Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Jó az, ha ledarálja, mint a legenda szerint Feró a koncerten :D

:rolleyes: és most ledarálta ;) a csirkét :D

Tas! Nem volt elég az árvíz, vagy mi??? Nem bírod izgalmak nélkül??? :D Nem mehet le az adrenalin szinted, mint a Felpörgetve című flmben? :P

Akkora volt a Bill koncert tegnap a ZPben már megint! :D Bakker! Még mindig óriási a csóka, és tegnap ráadásul még formában is volt! :D olyat zúztam, hogy beszarás!

Ja! És találkoztunk Fbalázskával is ;) Ő nem tudom, hol zúzott, mert csak az koncert elején, meg a végén ütköztünk :D

De mekkora volt! ;) És hiába mondtam anyának meg apámnak, hogy nekem nem ciki a szüleimmel a fiatalok szórakozóhelyére Bill koncertre menni, de aztán mégsem jöttek, pedig gondolkodtak rajta. Mondtam is anyámnak, hogy milyen nyuggerek már, pont ráérnének zúzni a szintén nyugger Kapitány koncin, oszt inkább maranak otthon. De megmondtam nekik, hogy legközelebb jönniük kell és kész :D

Link to comment
Megosztás:

....Akkora volt a Bill koncert tegnap a ZPben már megint! :D Bakker! Még mindig óriási a csóka, és tegnap ráadásul még formában is volt! :D olyat zúztam, hogy beszarás!

Ja! És találkoztunk Fbalázskával is :D Ő nem tudom, hol zúzott, mert csak az koncert elején, meg a végén ütköztünk :rolleyes:

De mekkora volt! :D És hiába mondtam anyának meg apámnak, hogy nekem nem ciki a szüleimmel a fiatalok szórakozóhelyére Bill koncertre menni, de aztán mégsem jöttek, pedig gondolkodtak rajta. Mondtam is anyámnak, hogy milyen nyuggerek már, pont ráérnének zúzni a szintén nyugger Kapitány koncin, oszt inkább maranak otthon. De megmondtam nekik, hogy legközelebb jönniük kell és kész ;)....

Mi pénteken láttuk :D + volt Hobo és Tátrai is, amit láttunk :D

++ Bencze Lacival is összefutottunk Morisssons 2-ben és persze Balázska is ott volt :P :D

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek, bele kell húzni, ha a kis Sanyimanót akarjuk, hogy nyerjen.

Már van akinél ez a szöveg van: Eddigi szavazatok összege: 262

Sanyika 30-as. :D

Így eltelt az idő...? :rolleyes: érdekes, én nem érzem magam ennyivel öregebbnek :P

Akinél meg 262 van, az nem is annyira szép, mint a Sanyimanó :D és amúgy is trükköznek, és nemis gondolják komolyan... már hogy az a legszebb... nekem a kis aranypöcsű :D

Mi pénteken láttuk :D + volt Hobo és Tátrai is, amit láttunk :D

++ Bencze Lacival is összefutottunk Morisssons 2-ben és persze Balázska is ott volt :D ;)

Hol voltak pénteken? ;)

És a Bence mifütyit keresett ott? Beszarok! :D IceMannak kinyílt a világ, mióta nincs nője ;)

Link to comment
Megosztás:

Elsőre az jutott eszembe, hogy erről én miért nem tudtam :rolleyes: aztán megláttam a jegy árát ;) gyorsan le is osztottam az összes zenekarral meg minden, és így jött ki a ZPs koncert duplájára+100ft. És ebből max. 4 zenekarra lettem volna kíváncsi - tehát kb. 2500-ért halhattam volna azt, amit amúgy 400ért.

Tudom, hogy spúr gec* vagyok, de most jöttem a könyvelésrős, és sokat kellett számolgatni; lendületben vagyok :D

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek, bele kell húzni, ha a kis Sanyimanót akarjuk, hogy nyerjen.

