Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Van benne egy MANTA nevű műanyag kasztnis sportkocsi is :wacko:

Manta Mirage 1974-ből:

781.jpg

Nem mehetett rosszul, egy 7.4 literes GM V8-as volt egy ~700kg-os kasztniban... :D

De ennél sokkal furább ugyanennek a filmnek a második részében (Gone In 60 Seconds 2, 1989) szereplő Slicer nevű rettenet:

208.jpg

:wacko: :wacko: :D

Link to comment
Megosztás:

Nem volt '89-es, csak '82-es amit ausztráliában forgattak:

http://www.imdb.com/title/tt0084184/

Meg egy '83as is :wacko:

http://www.imdb.com/title/tt0085408/

Sorry, én máshol néztem (imcdb.org), és hát igazából mindkettőnknek igaza van, mert volt is ilyen film, meg nem is...

Az előbbi linken azt írják, hogy ez egy befejezetlen mozi (ezért nincs imdb linkje sem), és az általad említett '83-as film DVD-jén szerepel ami elkészült belőle... egyébként azért nem fejezték be, mert a rendezője (aki egyébként az első részt is rendezte) egy sajnálatos balesetben életét vesztette a film forgatása közben, jelesül rádőlt egy víztorony... :D

Link to comment
Megosztás:

Sorry, én máshol néztem (imcdb.org), és hát igazából mindkettőnknek igaza van, mert volt is ilyen film, meg nem is...

Az előbbi linken azt írják, hogy ez egy befejezetlen mozi (ezért nincs imdb linkje sem), és az általad említett '83-as film DVD-jén szerepel ami elkészült belőle... egyébként azért nem fejezték be, mert a rendezője (aki egyébként az első részt is rendezte) egy sajnálatos balesetben életét vesztette a film forgatása közben, jelesül rádőlt egy víztorony... :D

Igen. Az a főszereplő is volt egyben. H.B.Halicki alias Toby Halicki. Ez volt egy jelenet a filmben, mivel ő volt a stuntman is így hát .....

Link to comment
Megosztás:

Mi is ittunk az egészségére Hajninak a lagzinkon ami eszméletlen jóóóó volt :D . NAgyon jó buli kerekedett belőle és nem is számítottam rá az utolsó percig ,hogy tényleg lagzi kinézete lesz a dolognak. Isteni buli volt. még mindig nincsen hangom :D . Mostmár Tóthné lettem :wacko: . Íme itt a linkje a rövidített verziónak.( a vágatlan anyag ami készült 5 órás). A lényeg lényege. Már alig várom,hogy láthassam az egész filmet, amit uncsitesóm összerakott nekünk. Bár annyira elérzékenyülök a lagzi óta,hogy ezen a kisfilmen is sírok örömömben :wacko: . Mi lesz a félórás verziónál? mantás lagzi :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Mi is ittunk az egészségére Hajninak a lagzinkon ami eszméletlen jóóóó volt :D . NAgyon jó buli kerekedett belőle és nem is számítottam rá az utolsó percig ,hogy tényleg lagzi kinézete lesz a dolognak. Isteni buli volt. még mindig nincsen hangom :D . Mostmár Tóthné lettem :wacko: . Íme itt a linkje a rövidített verziónak.( a vágatlan anyag ami készült 5 órás). A lényeg lényege. Már alig várom,hogy láthassam az egész filmet, amit uncsitesóm összerakott nekünk. Bár annyira elérzékenyülök a lagzi óta,hogy ezen a kisfilmen is sírok örömömben :wacko: . Mi lesz a félórás verziónál? mantás lagzi :D

Kicsit betolakodok ide.

