Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

időnként rácsodálkozok ugyanazokra a dolgokra azzal a gyermeki meglepődéssel, mintha elsőre látnám :rolleyes: erre ma megint rámutattak rajtatok kivül is... mentünk valahova üzletileg, és megállapítottam, hogy hű, mennyi shoppng pléjsz van erre, mi van: tán a földből nőnek ezek ki? Erre mindenki hülyén nézett, hogy ugyanezekkel a szavakkal két hónapja már ugyanitt rácsodálkoztam <_< anyám egyik lámpáját megdicsértem, hogy hű de kafa, meg minden - ő is hülyének nézett, mert az már ott vol 7éve -_- de azért ebben az öreg német bácsiban az a jó, hogy mindig új élmények érnek :)

Alcheimer tuning? Nálatok nem i betű van a Mantán, hanem egy nagy "A" :D

Link to comment
Megosztás:

J0hnny :D ezt nem tudom miért, de neked címzem :)

1. Absztinensek – szinte soha sem isznak, ami kiterjedhet az egész életükre, vagy

annak bizonyos szakaszára.

2. Társasági ivók – szeszes italt rendszeresen nem vásárolnak, csak bizonyos

alkalmakkor, ill. társaságban isznak.

3. Rendszeresen, de mértékletesen ivók – számukra a szeszes italok a táplálkozás és

élvezetszerzés szerves részei, de lerészegedni nem szoktak.

4. Ritkán, de mértéktelenül ivók – akik alkalmanként, pl. házibulikban lerészegednek.

5. Nagyivók – szeszes italt mértéktelenül és gyakran fogyasztanak, de az

alkoholbetegség tüneteit nem mutatják.

6. Iszákosok – rendszeresen lerészegednek, de az alkoholbetegség tüneteit még nem

mutatják.

7. Alkoholisták – a mértéktelen alkoholfogyasztás teljes függőséghez vezetett, ital

hiányában megvonásos tüneteket mutatnak.

Ebben a társaságban az 1. kategória nem fordul elő, max. az abszintesek, szerintem te a 4.es vagy B) én szerintem a 3as vagyok, a Lacibácsi valahol az 5 és 6 között, úton a végcél, a 7es felé B) (na jó, ez utbbi gonosz volt, de te úgyis értded, mire mondtam :D)

Az a baj, hogy a "normális" az 1es és 2es kategória, de az ritka szerintem - vagy nem is annyira, nem tudom... most elbizonytalanodtam <_<

Viszont az is érdekes, hogy több kísérlet volt és van folyamatban arra vonatkozólag, hogy a bort ne alkoholként kezeljék, hanem gasztronómiai elemként. Ez azért izgi kérdés, mert ez lehetőséget adna, hogy gyakorlatilag emögé bújva a 4es kategóriától felfelé bármire felhasználják úgy, hogy közben bemagyarázzák, hogy ez nem is út az alkoholizmus felé.

De az viszont tény (és ezt borbarátként tapasztalatból mondom), hogy csak bortól nem lehet oyan szinten bekarmolni, mint más piáktól - de ha rövidet iszol mellé, akkor elveszed a bor lényegét is, és úgy jársz,m int hajni a cégesvacsin -_- Persze ez általánosságban is igaz, hogy keverni ugye nem szabad... de a sör akkor is durvább keverve, a szénsav miatt... na mindegy...

csak itt fejben alkoholizáltam egy kicsit a melóhelyen :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: nem papucs :D szerelmes :)

A kettő ugyanaz! <_<

Amúgy az IHM gitárosától egyszer megkérdezték,hogy piásan miért jó koncertet adni?

Azt mondta neki van otthon egy excel táblázata arra vonatkozólag,hogy lehet józanul is jó bulit adni,de ha iszol akkor mégjobb lesz.

Ha szar a buli iszol és jó lesz és így tovább! B)

Na én is ezt az elvet vallom,kell egy üveg johnny walker pár sör és már mehet is a zúzás.

Hétvégén hegyalja,csövessátrazás kocsi melett,totál részegen ugrálás a mocsokban,sörivás,ívás és még ki tudja...de nagyon várom már. -_-

Link to comment
Megosztás:

A kettő ugyanaz! <_<

Amúgy az IHM gitárosától egyszer megkérdezték,hogy piásan miért jó koncertet adni?

Azt mondta neki van otthon egy excel táblázata arra vonatkozólag,hogy lehet józanul is jó bulit adni,de ha iszol akkor mégjobb lesz.

Ha szar a buli iszol és jó lesz és így tovább! :D

Na én is ezt az elvet vallom,kell egy üveg johnny walker pár sör és már mehet is a zúzás.

