Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Nem akarlak nagyon lelohasztani, de asszony talált 54-est is :D A csemetéd kb. az első 5-ben van...egyenlőre, de itt ez a sok segítőkész ráérő opeles, majd ők segítenek :D

Én nem néztem.....anyáztam, hogy odaengedtem a géphez :D ;)

én is láttam az 54-est ma. :rolleyes: bízok bennetek ! :D lehet az ő szülei is valami autóklubbosok.

Link to comment
Megosztás:

Na beléptem, meg asszony is ezekben a percekben szavaz.... :D

Cserébe féjszen a DunaHousenál a Moraa nevű cicát tessék lájkolni :D

én is láttam az 54-est ma. :rolleyes: bízok bennetek ! ;) lehet az ő szülei is valami autóklubbosok.
Link to comment
Megosztás:

Mint az ázottkarton. ;)

Jólvanna. Szerelmi életet éltem, amitől anyám természetesen frászt kap. :D

Amúgymeg. Akkor kérem a leb@szásomat :D

Leveleteiket az istenepe@citromail.hu-ra küldjétek. (Opeles celeb.. :D )

Kemény vagy csokker! : D

Egyébként még tartozunk egy leb@szással,mer nem jöttél vadkertre! < _ < :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mint az ázottkarton. ;)

Jólvanna. Szerelmi életet éltem, amitől anyám természetesen frászt kap. :D

Amúgymeg. Akkor kérem a leb@szásomat :D

Leveleteiket az istenepe@citromail.hu-ra küldjétek. (Opeles celeb.. :D )

Ez a hivatalos bociszemű szívtipró email? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mint az ázottkarton. ;)

Jólvanna. Szerelmi életet éltem, amitől anyám természetesen frászt kap. :D

Amúgymeg. Akkor kérem a leb@szásomat :D

Leveleteiket az istenepe@citromail.hu-ra küldjétek. (Opeles celeb.. :D )

Nem küldök én levelet,mert Laci papa levágja pulipüfölőm,de legközelebb majd én leszek aki berugat,persze szigorú szülői engedéllyel. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Kérek minden lelkes mantás társat ,hogy a BAbavilágon szavazzatok mantamanóra :rolleyes: . Végre fenn van a fotója az oldalon:

mantamanó

14.galéria

Jó lenne megnyerni, mert a nagymamám teljesen meg van róla győződve,hogy ő fog nyerni! :D

Nos, eggyel több szavazata van a Picurnak! :D Üdv! ;)

Link to comment
Megosztás:

Ja, amúgy volt a hétvégén egy gyík sztori. Bejött egy a szobámba :rolleyes:

Valószínűleg az ablakomon mászott be a borostyánnál az elmúlt napok szar időjárása miatt.

Kicsit kellett vele kergetőzni, meg felmászott 3 polcnyit. Ott kerestem a polc alatt, ahol befutott, közben meg ott kukkolt végig a harmadik "emeletről" ;)

Végül sikerült elkapni anélkül, hogy kárt tettem volna benne, kivittem egy kis sziklakertes részhez, ahol tud napozni, van sok rovar és még el is tud bújni.

Link to comment
Megosztás:

<br />Ja, amúgy volt a hétvégén egy gyík sztori. Bejött egy a szobámba ...... Végül sikerült elkapni anélkül, hogy kárt tettem volna benne, kivittem egy kis sziklakertes részhez, ahol tud napozni, van sok rovar és még el is tud bújni.<br />

Te ilyen gyikleso vagy?? :D :rolleyes: ;)

Link to comment
Megosztás:

Pulipüfölő!!!! :D :D :D :D kétszer olvastam el, mire biztossá vált,hogy jól olvasom ;)

Ja, amúgy volt a hétvégén egy gyík sztori. Bejött egy a szobámba :rolleyes:

Valószínűleg az ablakomon mászott be a borostyánnál az elmúlt napok szar időjárása miatt.

Kicsit kellett vele kergetőzni, meg felmászott 3 polcnyit. Ott kerestem a polc alatt, ahol befutott, közben meg ott kukkolt végig a harmadik "emeletről" :D

Végül sikerült elkapni anélkül, hogy kárt tettem volna benne, kivittem egy kis sziklakertes részhez, ahol tud napozni, van sok rovar és még el is tud bújni.

Milyen gyíksztori :D Stefan kergette a gyíkját :P

Link to comment
Megosztás:

Hajni!

Megvan a klubbom! ---> MFC :rolleyes: ;) :D

...és hogy hogyan is bulizik a társaság itt megtekinthető. :D :D

Wehehehe :D Nekem ezt írja klikk után: :D

Sorry...

The page you have tried to reach is not approved to be visited during office hours.

For further information, see the Policy and Standards for all users of xxx.NET.

If the requested URL can be considered as crucial for work related purposes, please contact your local IT department to ask for approval.

Majd otthon megtekintem :D

Link to comment
Megosztás:

Na mind jobban vizsgäznak az ami verdäk nälam:sikeresen összeakasztottam az osztomüvet a jeppen es szarrä darältam a hätso difi kupkereket :D :D :D :P

veletlenül nem a motor makkant meg kapitälis a kär ugyhogy gondolkodoba vagyok de megjavitom telre akkor kircsi

a kar ugy jött letre hogy tönkrement az osztomü szimeringje elfojott az oläj összesült leblokkolt 90kmh-näl jo jätek hülye gyerekeknek. :rolleyes:

Persze megszoktam ha az opelböl olaj csordogäl utänna kell csak önteni ELKESTEM bakker ;) :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Na mind jobban vizsgäznak az ami verdäk nälam:sikeresen összeakasztottam az osztomüvet a jeppen es szarrä darältam a hätso difi kupkereket :D :D :P :D

veletlenül nem a motor makkant meg kapitälis a kär ugyhogy gondolkodoba vagyok de megjavitom telre akkor kircsi

a kar ugy jött letre hogy tönkrement az osztomü szimeringje elfojott az oläj összesült leblokkolt 90kmh-näl jo jätek hülye gyerekeknek. ;)

Persze megszoktam ha az opelböl olaj csordogäl utänna kell csak önteni ELKESTEM bakker :D :D :D :D

Na basszus....annyira azért mégsem jó a csirkézés ? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.