Tényleg jó lett a kisfilm. :P Nagyon szép pár vagytok! Legyetek nagyon boldogok! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Mi is ittunk az egészségére Hajninak a lagzinkon ami eszméletlen jóóóó volt :D . NAgyon jó buli kerekedett belőle és nem is számítottam rá az utolsó percig ,hogy tényleg lagzi kinézete lesz a dolognak. Isteni buli volt. még mindig nincsen hangom :D . Mostmár Tóthné lettem :wacko: . Íme itt a linkje a rövidített verziónak.( a vágatlan anyag ami készült 5 órás). A lényeg lényege. Már alig várom,hogy láthassam az egész filmet, amit uncsitesóm összerakott nekünk. Bár annyira elérzékenyülök a lagzi óta,hogy ezen a kisfilmen is sírok örömömben :wacko: . Mi lesz a félórás verziónál? mantás lagzi :wacko:

Gratulálunk, és nagyon sok boldogságot kívánunk ! :D :P

Link to comment
Megosztás:

Mi is ittunk az egészségére Hajninak a lagzinkon ami eszméletlen jóóóó volt :D . NAgyon jó buli kerekedett belőle és nem is számítottam rá az utolsó percig ,hogy tényleg lagzi kinézete lesz a dolognak. Isteni buli volt. még mindig nincsen hangom :D . Mostmár Tóthné lettem :wacko: . Íme itt a linkje a rövidített verziónak.( a vágatlan anyag ami készült 5 órás). A lényeg lényege. Már alig várom,hogy láthassam az egész filmet, amit uncsitesóm összerakott nekünk. Bár annyira elérzékenyülök a lagzi óta,hogy ezen a kisfilmen is sírok örömömben :wacko: . Mi lesz a félórás verziónál? mantás lagzi :wacko:

Gratuálok nektek és nagyon sajnálom hogy nem tudtam segíteni :D

Link to comment
Megosztás:

NAgyon köszi mindenkinek! :wacko: Meg is van a boldogság. A manta meg jó volt menyasszonyi kocsinak. Drágám vezetett, én meg az anyósülésen, így szépen elfértünk. Jó volt ez így. :wacko: Kicsit azokat a mantásokat sajnálom , akik tényleg nem tudtak eljönni, pedig akartak.

A csudás ünneplés után itt a feketeleves. Lehet a nevemet átíratni mindenhol. :D és a 2 manta papírjait is. sok sok lové kiadása és szaladgálás.

A következő hatalmas buli , majd a házvásárláskor lesz. oda sokmindenkit elvárunk és ígérem dühöngő pályával is fogunk szolgálni a hiperaktív autós vendégeknek. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Sok boldogságot nektek Melinda, babának hosszú, boldog életet! Mi is babát várunk Erikával. Januárra várjuk, és már tudjuk, hogy pöcsös. A néven még megy a vita, én az Iwo-t javasoltam. ^_^ Szar az élet, pénz nincs, de boldogságból jusson mindenkinek legalább annyi, mint amennyi nálunk van. Sajnos nincs időm végigolvasni, hogy az utóbbi fél évben kivel mi történt, de remélem mindenki él, virul, és vidul!

A Mantások örökké élnek! :D :D (még ha el is tűnnek)

Link to comment
Megosztás:

Sok boldogságot nektek Melinda, babának hosszú, boldog életet! Mi is babát várunk Erikával. Januárra várjuk, és már tudjuk, hogy pöcsös. A néven még megy a vita, én az Iwo-t javasoltam. ^_^ Szar az élet, pénz nincs, de boldogságból jusson mindenkinek legalább annyi, mint amennyi nálunk van. Sajnos nincs időm végigolvasni, hogy az utóbbi fél évben kivel mi történt, de remélem mindenki él, virul, és vidul!

A Mantások örökké élnek! :D :D (még ha el is tűnnek)

Sanyikám! ;) Az Isten hozott ismét erre! :D

Had legyek az első aki legitten örvend neked, holott egy ideje én sem jártam erre :D

Remek ilyen híreket hallani, márhogy apa leszel, meg meg vagy ;) SIRÁLYSÁG!!! :D

Pénz az sehol sincsen, legalábbis mantás körökben sosem volt igazán ("csoró nép a mantás"), de legalább szaporodik! :D és így van ez jól :D

Link to comment
Megosztás:

