Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Köszönjük J0hnny, hogy a szubkultúrát begyűrűztetted a fórumra :lol: hobbim a dohányzás :P

Na még egy kicsit!!!;) Húzzuk meg,nehogy szét essen

;)

;) hüjjjeee ;) :lol:

Na most elmondanám, hogy itt, Motés körökben teremnek a legszebb kismamák :o a Boogiee-nak is nagyon jól állt a terhesség, és Mantababy is olyan szép kismama, hogy még :D Komolyan mondom! Az embernek kedve támad nyolc hónapos terhesnek lenni!!! :P

Tényleg Melinda! a nőgyógyászod egy férfinemiszerv - ezt kell mondanom :) szép vagy, jól áll a kismamaság, és nagyon szép anyuka leszel! Nézz csak a Bogiara!!! B)

És komolyan mondom,ezt nem a húsvéti piálás mondatja velem - bár az elgondolkodtató, hogy az anyósom miért itat le mindig ilyen keresztény ünnepeken ;) hazajöttem, és éreztem, hogy valami miatt kissé perverznek tűnik, hogy Lacibácsi gyerekkori képei nézegetése miatt miért szerettem bele újra ebbe a figurába - és ennek ellenőrzése okán belefújtam a szondába, és 2,3-at mutatott, pedig csak 1,9-ig vagyok hitelesítve, mint a motorom - pedig közben már csináltam a holnapi grillezésre a hagymás krumplit (ami jelzem: tök jó lett, bár ennek fényében lehet,hogy holnap a család nem ezt mondja majd, amikor közös kórteremben heverjük ki a szalmonellát), de a lényeg az, hogy valami lehet a 2,3-ban, mert elég sokára írtam meg ez a tőlem viszonylag rövid hozzászólást...

TUDTÁTOK, HOGY MR. MANTÁT KISKORÁBAN HÁROMSZÖGNEK CSÚFOLTÁK????? ;):D:D nem is értem miért ;) most csak azért, mert olyan alakú volt a feje, mint az elsőbbségadás kötelező tábla???? :D:D:D és akkor mi van?? Mi??? Engem meg Hájninak hívtak... :P

Áhhh!!! Megyek iszom valamit... fél munkát nem hagyok... :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi Hajni a dícséretet :D , látszik te is tudod , mit illik ilyenkor mondani. :D Örülök,hogy láthattunk titeket, mégha kis időre is. Nameg még jól is esett PEsten autókázni. Hazafelé már eléggé görcsben voltam. Érdekes,hogy a mantában ülve ilyet sosem tapasztalok. Abba csak ki-beszállni a nehéz, de benne ülni nagyon kényelmes. A vw -ben meg olyan fájdalmaim voltak már hazáig, hogy ha 3 héttel később lettünk volna, egyből a kórházba vitetem magam. :)

A mantás találkozás meg annyira jól esett, hogy a Blitz-ről álmodtam :D . Sörös Sanyi aludt a sátrunkban, míg mi taxiztunk a kemping és a szállásunk között a babával. :) Kezd az agyamra menni ez a Blitz!! Annyira igyekszek jól tervezni addig a dolgokat.

Link to comment
Megosztás:

Na megkesve a hetföi loscolodalok:

Gyere kislány, meglocsollak

Kedvezményes áron,

Gumi nélkül negyven rugó,

Kölnivel csak három.

Áll a farkam,

Ég a szívem,

Meglocsolak

Kicsi szívem.

Zöld erdőben jártam, száraz faágat láttam.

Száraz faágon csörgökígyó, meglocsollak vén szipirtyó.

A szekrényemben lóg egy ruha, meglocsollak büdös k*rva.

Izzadt a talpam,

Kemény a farkam.

Ha meglocsollak,

Segítesz rajtam?

Az én locsolómra két tojás van festve,

ha én azzal meglocsollak, elmehetsz majd gyesre.

:) :D :) :D

Link to comment
Megosztás:

Vazze Tas :) :) :D

Ez a legjobb: A szekrényemben lóg egy ruha, meglocsollak büdös k*rva. :D :D Milyen kár, hogy nem voltál itthon húsvétkor! te mondtad volna nekem a legszebb locsoló verset :D:D:D

Amit pedig múltkor a Motés kismamákról mondtam, azt tök komolyan mondtam amúgy :lol: csak azért írom le még egyszer, hogy senki ne gondolja, amit gondolni szokott, amikor irkálok :D

