Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

bakker :devlish: az anyaság nehéz, ha lányod van... :lol:

nem tudok erről most beszélni... innom kell... :lol:

faxom!!! Újabb fejezet fog ebből íródni a könyvemben... :lol:

de amúgy nagy baj nincs ;) de mi a faxnak mondom én mindig, hogy a szexualitást meg kell hagyni a anyugati világ ópiumának???? :lol:

Link to comment
Megosztás:

bakker :devlish: az anyaság nehéz, ha lányod van... :lol:

nem tudok erről most beszélni... innom kell... :lol:

faxom!!! Újabb fejezet fog ebből íródni a könyvemben... :lol:

de amúgy nagy baj nincs ;) de mi a faxnak mondom én mindig, hogy a szexualitást meg kell hagyni a anyugati világ ópiumának???? :lol:

Én mondtam neked,hogy velem járna legjobban ő is,meg ti is! ;)

Link to comment
Megosztás:

bakker :lol: az anyaság nehéz, ha lányod van... :lol:

nem tudok erről most beszélni... innom kell... :lol:

faxom!!! Újabb fejezet fog ebből íródni a könyvemben... :lol:

de amúgy nagy baj nincs :P de mi a faxnak mondom én mindig, hogy a szexualitást meg kell hagyni a anyugati világ ópiumának???? ;)

Miért, Te ezt elhitted, valamikor is? :devlish: ;)

Link to comment
Megosztás:

igen, nehezen dolgozom fel.... :lol: de most már jobb, hogy ittam tegnap egy pohár kiváló minőségű sauvignon blanc bort a 2008-as évjáratból, Tátrai Tamás etyeki pincészetéből ;) bakker, úgy bebaxtam tőle, hogy arra nem emlékeztem, hogy mit csináltunk utána a hálószobában :lol:

az még meg van, hogy pucér voltam, de hogy reggelre hogy lett rajtam ruha... :lol:

mindegy, mert minden a Makett miatt van, aki ugyan tök jól szórakozik rajtam, meg minden, de egyszer neki is lesz kölyke, és krvára remélem, hogy lány lesz, ,és akkor már én túl leszek mindenen, és majd röhögök rajta úgy, ahogy anyám röhög rajtam most :lol:

De nem is ez a lényeg. Hanem hogy miként történhetett meg, hogy egy pohár bor (ja és bocs, volt egy áfonya pálesz is) így fejbenyomjon... beszartok... egyszerűen nem tudom magamban tartani (pedig annyi mindent muszáj, ha azt akarom, hogy a könyvben is legyen valami újdonság) :P

FOGSZABÁLYZÓM van ;) krvaszép vagyok ám tőle, és igen, kibaszcsisztam magammal egy másdél évre - olyan vagyok, mint József Attila: "harmadnapja nem eszem, se sokat, se keveset", nem tudok rágni (na ezért a bekarmolás - nem azért meg a bort rágni kéne, hanem mert nem tudok enni. na.), fáj a pofám és MrManta csúfolt is.

Igaz, azt hamar leszereltem, mert amikor azt mondta, hogy 'vasfogú ne menj a mikró közelébe', akkor csak lazán rámutattam a fogamra és közöltem, hogy 'itt az asconád'. Na, azóta nem piszkál ;)

Ráadásul tegnap rádöbbentem, hogy még javában éjszakai fogszabályzót fogok hordani, mire a lányom betölti a 18-at. Na, ezt is kevesen mondhatják el magukról :devlish:

Amúgy annyira nem látszik, csak gondoltam ne érjen senkit meglepetésként...

Kemény az élet... nagyon kemény...

Link to comment
Megosztás:

Mit pillázól?? Túl lehet bizonyos eseményeken.. ennyi.. csak Hajni mint anya ezt nehezen dolgozza fel :devlish: vagy ilyesmi.. mármint hogy felnőtt a lánya.. vagy mi vagy ki.. vagy ilyesmi :lol: :lol:

Ha Makett fiú lenne akkor meg milyen büszke lenne most :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak a könyvből tudjuk majd meg mit is dolgozol fel nehezen? Mi is történt? ;) ;)

Gondoltam egy kicsit szekíroznám Tomit, meg J0hnny-t ;) Hátha vmi olyasmi aminek ők nem örülnek .... :lol: :lol: ;) :devlish:

igen, nehezen dolgozom fel.... :lol: de most már jobb, hogy ittam tegnap egy pohár kiváló minőségű sauvignon blanc bort a 2008-as évjáratból, Tátrai Tamás etyeki pincészetéből :P bakker, úgy bebaxtam tőle, hogy arra nem emlékeztem, hogy mit csináltunk utána a hálószobában :lol: .........

......... Kemény az élet... nagyon kemény...