Mi is ittunk az egészségére Hajninak a lagzinkon ami eszméletlen jóóóó volt ^_^ . NAgyon jó buli kerekedett belőle és nem is számítottam rá az utolsó percig ,hogy tényleg lagzi kinézete lesz a dolognak. Isteni buli volt. még mindig nincsen hangom :D . Mostmár Tóthné lettem :D . Íme itt a linkje a rövidített verziónak.( a vágatlan anyag ami készült 5 órás). A lényeg lényege. Már alig várom,hogy láthassam az egész filmet, amit uncsitesóm összerakott nekünk. Bár annyira elérzékenyülök a lagzi óta,hogy ezen a kisfilmen is sírok örömömben :D . Mi lesz a félórás verziónál? mantás lagzi ;)

Drága Melinda :D sok boldogságot kívánok Nektek ;) sajnálom, hogy nem emeltem az est fényét (bár ahogy láttam, nem is nagyon kellett), akkoriban nem voltam túl jó állapotban. Kívánom, hogy boldog és hosszú életetek legyen egymás mellett, és soha ne felejtsetek egymásra figyelni :D azt hiszem, valahol ott lehet a sikeres házasság titka :D

Gratuálok nektek és nagyon sajnálom hogy nem tudtam segíteni :D

no comment. és tudod te pontosan, hogy mire mondom és miért.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy meg Sanyi csak úgy mondom, hogy sokan kerestek és érdeklődtek felőled, és nagyon is hiányoztál innen :D és azt is remélem, hogy kicsit sűrűbben fogsz felnézni ide, és folyamatos helyzetjelentést adsz majd a babavárásról - mert én például nagyon szeretem az életnek ezt a csodáját, és hogy stílusos legyek, azt kell mondanom: baszottul érdekel minden mozzanat :D mondjuk a "hogyan készült" része annyira nem, de a többi igen :D

Melindáéknak egy tüneményes törpikéje van azóta, akit le is hoztak a soltvadkerti talira, és jól meg is dédelgettük, pedig azt hiszem akkor volt olyan három hetes talán :D

És Melinda azóta bombaformában van, mintha nem is szült volna. Pedig szült. És ez biztos, fogtam a gyereket! :D És biztos nem a Sanyi szülte, mert ő nem tud, de az övéké az biztos, mert náluk volt ;)

Meg a többiek is jól vannak, de lehet, hogy áttérek pü-re, mert mindjárt magánvizekre evezek :D

Van akkor már neted? Mert ugye azt lehet feltételezni, hogy van. Végülis fiad is lesz :D tényleg! Minden mantás csak fiút tud csinálni meg szülni mostanában? ^_^

Azért jó volna, ha valahol láthatnánk téged ;)

A számod még a régi? Mert azon nem igazán sikerült kapcsolatba lépni veled...

Link to comment
Megosztás:

Számom másik van, mert elhagytam a telefonom. De a mostanival sem mész sokra, mert szar a telefonom.

Babavárás? Mocorog, de engem utál. Ha odateszem a kezem, akármekkorát denszelt odabenn, kapásból abbahagyja. Fürödni sem szeret, mert ahogy Erika elmerül a kádban, látszik, hogy húzódik felfele. A bátyját imádja, és viszont. Ha hallja a hangját, vagy ha az anyja a bratyóval kiabál, akkor elég intenzíven fészkelődik.

Amúgy igazi Opelos baba. Előző munkahelyem végkielégítéséből vettem egy padlizsán lila Vectra A/1-et családi autónak (igen, van egy Opelom, ami megy is! ^_^), és húsvét hétfőjének holdvilágos éjszakáján a hátsó ülésen fogant. :D Szóval szerintem az első szónak már most be lehet írni az autót. :D

Link to comment
Megosztás:

Sok boldogságot nektek Melinda, babának hosszú, boldog életet! Mi is babát várunk Erikával. Januárra várjuk, és már tudjuk, hogy pöcsös. A néven még megy a vita, én az Iwo-t javasoltam. :D Szar az élet, pénz nincs, de boldogságból jusson mindenkinek legalább annyi, mint amennyi nálunk van. Sajnos nincs időm végigolvasni, hogy az utóbbi fél évben kivel mi történt, de remélem mindenki él, virul, és vidul!

A Mantások örökké élnek! :D ;) (még ha el is tűnnek)

Grat a pöcsös-höz. :D :D

Már azt hittem elvesztél. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.