És ennek semmi köze ahhoz, hogy múltkor rájöttem, hogy a lándzsás útifű kiürült üvegébe lehet tölteni jégert, ami azért jó, mert egy munkahelyen sem szólnak azért, ha gyógynövénnyel kúrálod magad - s mivel a két folyadék állaga szinte ugyan olyan (és mindkettő gyógynövényes), de jobb a békesség alapon biztonságosabb melóhelyen az útifüves üvegből inni - és ezt a mondatot már nem tudom levarrni, de értitek mire gondolok. Na. :D Szóval ettől a felfedezéstől még nem csinálom ezt. Ennyi a lényeg ;)

Link to comment
Megosztás:

Szó érte a ház elejét, hogy nagy a csend errefelé :D meghogy talán nem is történik semmi érdekes :D hát dehogynem! :D

Dióhéjban például elétek tárom, hogy sikerült beszaratni a fényképezőnket, amit simán rákentünk a Makettra, de ő úgy szégyelte magát vagy tíz percig, hogy nézni sem bírtuk, így megállapítottuk a kollektív bűnösséget.

Azóta mondjuk nagy a pofája, hogy milyen szemét szülők vagyunk, hogy csak őt tettük felelősé (hihetetlen, hogy 10perc milyen nyomot tud hagyni az emberben :D), viszont nem mer hozzányúlni az új géphez - amit egyébként fogcsikorgatva vettünk meg, mert a réginek "nem volt gazdaságos a javítása", vagyis többe került volna, mint amennyiért vettük annó.

Viszont sikerült venni egy meglepően jó darabot szaros 17rongyért, amibe ráadásul 9megapixel helyett valahogy 12 került :D és mg márkás is... néha kifog az ember ilyesmit...

Gyakorlatilag 12 mp-elel plakátminőséget fotózhatsz, ezért is éreztem úgy, hogy elnézést kell kérnem a jóbarátunktól, ugyanis az történt, hogy a szombati gárdenpartin nem kívánt behaladni pisilni, hanem gondolta, hogy a kuksötétben elég ha arrébb megy néhány méterre a tábortűztől, és ott csurrant egyet.

Én meg azt gondoltam, hogy nyomok egy pikcsört, mert az vicces.

Csak arra nem gondoltam, hogy ez a gép akkorát vakuzik, mint egy atomvillanás, és az éj által leplezett összes dolgokat a napfény világosságával felszínre kerülnek.

Így esett, hogy a képen jóbarátunk belenéz a kamerába (biztos a villanás zavarta meg), miközben kilógatja a brét, ami gyönyörűen látszik... :)

Be kellett vallanom neki másnap, hogy lett egy ilyen kép, de biztosítottam, hogy azonnal kitöröltem.

Mire ő egyből elkezdte lökni a rizsát, hogy "hát Hajni az a helyzet, hogy késő is volt már, meg minden, de az éjszaka is szokatlanul hideg, tehát amit te látsz a képen az a valóságban a megfelelő hőmérsékleti viszonyok mellett jóval nagyobb darab, hiszen a hidegben köztudottan összemegy a bré, amit azért csak elő kellett vennem a meleg gatyámból, hogy brunyáljak egyet" :D

Nem kérdezett rá, hogy kihasználtam e a 12mp adta zummolási lehetőségeket, és remélem, soha nem is fog :)

Amúgy meg szíves figyelmetekbe

Ez nagggyon-naggyon nagy élmény volt!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

na... levizsgáztunk... :D komolyan mondom, röhej, hogy az összes vizsgán belekötnek az alvázszámba, hogy biztos ütött, pedig nem is :D tudatlan majmok! Amikor ezek kijöttek a gyárból, akkor még kézzel csapkodták ezeket, még jó, hogy nem egyenes, hiszen nem volt akkoriban ilyen gépesítés! :D majd biztos olyan számot ütnék (ha ütnék), hogy tiszta hullám legyen, mi? Mert ilyenen akarna megbukni, aki zsiványkodik??? :D

Mindegy. Alapos ellenőrzés után minden rendben, az autó műszakilag tökéletes (leszámítva, hogy füstöl) :lol:

Azért ez jó érzés, hogy minden hókuszpókusz nélkül csak így lazán, meló után elugrik az ember vizsgáztatni, anélkül, hogy bármit is felkészített volna (a sötétített lámpák lecserélésén kívül) az autón :D

Jók ezek a gépek, na :D

Ettől függetlenül utálok vizsgázni - komolyan mondom, olyan, miint a nőgyógyásznál: kutakodnak, turkálnak, belenyúlnak a kocsidba... :) mondjuk Lacibácsi nyugtatgatott, hogy ezekre csak akkor mondhatnám, hogy olyanok, ha a kipufogón keresztül motort cserélnek... de azért ez nekem mindig olyan, mintha megerőszakoltak volna... :)

