettet cserélni a mantákon. Már alig várjuk az első karácsonyunkat a bébivel és a következő vadkertet. garantáltan sétálgatva hármasban. Hajni, lehet megint a pelenkázást majd próbálni, addigra még nem lesz szobatiszta!!! :D

És tanítjátok már getrágot killelni? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.