Már van akinél ez a szöveg van: Eddigi szavazatok összege: 262

Sanyika 30-as. :D

na igencsak le vagyunk maradva :D bár manócska így is a legszebb babánk ;) .

tegnap óta komolyan szervezni kezdtük szüleimmel a lagzit!!! nem udvaronszalonnasütögetős lesz. szelídre vett autókonvojos, vőfélyes táncikálós a terv. Remélem sikerül is jól összehozni. Persze egybe lesz a keresztelővel :D . Már csak a menyasszonyi kocsi a kérdéses, mert a fehér mantának nincs műszakija és a lagzi mostani költségvetése miatt egyenlőre nem is lesz :rolleyes: .

Link to comment
Megosztás:

Elsőre az jutott eszembe, hogy erről én miért nem tudtam :rolleyes: aztán megláttam a jegy árát ;) gyorsan le is osztottam az összes zenekarral meg minden, és így jött ki a ZPs koncert duplájára+100ft. És ebből max. 4 zenekarra lettem volna kíváncsi - tehát kb. 2500-ért halhattam volna azt, amit amúgy 400ért.

Tudom, hogy spúr gec* vagyok, de most jöttem a könyvelésrős, és sokat kellett számolgatni; lendületben vagyok :D

Nekem semmi bajom a ZP-vel, de azért alapvetően ez egy picit nagyobb rendezvény volt :D

Link to comment
Megosztás:

na igencsak le vagyunk maradva :D bár manócska így is a legszebb babánk :D .

tegnap óta komolyan szervezni kezdtük szüleimmel a lagzit!!! nem udvaronszalonnasütögetős lesz. szelídre vett autókonvojos, vőfélyes táncikálós a terv. Remélem sikerül is jól összehozni. Persze egybe lesz a keresztelővel :D . Már csak a menyasszonyi kocsi a kérdéses, mert a fehér mantának nincs műszakija és a lagzi mostani költségvetése miatt egyenlőre nem is lesz :D .

Csak nem szednek már ki egy lejárt műszakis kocsit az esküvői konvojból :D

ha meg igen, akkor lesz min röhögni akkor, amikor már kihevertétek a sokkot :D

Nekem semmi bajom a ZP-vel, de azért alapvetően ez egy picit nagyobb rendezvény volt :D

:rolleyes: talán... ;) talán egy hangya######nyit :P

Link to comment
Megosztás:

:D :D

amúgy meg nem is látszik, csak 1 méteren belül :D kár... mert igazán szép darab :rolleyes: jó érzés, hoyg sok pénz van a számban ;)

valahogy így nézek ki: http://1.bp.blogspot.com/__jFgOqdirRY/SadO...ating_money.jpg

;)

Ezután gondoltam, hogy nem vagy elég tökös cs...aj, és tessék. :D :D :D

Tessék :P ez az egyik kedvencem :D

:D

Nem olyan gáz amúgy, és már nem is köpködök meg nyáladzok olyan sűrűn ;)

Akkor a dedikálós képen nem volt őszinte a mosolyod? :D

A nyáladzásra már nem is írok semmit, a többi is csak viccvót. ;) :D

Link to comment
Megosztás:

na igencsak le vagyunk maradva :D bár manócska így is a legszebb babánk :D .

tegnap óta komolyan szervezni kezdtük szüleimmel a lagzit!!! nem udvaronszalonnasütögetős lesz. szelídre vett autókonvojos, vőfélyes táncikálós a terv. Remélem sikerül is jól összehozni. Persze egybe lesz a keresztelővel :D . Már csak a menyasszonyi kocsi a kérdéses, mert a fehér mantának nincs műszakija és a lagzi mostani költségvetése miatt egyenlőre nem is lesz :rolleyes: .

Szerintem is mehettek a fehér Mantával. Nem állit félre egy rendőr sem, egy feldíszített, ifjú párral teli autót, egy felpörgött násznéppel teli autókonvoj elejéről.

