Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Ott lennék backi,de vidéken vagyunk átadás miatt 4 napig... :rolleyes:

mi a picset adtok át kerek 4 napig???? Bakker! Most adjátok el az ország maradékát, vagy mi??? :D

De legalább bizonyos értelemben az Isten háta mögött vagy :D

Asszem, ha most a ZPben bolyonganék téged keresve, és csak holnap szembesülnék azzal, hogy nem bénaságból nem találtalak meg, hanem ott sem voltál, akkor nagyon mérges lennék ;)

Link to comment
Megosztás:

mi a picset adtok át kerek 4 napig???? Bakker! Most adjátok el az ország maradékát, vagy mi??? :D

De legalább bizonyos értelemben az Isten háta mögött vagy :D

Asszem, ha most a ZPben bolyonganék téged keresve, és csak holnap szembesülnék azzal, hogy nem bénaságból nem találtalak meg, hanem ott sem voltál, akkor nagyon mérges lennék :D

Berekfürdőn vagyok,két gázmotort adunk át.Céges netet lopom... :rolleyes: ;)

Itt még jelszavas wifi sincs,pedig legalább gyakoroltam volna feltörést. :D

Beszéltem Palikáékkal,majd legközelebb megyek koncertjukra. :D

Link to comment
Megosztás:

Sajna Mantababyről nem tudok információt szolgáltatni, de arról, hogy a focivb sztem az évszázad bukása lesz az tuti ;)

Dolgozom.. pont ma 6 hónapja :D de lehet hogy fél éve.. már nem számolom :D :D

És azért vagyok itt hogy egyenlítsek... a fehérek el vannak nyomva, és kellett vki kiegyenlíten9 az erőviszonyokat... mostmár 7 fehér 2 fekete van a csoportban (én asszem a fehérek közé vagyok sorolva :D :P )

Két össze nem függő kérdés:

1. Gabo! Te mi######t keresel a niggerek között? :rolleyes:

2. Mantababy! :D Mi újság veletek ifjú anyuka? :D Mi van az én aranypöcsű kisbabámmal? :D

Link to comment
Megosztás:

A fürdő vize metánt tartalmaz,ezt kinyerik és azzal egy motort hajtanak meg.

Akkor arra felé igen kemény a víz, ha metált tartalmaz :rolleyes:

(jó, értem én, hogy mentát ;))

Dolgozom.. pont ma 6 hónapja :D de lehet hogy fél éve.. már nem számolom :D :D

És meddig maradsz?

Link to comment
Megosztás:

Már csak 2,5 év van hátra a tervezett itt tartózkodásból :rolleyes:

Persze időközben haza haz ugrok.. pl júliusban, meg szeptemberben, mert vmi esküvőt szerveznek nekem... :D ;) :D

Akkor arra felé igen kemény a víz, ha metált tartalmaz :D

(jó, értem én, hogy mentát :D )

És meddig maradsz?

Link to comment
Megosztás:

Két össze nem függő kérdés:

1. Gabo! Te mi######t keresel a niggerek között? ;)

2. Mantababy! :D Mi újság veletek ifjú anyuka? :D Mi van az én aranypöcsű kisbabámmal? :D

Növögetünk, vagyis inkább csak ő növöget én fogyogatok . :D 4 hetesen már több mint egy kilót hízott én meg ennyi idő alatt 4 kilót fogytam. ma csípőszűrés volt és minden rendben. Autózni továbbra is imád, bár ma csalódtam a márkahűségében, mert anyum szutyukijában is abbahagyta a sírást miután elindultunk. :rolleyes: Bár lehet az mantamánia csak később alakul ki a babáknál!?! :D

Link to comment
Megosztás:

Már csak 2,5 év van hátra a tervezett itt tartózkodásból :D

Persze időközben haza haz ugrok.. pl júliusban, meg szeptemberben, mert vmi esküvőt szerveznek nekem... :D :D ;)

2,5 év??? :rolleyes: legalább az asszony veled van? ;)

Kérek minden lelkes mantás társat ,hogy a BAbavilágon szavazzatok mantamanóra :D . Végre fenn van a fotója az oldalon:

mantamanó

14.galéria

Jó lenne megnyerni, mert a nagymamám teljesen meg van róla győződve,hogy ő fog nyerni! ;)

:D nem tudok szavazni :D :D :P

(amúgy azt meg megmondtam - és nekem mindig, de mindig igazam van - hogy úgy visszafogysz nagyon hamar, hogy ihaj! :D )

Link to comment
Megosztás:

<br />2,5 év??? legalább az asszony veled van?

Nincs kint, talan majd decemberben kijon "vegleg". Juliusban hazanezek - ha tudok/tudunk leugrunk Zamardiba. Szeptemberben meg eskvo... szept 11.. en kerdeztem, hogy egy katasztrofa nem volt eleg az emberisegnek akkor? Ere durci lett... nem ertem miert ;)

Amugy nem rossz idekint... csak sok a feka, nagy a bunozesi rata... :D De legalabb van egy 3800as V6os 1994es! Rekordom :D

Azt hittem mas topikokban koveted az esmenyeket :D :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nincs kint, talan majd decemberben kijon "vegleg". Juliusban hazanezek - ha tudok/tudunk leugrunk Zamardiba. Szeptemberben meg eskvo... szept 11.. en kerdeztem, hogy egy katasztrofa nem volt eleg az emberisegnek akkor? Ere durci lett... nem ertem miert :D

