Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

automata moderátor van a szobádba építve? ^_^ azt hogy? :P padlófűtés helyett, vagy mi? ;)

Neeeem az, hanem, hogy fa szén csak másképp bontva a betűket (fa sz én)

és amikor a legyeket szidod, akkor is hasonló önkáromlás kívánata jön ki hangzásra, pl. hülye legyek :D

Link to comment
Megosztás:

vágtam én, csak hirtelen elképzeltem (igaz, hogy legalább két asszociációs síkot átugorva), hogy nem mert semmit mondani a szobádban, mert még a falnak is füle van (szószerint). :P

Jön valaki Vad Fruttikra holnap a ZPbe?

Jaa, ennyire nincs még 1984 :D

Viszont te meg vigyázz ezekkel a síkugrásokkal, mert ha sokat sliders-ezel, akkor a ZP-ben is szét leszel csúszva, aztán nehéz ám a dimenzióugrás ^_^

Link to comment
Megosztás:

Király volt a Vad Fruttik koncert tegnap a ZPben :D igaz, hogy a csajok csesztek jönni, mert vén szarok már, és nem bírják a rákendrollt, de mi azért jól szórakoztunk :D (otthon maradtak tévét nézni ;) még csak fel sem gyújtották a lakást :D )

Viszont hogy én mégegyszer nem iszok a ZPben bort, azt hétszáz! :D bakker, én nem tudom milyen kannás Merengő/Búfelejtő/Koccintós vagy akármilyen kotyvalék volt az, amit ugyan üvegből töltöttek, de meddig tart átlocsolni a petpalanckól ugyebár - de az az igazi bebaszós lőre ^_^

Köztudott, hogy szeretem a bort, meg minden, és azt is pontosan tudom, melyiknek milyen hatása van - de ebből az igazi szarból meg sem ittam egy pohárral, és már mondtam a Lacsinak, hogy vigyázzon rám, mert bajok lesznek. Mondjuk baj az nem lett, de olyan szinten fáj a fejem, hogy ha ki kéne lakkozni a lábujjköröm, akkor lehánynám a saját lábam :P

Utoljára IceMan szülinapján volt szerencsém ilyen szarhoz a királdi kocsmában. Na, ott is egy fröccstől úgy beálltam, mint a pcsa! És ezekben az a röhej, hogy ahogy beüt, úgy el is múlik - de aztán már mindegy, hogy mit iszol, akkor is rossz lesz neked másnap... ihatsz akár vizet is, akkor is megszívtad... és nem kell sokat inni ezekből a szarokból ;) én nem is értem, kiknek kutyulják ezeket... mert az, hogy néha belefutok ilyen helyeken egy-egy pohár ilyenbe az okés, mert amúgy jó borokat iszom (miután elfogyott az a kiváló etyeki borom, rákaptam a csopakira, de előtte szürkebarátoztam :D - Bornapló I. fejezet ;) tényleg :P ilyet kéne írnom! Befejezhetnám Hamvas Béla álmát! :P )

Szóval el tudom képzelni mi marad annak a lúzernek az agyából, aki ettől részegedik le! Mert ettől csak lerészegedni lehet, élményborozásra nem jó... (milyen szavakat találok már ki :P ebből Bornapló lesz :P)

De ha kannás, és úgy töltk át üvegbe, akkor az minden bizonnyal egy varázsüveg! És azért kell áttölteni (nem azért, hogy a hülye vendég azt gondolja, hogy jót kap 180,- ft/dl áron... neeeeeeeeeeeeeeeem...), mert ez az üveg (1,5-2 lityósra tippelem - eleve furcsa) képes arra, hogy ugyanazt a lőrét egyszer száraz, egyszer félédes, és egyszer édes borként töltse a pohárba :P ilyet még nem pipáltam! És tuti, hogy így volt, mert kétszer (én hülye! KÉTSZER bazdmeg KÉTSZER!!!!) kértem ugyanabból, és tök más íze volt. De legalább a hatás ugyanaz...

Az egészben az a tanulság, hogy nem szabad gyerekek nélkül ZPbe menni, mert egyrészt berúgsz (ha akarsz, ha nem), másrészt nyilvánosan zaklatod a férjed...

Link to comment
Megosztás:

Az egésznek az oka a Vad Fruttik!

Én megmondom most. ^_^

Egy nagy fostaliga az a zenekar.Ott vannak azok a a gitárok,egy jó énekes,jó szövegekkel és senki nem mer rálépni a torzító pedálra,hogy legyen valami töke is a hangzásnak.