Hétvégén hegyalja,csövessátrazás kocsi melett,totál részegen ugrálás a mocsokban,sörivás,ívás és még ki tudja...de nagyon várom már. -_-

wehehe

az a baj, hogy sokan mondják, hogy fel kéne nőni egyszercsak... :rolleyes: tulajdonképpen hülyeség szerintem.. minek? :) gyerekkorunkban is saraztunk, akkor most miért ne lehetne mi, J0hnny? B)

Ez hányas szint Hajni?

Ez bakker stage 25 B) ezt a sok letompult népet :D tégla az kell, az mindig kell :D

03,38- kezdesz beszarni

03,40 - állítsd le :D ez a pogó eredménye :P kurvájul jó játék :P és alszol az üveggyapoton

Nem mondta hogy megissza az egészet :D

és azt sem, hogy hogyan használja :P

Link to comment
Megosztás:

Összetörték a kocsim elejét a parkolóban. :rolleyes:

Nem vészes, de azért mégiscsak méreg, ,és még örülhetek, hogy szólt a csávó.

Első lökös és lámpakeret (ami oylan kuriózum, hogy a németek is sírtak utánna) kuka. Új fény stb. Faxom. <_<

És mivel veterán, meg mittomé, az isten se tudja, hogy hogy fog és mennyit fizetni a biztosító.

Na megyek intézkedni, csak gondoltam szólok, hogy sajnáljatok.

Link to comment
Megosztás:

Összetörték a kocsim elejét a parkolóban. :rolleyes:

Nem vészes, de azért mégiscsak méreg, ,és még örülhetek, hogy szólt a csávó.

Első lökös és lámpakeret (ami oylan kuriózum, hogy a németek is sírtak utánna) kuka. Új fény stb. Faxom. -_-

És mivel veterán, meg mittomé, az isten se tudja, hogy hogy fog és mennyit fizetni a biztosító.

Na megyek intézkedni, csak gondoltam szólok, hogy sajnáljatok.

Sajnálunk. :D Nem egy jó program ez péntek délutánra.

Azért így legalább a lökösön levő eddigi hibák is eltűnhetnek. :) A színkeverés már más kérdés. <_<

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: mélyen köszönöm az együttérzést <_<

Igazából azt gondolom, hogy amíg ilyen remek barátaim vannak, mint amilyenek VANNAK, addig félnem sincs mitől -_-

Gyakorlatilag egy órán belül leszerveztem és beszereztem mindent, annyira tényleg nem gáz, csak első blikkre volt az.

A lökhárítót a helyszínen visszalöktem (ott elcsúszott van nyolc centit), visszakötöttem az indexet és tulajdonképpen kis szépséghibával teljesen járóképes a autó.

Tiunak igaza van, legalább be lesz javítva a többi hiba is a lökösön :D

más kérdés, hogy a biztosító az autó korát vagy állapotát és egyebeket néz. Ez szerintem két hónap alatt fog lezajlani, tehát elmondhatom, hogy így, a Blitz előtt kurvájul nem örültem a mínusz negyven rongynak, amit hirtelen ki kellett adnom :D dehát ez van :D

Most sül a sajttorta a sütőben (még jó, hogy nem a hűtőben :P mert ugye az lehetetlen is lenne :P), szól Bill Kapitány és magányosan fröccsözgetek :) nem olyan rossz ez. Minden úgy jó, ahogy van B)

Úgyis jövőre újra akartam építeni az egész vasat, most legalább indok is van.

Csak azt a gyári lámpagyűrűt sajnálom, amitől még a németek is behugyoztak :D meg hát az a szép zöld gyep.. csak az fog hiányozni... B)

Link to comment
Megosztás:

Csak azt a gyári lámpagyűrűt sajnálom, amitől még a németek is behugyoztak -_- meg hát az a szép zöld gyep.. csak az fog hiányozni... <_<

Majd lövünk másikat ebéjen! :D

Jelentem összepakoltam,sátor és pénz nálam! :)

Majd iszok az egészségedre! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes:

Figyu! 22-én, ami márpedig jövő hét csütörtök - Bill koncert lesz megint a ZPben. <_<

Én annyira ott leszek, hogy ott kezdjük ünnepelni egyik jóbarátom szülinapját (ami mondjuk még odébb van, de azért elkezdjük időben -_-) és ezt annyira masszív kezdésnek tervezzük, hogy másnapra szabit is kivettünk :D

Link to comment
Megosztás:

:D

Figyu! 22-én, ami márpedig jövő hét csütörtök - Bill koncert lesz megint a ZPben. :)

Én annyira ott leszek, hogy ott kezdjük ünnepelni egyik jóbarátom szülinapját (ami mondjuk még odébb van, de azért elkezdjük időben B)) és ezt annyira masszív kezdésnek tervezzük, hogy másnapra szabit is kivettünk B)

:rolleyes: <_< -_-

Jahh, 22 az nálunk is játszik :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.