Amugy nem rossz idekint... csak sok a feka, nagy a bunozesi rata... :D De legalabb van egy 3800as V6os 1994es! Rekordom :D

Azt hittem mas topikokban koveted az esmenyeket :D :D

Akkor addig vigyázz a nagycsöcsű, néger k*rvákkal :rolleyes: ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor arra felé igen kemény a víz, ha metált tartalmaz :D

Inkább baromi büdös :rolleyes: és majdcsak ihatatlan :D kivéve ha csak nem tehenészként végzett valaki a középsuliban ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Sanci, asszem Te metánt olvastál METÁL helyett.. ugyani Hajni a fémre gondolt :D)

Nem fémre gondoltam, hanem kőkemény metál zenére :D tudom, hogy magasröptű poén volt :D

Mint minden evben egyszer most kell a Dunänak kiöntenie ;) nembaj elökerestem az uszomellenyem :D

Kertben nälam fel meteres viz värhato estere :D Na szedem a pereputtyom oszt kiköltözök a mühelybe :D

Remelem hamar levonul az äradat :rolleyes:

Tényleg vaze :D neked saját strandod van :P

Link to comment
Megosztás:

Sejtettem, hogy arra gondolsz, de ago a metált metánnak olvassa egyszerűbb elmagyaráznom :D ;) :rolleyes:

Tas... azért most ne fürgyé le....a Dunába... kicsit hüsi sztem... :D

Nem fémre gondoltam, hanem kőkemény metál zenére :D tudom, hogy magasröptű poén volt :D

Tényleg vaze :D neked saját strandod van :D

Link to comment
Megosztás:

Sanci, asszem Te metánt olvastál METÁL helyett.. ugyani Hajni a fémre gondolt :D)

Nemnem :D jól olvastam ;)

Nem fémre gondoltam, hanem kőkemény metál zenére :D tudom, hogy magasröptű poén volt :D

Fogtam :D pont azért facsartam ki a szavakat.. :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

2,5 év??? ;) legalább az asszony veled van? :D

:D nem tudok szavazni :D :D :D

(amúgy azt meg megmondtam - és nekem mindig, de mindig igazam van - hogy úgy visszafogysz nagyon hamar, hogy ihaj! :D )

először is a babavilág.com -ra be kell regelni , ami 2 perc. utána pedig a bal felső részen van,hogy Szavazz! ott pedig a 33. kép az én babám. :P ja és Laci és makett is szavazhat, persze külön beregeléssel. én is 5 maiolcímről regisztráltam :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

először is a babavilág.com -ra be kell regelni , ami 2 perc. utána pedig a bal felső részen van,hogy Szavazz! ott pedig a 33. kép az én babám. :D ja és Laci és makett is szavazhat, persze külön beregeléssel. én is 5 maiolcímről regisztráltam :rolleyes:

Részemről megtettem. ;) Beregeltem.....az asszonyt, és nyomtam a manónak egy szavazatot. Aztán elkövettem azt a hibát, hogy megmutattam a páromnak kire szavazott. Csorgatta a nyálát rajta vagy negyedórát, aztán volt képe megnézni a többi jelöltet....egyenként :D :D Tudod meddig tartott????

A minap összefutottam egy régi barátommal/kollégával. Üdvözöl mindenkit aki emlékszik még rá a mantások közül.

Kiss Péternek hívják az urat és egy fekete mantája volt. A mantát ugyan technikai okok miatt eladta, de az opelhez azért hű maradt (egy kicsit szakadt piros combóval csatangol) :D

Link to comment
Megosztás:

Részemről megtettem. :rolleyes: Beregeltem.....az asszonyt, és nyomtam a manónak egy szavazatot. Aztán elkövettem azt a hibát, hogy megmutattam a páromnak kire szavazott. Csorgatta a nyálát rajta vagy negyedórát, aztán volt képe megnézni a többi jelöltet....egyenként :D :D Tudod meddig tartott????

A minap összefutottam egy régi barátommal/kollégával. Üdvözöl mindenkit aki emlékszik még rá a mantások közül.

Kiss Péternek hívják az urat és egy fekete mantája volt. A mantát ugyan technikai okok miatt eladta, de az opelhez azért hű maradt (egy kicsit szakadt piros combóval csatangol) ;)

nagyon köszi a szavazatot. eddig 11 van, bár találtam egy kisbabát akinek már 24 van. dúl bennem a versenyszellem! Le kell előzni!! :D Gondolom sokáig tartott míg végignéztetek több mint 300 képet :D bocsika!

Sajnos sok mantást nem ismerek (még) így Kiss Pétert se. De akinek mantája volt, általában hű marad a márkához, bár ismerek errefelé kivételt is. :D

Link to comment
Megosztás:

nagyon köszi a szavazatot. eddig 11 van, bár találtam egy kisbabát akinek már 24 van. dúl bennem a versenyszellem! Le kell előzni!! :D Gondolom sokáig tartott míg végignéztetek több mint 300 képet ;) bocsika!

Sajnos sok mantást nem ismerek (még) így Kiss Pétert se. De akinek mantája volt, általában hű marad a márkához, bár ismerek errefelé kivételt is. :rolleyes:

Nem akarlak nagyon lelohasztani, de asszony talált 54-est is :D A csemetéd kb. az első 5-ben van...egyenlőre, de itt ez a sok segítőkész ráérő opeles, majd ők segítenek :D

Én nem néztem.....anyáztam, hogy odaengedtem a géphez :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.