Amikor szeparéban voltam egyszer VF koncerten,mindig az volt az érzésem,mintha zsebhoki zenekar lenne az egész,ilyen elfolytott terror van bennük,ami soha nem tör a felszínre. :P

Csajozni viszont tökéletes zene,annyi b@szatlan szingli picsát egy helyen még nem láttam! :D

Link to comment
Megosztás:

Hät erdems ezen elgondolkodni ......

Járom az országot és az utazás alatt a forgalomban haladó autókat figyelem. Számomra érthetetlen, hogy hogyan képesek a gyártók akár több tízmillióért rásózni szegény vásárlókra olyan Audikat, BMW-ket, Merciket, amik műszakilag nem mondhatóak a legjobb minőségűnek. A legdrágább autóknál lehet megfigyelni a következő műszaki hibákat:

* Az irányjelző nagyon hamar tönkremehet ezekben a járgányokban, ritkán lehet látni, hogy működik, mikor sávot váltanak, kanyarodnak, vagy előznek.

* A gázpedál sem működik túl jól, nem lehet vele finom mozdulatokat végezni, ez piros lámpánál látható, mikor a legtöbb ilyen autó csikorogva indul el.

* Valószínűleg ez az oka annak is, hogy mindig túllépik a megengedett sebességet. Lehet, hogy leesik a gázpedál?

* A fékberendezés se lehet túl jó. A minap is szegény rémült Audi-s úgy villogott az autópályán az előtte 130-al haladó autónak, hogy húzódjon le, mert nem tud megállni.

* A szélvédők megint csak silány gyártmányok lehetnek, amilyen sötétek, biztos nem lehet kilátni belőle, ezért nem veszik észre a stop táblát, a záróvonalat, a forgalom elől elzárt terület rácsait vagy esetleg a gyalogos átkelőhelyet.

* Parkolni se lehet velük rendesen, rengetegszer állnak zebrán, autókijárat előtt, keresztben a járdán vagy a mozgáskorlátozottak széles parkolóiban.

* Az is érthetetlen számomra, hogy miért spórolták ki belőlük a hamutartót, hiszen ez még a Trabantokba, Polski Fiatokba is belefért. E felesleges költségtakarékosság miatt kényszerülnek szegény vezetőik arra, hogy az ablakon hamuzzanak ki, a csikktől és egyéb hulladéktól is itt szabaduljanak meg.

Mindezen felül szerintem az utastér ártalmas az egészségre.

Megfigyelhető, hogy a férfiak puffadtak lesznek, kihullik a hajuk, és a szemük is érzékeny lesz, ezért még télen is napszemüveget hordanak, továbbá agresszívvá is válnak, folyton kötekedni akarnak. A nők ezzel szemben alultápláltak lesznek az autó használata miatt, a hajuk elszőkül, az intelligenciájuk pedig mély szintre esik.

Szörnyű lehet ilyen autókkal közlekedni, és óva intek tőle mindenkit.

Link to comment
Megosztás:

Hät erdems ezen elgondolkodni ......

Mindezen felül szerintem az utastér ártalmas az egészségre.

Megfigyelhető, hogy a férfiak puffadtak lesznek, kihullik a hajuk, és a szemük is érzékeny lesz, ezért még télen is napszemüveget hordanak, továbbá agresszívvá is válnak, folyton kötekedni akarnak. A nők ezzel szemben alultápláltak lesznek az autó használata miatt, a hajuk elszőkül, az intelligenciájuk pedig mély szintre esik.

Szörnyű lehet ilyen autókkal közlekedni, és óva intek tőle mindenkit.

^_^ :P :D

Link to comment
Megosztás:

Az egésznek az oka a Vad Fruttik!

Én megmondom most. ;)

Egy nagy fostaliga az a zenekar.Ott vannak azok a ######a gitárok,egy jó énekes,jó szövegekkel és senki nem mer rálépni a torzító pedálra,hogy legyen valami töke is a hangzásnak.

Amikor szeparéban voltam egyszer VF koncerten,mindig az volt az érzésem,mintha zsebhoki zenekar lenne az egész,ilyen elfolytott terror van bennük,ami soha nem tör a felszínre. ;)

Csajozni viszont tökéletes zene,annyi b@szatlan szingli picsát egy helyen még nem láttam! :P

Ilyet írni bakker... nem is bírtam már majdnem egy hete lereagálni :D most se tudom... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Itt az egész (csak hogy tudjátok, hogy kivel van dolgotok ^_^)

/még akkor is, ha a kutyát nem érdekli :D /

Amúgy ajánlom mindenkinek a tesztet, pár nap alatt jön emailen a kiértékelés.

Kedves ZseniTeszt Kitöltő!