Link to comment
Megosztás:

Ha Makett fiú lenne akkor meg milyen büszke lenne most ;)

jah ;)

Csak a könyvből tudjuk majd meg mit is dolgozol fel nehezen? Mi is történt? ;) ;)

Gondoltam egy kicsit szekíroznám Tomit, meg J0hnny-t ;) Hátha vmi olyasmi aminek ők nem örülnek .... ;) :lol: :P :devlish:

Azt mondta a gyerek, hogy a magánélete nem közügy, így nem beszélhetek róla ;) pedig szerintem közügy, és komolyan még tendert is ki akartam írni a szűzessége elvesztésére, de úgy tűnik, ebben ő fog dönteni :lol:

A fogszabályzón miért nem akad fel senki???? :lol: bakker 35 éves vagyok!!! mi ezen a nem kiakasztó???? ;) már a fogszabályzón... persze igazából csak az történt, hogy most lettem elég felnőtt a dologhoz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt mondta a gyerek, hogy a magánélete nem közügy, így nem beszélhetek róla ;) pedig szerintem közügy, és komolyan még tendert is ki akartam írni a szűzessége elvesztésére, de úgy tűnik, ebben ő fog dönteni :lol:

A fogszabályzón miért nem akad fel senki???? :lol: bakker 35 éves vagyok!!! mi ezen a nem kiakasztó???? :lol: már a fogszabályzón... persze igazából csak az történt, hogy most lettem elég felnőtt a dologhoz :devlish:

Az elsőben igaza lehet a gyereknek. ;) :P

A fogszabályzót már említetted, így nem újdonság, és különben is felnőtt vagy, azt veszel a szádba amit csak akarsz. ;) ;)

Azért, ha ilyen --> ;) képet is mutatnál, az más lenne. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kit érdekel egy reaktor a szádban.. ha mást írtál volna az vszínű jobban izgatná a társaságot (lévén a többség itt is pasi ;) )

A gyerek meg ne döntsön a szülei engedélye nélkül.. mi ez a perverz nyugati dekadencia?... Hol marad az iszlám hit tudata?... :lol: ;)

És ha már így döntött... akkor igenis tudni akarják egyesek hogy is esett meg az eset...

na ez egy egesbeges mondat lett ;)

Az elsőben igaza lehet a gyereknek. ;) :lol:

A fogszabályzót már említetted, így nem újdonság, és különben is felnőtt vagy, azt veszel a szádba amit csak akarsz. :lol: :lol:

Azért, ha ilyen --> :P képet is mutatnál, az más lenne. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Hm, a tenderre biztosan sokan jelentkeztek volna... :devlish: ;) :lol: Sajnos családi okokból én nem tudtam volna, dehát az élet kegyetlen (vagy addig bontsam fel az eljegyzést, nem is tom - mindegy az élet mást dobot ;) ;) ;) :P ;) )

Izé... már döntött, nem? szal a múlt idő a helyes.. nemigaz? :lol:

jah :D

Azt mondta a gyerek, hogy a magánélete nem közügy, így nem beszélhetek róla ;) pedig szerintem közügy, és komolyan még tendert is ki akartam írni a szűzessége elvesztésére, de úgy tűnik, ebben ő fog dönteni :lol:

A fogszabályzón miért nem akad fel senki???? ;) bakker 35 éves vagyok!!! mi ezen a nem kiakasztó???? ;) már a fogszabályzón... persze igazából csak az történt, hogy most lettem elég felnőtt a dologhoz :lol:

Link to comment
Megosztás:

és különben is felnőtt vagy, azt veszel a szádba amit csak akarsz. :lol: :lol:

:lol: ;)

amúgy meg nem is látszik, csak 1 méteren belül ;) kár... mert igazán szép darab :devlish: jó érzés, hoyg sok pénz van a számban :lol:

valahogy így nézek ki: man_eating_money.jpg

:P

Nem beszélhetek a gyerekről, mert megtiltotta, nekem meg szót kell fogadnom, azért avgyok az anyja, nem? ;) tényleg! A vaterára kellett volna földobni egy licitet a szűzességére ;)

Link to comment
Megosztás:

Talán ez így normális...

Azért kezdem sajnálni. Olyan, mintha valami Opeles celeb lenne, hogy lassan minden lépéséről (és egyéb dolgáról is) tudunk. :lol:

;) opeles celeb :lol: áhhh! nem tudtok mindent! asszem én sem :devlish: de nem is az van, amire gondoltok (legalábbis remélem), csak furcsa dolog, hogy pár éve még szaladgált, mint egy kislány, és most már azt sem hiszik el, hogy én szültem ki magamból, mert akkora nőci lett belőle... :lol: olyan hamar megnőnek... nekem még hordanom kell afogszabályzóm, mire ő már akár unokát is szülhet... :lol:

Figyelem! Sokkoló kép következik! Valószínüleg, ha a kép közzététele a Makett fülébe jut, nem hallotok többet felőlem, mert kivégez!

76038657.jpg

Link to comment
Megosztás:

;) opeles celeb :lol: áhhh! nem tudtok mindent! asszem én sem :lol: de nem is az van, amire gondoltok (legalábbis remélem), csak furcsa dolog, hogy pár éve még szaladgált, mint egy kislány, és most már azt sem hiszik el, hogy én szültem ki magamból, mert akkora nőci lett belőle... :lol: olyan hamar megnőnek... nekem még hordanom kell afogszabályzóm, mire ő már akár unokát is szülhet... ;)

...

Nem akarok átmenni Csernuskodásba, de nem lehet, hogy inkább valami olyasmiről van szó, hogy az a nehéz neked, hogy ez az egész azt jelenti, hogy te már nem vagy olyan fiatal? :devlish:

De mondom, nem Csernus, hanem Surda, úgyhogy "ászádádííííóóóó...!!!" ;) ;) :P

De cuki! Pufi pofi! ;) ;) ;)

(mostmár lehet engem is kivégez :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok átmenni Csernuskodásba, de nem lehet, hogy inkább valami olyasmiről van szó, hogy az a nehéz neked, hogy ez az egész azt jelenti, hogy te már nem vagy olyan fiatal? :devlish:

:lol: amúgy de :lol: tuti, hogy ez is benne van :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.