Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Baker, szétbszta valami vakolatdarab a kocsimat :D én nem tudom, hogy menet közben gázoltam el a vakolatot, vagy a szélvihar cseszte a kocsimra; de lekapta a géptető éléről és a sárvédőről a fényt úgy tíz sent csíkon. Ráadásul a sárvédő élét úgy, hogy kilóg még az üvegszál is. :D

Nagyon meg kell gondolni, hogy erre a világra épít e az ember mindennapi használatra autót... :rolleyes: kicsit unom, hogy nem azért rongolódik a vas, mert nem vigyázok rá, hanem mert mindig nekiverődik valami az ébn hibámon kivül... ;)

Viszont ma már rágtam kaját. Húslevest. Volt benne sárgarépa, meg pipihús. Megrágtam, majd mosolyogtam a kollegákra ebéd közben. Volt is nagy röhögés. Az összes szottyos kaja a fogszabi felső részére tapadt. :D és azt nem lehet csak úgy lenyalogatni.

izgalmas, új élmények köszöntöttek rám :D

Link to comment
Megosztás:

Ezek a viharok nekem is lelki bajokat okoznak , mert mindig félek ,hogy a háztetőt ráb.ssza a verdákra. :rolleyes: Hála akárminek is még sose történt meg, de azért mindig éberen alszok ,hogy én legyek az első , aki kimegy sírni a manták közé, ha rázúdul a cserép. ;)

Amúgy együtt érzek a fájdalmaddal, mégha sosem éltem át. pár éve , mikor beharangoztak egy hatalmas vihart, képes voltam a mantát anyumékhoz a tanyára a legelőre kirakni, miután elemeztem a szélirányt. Olyan helyre parkoltam ,hogy semmi se eshessen rá , és hazavitettem magam. aznap legalább nyugodt voltam. de most 3 mantát vigyek ki a legelőre a tehenek közé? jó hülyének néznének a főútról. :D

Link to comment
Megosztás:

Annyira gizda vagyok, hogy szombaton elmentem a ZPbe Sub Bass Monster koncertre, ahol SBM lejött a nép közé vegyülni még koncert előtt (jelzem, ez igazán szép dolog ;) no sztárallűr :D) és mivel egyik barátunk meló miatt nem tudott jönni, így engesztelésül kért egy autogrammot (életemben először - csak és kizárólag az ő kedvéért kértem is egyet). MOndtam Lacibácsinak, gyorsan nyomjon egy képet erről, mert engem senki meg ne gyanúsítson, hoyg én rajzoltam az aláírást.

Tök jó kép lett, visszanéztem :D és akkor döfte ki a szemem, hogy képes voltam elmenni egy rap koncertre egy "a rock & roll él!" feliratú polóban, és még volt pofám a hiphop nagymesterével fotódzkodni is :D nagggyon gizda vagyok :D aztán körbenéztem, és gyakorlatilag mindenki rappernek volt öltözve; mondjuk 92% rapper, 5% rasztaszív és 3% normális hétköznapi módon öltözött figura. A 3%ban benne volt a teljes személyzet is. Meg voltam én rockernek öltözve, mintha eltévesztettem volna a megfelelő koncert napját :rolleyes:

Na, a felismerés után korrektül szégyeltem a polóm, és a végén el is jöttünk a koncert vége előtt egy fél órával :D még Lacibácsi is vegyülhetett volna a közönség között a kopasz fejével :D ha azt mondta volna, hogy 'bocs, elhagytam a sapim', akkor még sajnálták is volna :P

Amúgy meg ismét egy korrekt koncerten voltunk, most már csak a Bill Kaprtányt várom, meg a Vad Fruttikat :D, ja meg az Alvint megint ;)

Link to comment
Megosztás:

Hogy szokták írni index-en...várjá..megvan:

Sunáznám! ;) :D :D

Jaaa és üzenem neki,hogy az embernek két szeme van,ne bújjon a haja mögé,nem emos! :D

Sunáznád mi? :rolleyes: a Makett tabu!!! :D

A barátnője meg az a kaliber, akit már félek ZPbe vinni, mert mindig beleszeret valaki, vagy megkérik a kezét :D A Makett keresztapja meg a lelkére kötötte, hogy már most kezdjen el gondolkodni, hogy mit szeretne reggeleizni a 18. szülinapi bulija után ;)

Érdekes, hogy a Makett meg olyan csajszi, akit egyszerűen nem mernek megszólítani - vagy ha igen, akkor csak az esélytelenek nyugalmával ;) és olyan gátlástalanul gázol át a férfiakon, hogy csak emberi roncsok és darabokra tört szívek maradnak utánna :D huh, erről tudnék mesélni, mert ő ugye mindenkivel barátilag dumálgat, és nem is gondolja, hogy azok a csoró kamaszok meg egy nézésétől két havi fantáziaanyagot kapnak az esti matyizáshoz :D csórókáim :P wehehe :D

Link to comment
Megosztás:

Érdekes, hogy a Makett meg olyan csajszi, akit egyszerűen nem mernek megszólítani

Nézd az előnyét :D legalább nem kell a kandúrokra lövöldözni vakéjszaka :D :rolleyes: ;)

Link to comment
Megosztás:

Én erre csak annyit mondok, hogy:

"Hájninak hívták az ovi kapujánál.."

Na megyek ölni.. :D

:D opeles celeb :D áhhh! nem tudtok mindent! asszem én sem :rolleyes: de nem is az van, amire gondoltok (legalábbis remélem), csak furcsa dolog, hogy pár éve még szaladgált, mint egy kislány, és most már azt sem hiszik el, hogy én szültem ki magamból, mert akkora nőci lett belőle... ;) olyan hamar megnőnek... nekem még hordanom kell afogszabályzóm, mire ő már akár unokát is szülhet... :D

Figyelem! Sokkoló kép következik! Valószínüleg, ha a kép közzététele a Makett fülébe jut, nem hallotok többet felőlem, mert kivégez!

http://img12.tar.hu/manta/size2/76038657.jpg

Link to comment
Megosztás:

Remélem azt figyeltétek, hogy hol van az öklöm, és nem néztek annyira angyalnak... ;) :rolleyes: :D

Itt meg a másik bizonyíték, hogy korlátozott alkalommal, de a Makett hajlandó megjelenni az anyjával bizonyos társadalmi eseményeken :D

Tankcsapda, ZP:

http://img12.tar.hu/manta/size2/76504409.jpg

http://img12.tar.hu/manta/size2/76504408.jpg

Már nem betonpillangó a kisluvnya, mi? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.