Szeretnélek emlékeztetni Téged, hogy:

A zsenik köztünk vannak!

Amennyiben, ezidáig megmutatták magukat jobb esetben enyhe fintort, de a legtöbb esetben leszólást, leértékelést kaptak. Csak ritkán részesültek elismerésben, dicséretben, vagy jutalmazásban.

De miért? Kik ezek az emberek?

Egy igen ismert zseni, Szókratész mondta: 'amennyiben vitázni kívánsz velem, tisztázzuk a szavak jelentését'. Ezt teszem hát én is.

A zseni szó azt jelenti: lángész, a tömegből kitűnő, másokat nem utánzó, hanem az emberi működések terén nagyszerűt, bámulatosat alkotó, teremtő személy./Ballagi Mór, A Magyar Nyelv Teljes Szótára 1867/

Ők azok, akik meglátják a nem optimális dolgokat. Ki tudják következtetni, hogy a jelenben elkövetett dolgok mit fognak okozni a jövőben. Ebből adódik, hogy mindig saját koruk előtt járnak, és így máshogy gondolkodnak, máshogy viselkednek, más dolgokat tesznek, mint a többi 'normális' ember. Ők azok, akik új ötletekkel állnak elő, és konkrét lépéseket tesznek a problémák megelőzésére. Nem népszerűek kívánnak lenni, sokkal inkább hatékonyak. Ez az, ami miatt 'nem normális'-nak tartják őket.

A környezetük ritkán érti meg őket, ezért sok leszólást, leértékelést kapnak. Ennek következtében sok zseni elcsitul, megtörik, és beáll a sorba. Akik mégis vállalják a dolgot, azoknak viszont mérhetetlen mennyiségű támadást és éles kritikát kell kiállniuk, miközben a bizonyítékok mind őket igazolják.

Nem csak a világhírű személyekről és újságokban megírt kritikákról van szó. A csendben dolgozó zsenikkel is előfordul mindenhol: a konyhában, a munkahelyen... Gyakran a következő beszólásokat kapjuk: 'na már megint mit kotyvasztottál' , 'ne újíts már folyton' , vagy ''Te miért nem tudsz normális lenni?'. Ezek leértékelik a zseni céljait és tevékenységét. Vedd észre! Ezek azok a folyamatos leszólások, amik elveszik a zseni erejét, és szépen lassan 'normálissá' teszik.

A teszten elért eredményed 83,80%, ami azt mutatja, hogy benned még megvannak a zseni jellemvonások. Ne hagyd hát kipusztulni!

LÉGY ZSENI!

Kormány Emil

a ZseniTeszt megalkotója

Link to comment
Megosztás:

Pénteken csőtörés volt nálunk. És az egész korai felfedezését a mantának lehet köszönni, mert pont felette parkoltam, és anutám nagyon megijedve jött fel, hogy valami folyik a kocsim alól ^_^

Esélytelen volt, hogy víz jöjjön állóhelyzetben ráadásul hátulról, szóval legurultam a tócsáról, és akkor láttuk, hogy a beton repedésein át szivárog a víz.

Na, ki is kellett lapátolni 2-3 négyzetmétert olyan 1,5méter mélyen... :D

Kiástuk a halál vermét, ahol spártásat akartunk játszani, de aztán felnőtt fejjel gondolkodva rájöttem, hogy csak nem rúghatom be a gödörbe a 14 éves uncsiöcsit :P

Viszont erről eszünkbe jutott, hogy Magdi anyust egy galacsin ölte meg. A hozzá illő bizonyító videót pedig 83 asszociációs síkon áthaladva a Makett egyik spanja szolgáltatta:

Így akartunk mi is spártásat játszani :D

Szombat délutánra lett víz - péntek este még vihogtam, hogy tiszta autós tali, hogy el kell menni a vizesblokkig fürdeni (ami anyáméknál volt, mert csak addig lehetett visszavinni a vizet a rendszer ledugózásával - és oda se sokáig), de szombat dél felé már nagyon tudtam: nem bírnék tanyán élni...

Summa summárum: víz nélkül még szarni is szar... még akkor is, ha a lyukba célzol... és bár menő dolog ásványvízzel főzni, de azért csak macera...

:P :P :P THIS IS SPARTAAAAAA!!!!! :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

ha sok a légy, akkor tisztára beköpik ^_^

(uhh, ez egy nagyon durva képzavar :D )

( a fogszabimon meg hegyekben áll a gomba és a kukorica. Mehetek fogat mosni.. ma már ötödszörre... kurvéjul nehéz az élet...)

(figyeltétek, hogy a 'kurvájul' parasztos kifejezést nem moderálja a fórum? :P)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.