Ha meg mégis, akkor egy életre szóló élménnyel több, amiről lehet majd mesélni az unokáknak. ;)

Link to comment
Megosztás:

Kalandos hetvege :D

Szerencsesen meghoztam a donor csirket münchenböl minden jo faxa müködik hetvegen nagy ätepites a mäsikba

Odafele kalandos volt az ut kiszedett a civil nemet autopälya rendör es drogtesztet kellet csinälni meg vegigneztek az autot ameg mi a hüvösbe neztük az ö munkäjukat

perszer kis para volt de a magyar rendszämokat nem talältäk meg ^_^

Link to comment
Megosztás:

Hétvégén "halál a sulira, éljen a nyár" buli volt nálunk.

Egész szolidan elvoltunk, kis bográcsozás meg flekken... ipari mennyiségű lángos... stb.

Tőlünk szokatlan módon nyugovóra tértünk hajnali háromkor egy tévedés miatt.

Azt hittük, hogy a társaság fele fáradt, mikor csak mocsok módon alvásnak álcázták a sziesztát, és rögtön távozásunk után felültek a kanapén és dumáltak reggelig, míg mi gyanútlanul szunnyadtunk a hálóban :D mindegy. Bosszúból reggel tízkor felkeltettünk mindenkit (már aki megmaradt és nem tiplizett az első villamossal: ez lekorlátozódott Makett, az ő keresztapja és barátnője személyére ^_^ ) és after partiba csaptunk.

Én nem szoktam ilyen after partit nyomni, mert ebben Lacibácsi a fekete öves, de most én vettem át a szerepét, mint jó feleség :P

Ezt nyomtuk is este hatig. Ment volna tovább is, ha nincs másnap meló.

Viszont ez idő alatt őrületes felfedezést tettem: ha nem törik el legalább egy pohár és nem borul ki legalább egy doboz sör teljesen, akkor megromlik 2-2,5 kiló saslik! ;)

Én nem tudom, hogy az univerzumban ez hogyan jön össze és milyen törvényszerűségen alapszik, de bakker! Ez így van!!! :P

Az a lényeg, hogy valszeg a meleg miatt nem tudtunk annyit zabálni, mint szoktunk . viszont rohadtul aggódtunk a sörök hőfoka miatt.

Az lehetett, hogy a hűtőt megpakoltuk meleg sörökkel, feltekertük, és vártunk a hideg sörökre. Senkinek eszébe nem jutott a kajákért aggódni, csak a sörökért! Hogy mi a fszért olyan melegek még...

és másnap, amikor a maradék saslikot akartuk megsütni (jelzem: Lacsika soha ilyen szép ######enet nem parázslatott még!), akkor csapta meg az orrunkat az a kibszott dögszag! Egész addig fel sem tűnt, hogy a folpack résein át milyen rettenet szag terjeng, csak amikor a sörkészlet lecsappant, és megéheztünk. ;)

Bakker! A három macskát és a kutyát soha ilyen boldognak nem láttam még, mint akkor, amikor a kiváló mangalica szalonnát és a pipihúst fejtettünk nekik le a pálcákról!

És én még az utolsó percig bizakodtam, hogy nem is büdös az! Kételyeim azonban szertefoszlottak, mikor a manta hátsó szárnyán eltávolítottam a teljes folpack csomagolást, és a semmiből négy zöld potrohos döglégy került elő, és telepedtek a húsra.

Így született meg a paraszt saslik (ha már égett a ######én), ami virsliből, kolbászból, hagymából és a másnapi kajához eltett szalonnából állt.

Nem is volt rossz :P

Viszont az tuti, hogy az összes ezután jövő bulit rituálisan nyitunk meg: földhöz bsznk egy poharat és szétlocsolunk legalább egy üveg sört :P

(ezt azért kaptátok, mert minden szart azért nem lehet egy könyvbe bezsúfolni... lehet, hogy blogot kéne írnom, mint a Makettnak? :D )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.