Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Melinda a leggizdább mantás csaj: képes volt a szülést a vadkerti találkozóhoz igazítani, és le is hozta a három hetes fiát :devlish:

gizda:

alapjelentése: sovány, vékony

Később zsenge, gyenge, tré, nyamvadt

gizdáskodik: nagyképűsködik, kötözködik, erősködik,

a horváth 'gizda' jelentése: ékesség, disz, pipere, cicoma; felpiperézett, felcicomázott nő; hiúság, büszkeség, kevélység (tnx LvT)

Ezek közül melyik vagyok? mert nem nagyon ismertem a jelentését eddig. :lol:

Link to comment
Megosztás:

gizda:

alapjelentése: sovány, vékony

Később zsenge, gyenge, tré, nyamvadt

gizdáskodik: nagyképűsködik, kötözködik, erősködik,

a horváth 'gizda' jelentése: ékesség, disz, pipere, cicoma; felpiperézett, felcicomázott nő; hiúság, büszkeség, kevélység (tnx LvT)

Ezek közül melyik vagyok? mert nem nagyon ismertem a jelentését eddig. :devlish:

Khm..., talán a kötözködik. :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Okos kérdés, mert ugye a nagy filozófust idézve: ha vitatkozni akarsz velem, akkor előbb tisztázzuk a fogalmak jelentését :lol: tehát: értelmezésemben a gizda menőt, lazát, megbámulni valót stb. jót jelent, nem pejoratív értelemben :devlish: így jó? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Okos kérdés, mert ugye a nagy filozófust idézve: ha vitatkozni akarsz velem, akkor előbb tisztázzuk a fogalmak jelentését :lol: tehát: értelmezésemben a gizda menőt, lazát, megbámulni valót stb. jót jelent, nem pejoratív értelemben :lol: így jó? :lol:

jó válasz. :lol: reméltem,hogy nem a "nyamvadt" megoldást választod. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Mi az a MILF? :lol:

a gyakorikérdések.hu szerint:

igazából ez szleng kifejezés:Mother(s) I('d) like to fuck-ennek a rövidítése...magyarul(nem nyers fordításban,ha tudsz angolul akkor le tudod fordítani.....)- olyan nő aki már anya,de a férfiak így is szexuálisan vonzónak találják...

:lol:

bár általában a második gyerek a hízlalós. remélem visszanyerem a régi centijeimet, mert nagyon nem jönnek fel a nadrágjaim. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Nem kapta meg a kávéját Surdilovics, így bealudt a gyíkkal együtt.

Hidegben a gyíkok behúzódnak :devlish:

Amúgy sajna nem sikerült időben megcsinálnom az autót, aztán még vasárnap is azt mókoltam, jól meg is fáztam, most itthon vagyok dögrováson :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hidegben a gyíkok behúzódnak :devlish:

Amúgy sajna nem sikerült időben megcsinálnom az autót, aztán még vasárnap is azt mókoltam, jól meg is fáztam, most itthon vagyok dögrováson :lol:

van ilyen vonat... valami tömegközlekedési eszköz vagy mi :lol: megfázni meg ott is megfázhattál volna, mint más normális opeles :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.