Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Elvetted a kedvem,nem megyek holnap fel. :)

Nekem is :D pedig reggel még erősen gondolkoztam, hogy kezdeni kellene ma magammal valamit ha már egyedül ücsörgök itthon :) és hátha összefutok néhány jó arccal.. :D

Link to comment
Megosztás:

....Az expo csak a lovéról szól, és ha nem ilyen fanatikusok lennének a kiállítók, akkor lóf_szt sem tudtak volna felmutatni a vurslin és a kajáldahegyeken kívül.

Ettől függetlenül jó volt....

Nem volt olyan nagyon rurslis teeeee :)

Aztánamangalicasültkolbásznagyonkellemesvolt.

Mondjuk 1 pár csarnokot még elviseltem volna autokkal.

Pár autó "mennyit ér" játéka irreális volt.

+ az ingyen megleshető parkolóban is szép autók voltak :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem nagyon tetszene, de hogy juttatom el Szegedre? :) CSak ezért nem licitáltam rá.

Ha végképp nincs más megoldás, én el tudom vinni Szegedre, hetente egyszer járok arra. Csak ehhez meg hozzám kéne eljutnia Fejér megyéből... :)

(Bár jó volna tudni hogy fejér megyében pontosan hol is van ez az alkatrész, mert történetesen keresztülmegyek ezen a megyén Szeged felé menet... :D )

Link to comment
Megosztás:

Ha végképp nincs más megoldás, én el tudom vinni Szegedre, hetente egyszer járok arra. Csak ehhez meg hozzám kéne eljutnia Fejér megyéből... :)

(Bár jó volna tudni hogy fejér megyében pontosan hol is van ez az alkatrész, mert történetesen keresztülmegyek ezen a megyén Szeged felé menet... :D )

Most kérdeztem tőle, de annyira hamar vége a licitnek,hogy nem biztos, hogy most elolvassa. Lehet majd felteszi mégegyszer. :) akkor okosabb leszek. Ha megtudom és aktuális , akkor szólok. :D köszi

Link to comment
Megosztás:

:D :D Megjöttem :D :lol:

Anya és Apa nagy örömére 2010 04 23-án megérkeztem.

Súlyom 3750gramm, magasságom 53 cm.

APA LETTEM!!!

Gratulálunk mindkettőtöknek (hármótoknak). :D :)

Sok-sok örömöt, és jó egészséget!

Az egészségbe besegítünk Vadkerten. :D :)

Link to comment
Megosztás:

:lol: :D Megjöttem :D :D

Anya és Apa nagy örömére 2010 04 23-án megérkeztem.

Súlyom 3750gramm, magasságom 53 cm.

APA LETTEM!!!

Azta büdöspicsa######át neki! Hogy erre a hírre hegyezem magam, mióta megtudtam, hogy ilyen áldásban lesz részetek, és pont aznap ide se tolom a pofám, hogy az elsők között gratulálhassak! Basszameg! :)

De komolyan mondom, annyira örülök, mintha a közvetlen családomban született volna bébi :D nagyon gratulálok, szép nagy baba ;) és bakker, hogy a Melinda képes volt addig szuggerálni magát, hogy időben szüljön Vadkerthez képest, az külön beszarás ;):D:D

... itt három perc szünet.....

..........

.........

felhívtam az anyukát!!!!!!!!!!!!!

;) beszarsz!!!! Azt hiszem Melinda elvitte a legagyamentebb mantásnő címét: képest volt hazavinni a mantát, hogy ne maradjon az utcán, miután realizálta, hogy elfolyt a magzatvize :D innentől ő a legtutibb mantáscsaj széles e hazában!!!!! Ezt én mondom, nem más!!!! tehát ez így is van!!!! ;)

Jaj... nagyon örülök nektek Melinda és Sanyi kétszer! :)

iszom is az egészségetekre! :D

Link to comment
Megosztás:

vki tud segíteni???

sörös sanyit keresném,de nem tok neki privit írni :lol:

:devlish: miért nem? :lol: nekem meg van a száma, gondolom nem harapja le a fejem, ha megadom (pü-t küldtem) - de mondjad ám neki, ha nagy nehezen utoléred, hogy csókoltatja a mantás társadalom, és hiányzik is nekünk :lol:

Ne ijedj meg, ha nem veszi fel! Csak próbálkozz... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.