Link to comment
Megosztás:

na... levizsgáztunk... ;) komolyan mondom, röhej, hogy az összes vizsgán belekötnek az alvázszámba, hogy biztos ütött, pedig nem is :D tudatlan majmok! Amikor ezek kijöttek a gyárból, akkor még kézzel csapkodták ezeket, még jó, hogy nem egyenes, hiszen nem volt akkoriban ilyen gépesítés! :D majd biztos olyan számot ütnék (ha ütnék), hogy tiszta hullám legyen, mi? Mert ilyenen akarna megbukni, aki zsiványkodik??? :D

Mindegy. Alapos ellenőrzés után minden rendben, az autó műszakilag tökéletes (leszámítva, hogy füstöl) :lol:

Azért ez jó érzés, hogy minden hókuszpókusz nélkül csak így lazán, meló után elugrik az ember vizsgáztatni, anélkül, hogy bármit is felkészített volna (a sötétített lámpák lecserélésén kívül) az autón :D

Jók ezek a gépek, na :D

Ettől függetlenül utálok vizsgázni - komolyan mondom, olyan, miint a nőgyógyásznál: kutakodnak, turkálnak, belenyúlnak a kocsidba... :) mondjuk Lacibácsi nyugtatgatott, hogy ezekre csak akkor mondhatnám, hogy olyanok, ha a kipufogón keresztül motort cserélnek... de azért ez nekem mindig olyan, mintha megerőszakoltak volna... :)

Ismerős érzés, sőt nekem szerelőhöz is kellett vinni akocsit, mert egyszerűen képtelen voltam egyformára mókolni a fékeket. Aztán meg talált egy repedt szilentet amit az előműszakin nem vettek észre, azt is cserélte. Majdnem 2 hétig vártam rá. Minden nap láttam amint kint áll az utcán, otthon meg üres a helye. :D

Link to comment
Megosztás:

Egyébként az a mantába kötelező sportfüst. :)

Láttad az enyimet a Blitz-en a hangnyomásversenynél? Szerintem nem!!! akkora füstöt nyomott!!! Szerintem sose volt ekkora füstje. :D szégyelltem is magam miatta. Ez már nem a kötelező kategória. Érdekes, hogy se előtte, se azóta nem adott ki ennyi füstöt. Lehet ,hogy csak Fürire allergiás a mantám :)

Link to comment
Megosztás:

na... levizsgáztunk... :D komolyan mondom, röhej, hogy az összes vizsgán belekötnek az alvázszámba, hogy biztos ütött, pedig nem is :D tudatlan majmok! Amikor ezek kijöttek a gyárból, akkor még kézzel csapkodták ezeket, még jó, hogy nem egyenes, hiszen nem volt akkoriban ilyen gépesítés! :D majd biztos olyan számot ütnék (ha ütnék), hogy tiszta hullám legyen, mi? Mert ilyenen akarna megbukni, aki zsiványkodik??? :D

Mindegy. Alapos ellenőrzés után minden rendben, az autó műszakilag tökéletes (leszámítva, hogy füstöl) :lol:

Azért ez jó érzés, hogy minden hókuszpókusz nélkül csak így lazán, meló után elugrik az ember vizsgáztatni, anélkül, hogy bármit is felkészített volna (a sötétített lámpák lecserélésén kívül) az autón :D

Jók ezek a gépek, na :D

Ettől függetlenül utálok vizsgázni - komolyan mondom, olyan, miint a nőgyógyásznál: kutakodnak, turkálnak, belenyúlnak a kocsidba... :) mondjuk Lacibácsi nyugtatgatott, hogy ezekre csak akkor mondhatnám, hogy olyanok, ha a kipufogón keresztül motort cserélnek... de azért ez nekem mindig olyan, mintha megerőszakoltak volna... :)

Neked miért nem kötnek bele az ültetésbe? Ha ismerős helyre viszem a kocsit, akkor is egy tízes plusz amit tolni kellett miatta.Na jó, az első spoilerem se tetszett nekik, meg a 16" felni sem. Igaz simán átmegy úgy,hogy csak a kormányt kellett lecserélni. Idén figyelek , ha mégis műszakiztatok, a felniket is visszacserélem kicsikre. ;) De az ültetéssel nem akarok bajlódni.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom miért nem szólnak... biztos nagyon rondán tudok nézni :D

Figyu, ezek a figurák nem értenek ehhez, szerintem az is számít, hogy az ipse látott e már ilyet.

A Lacinál megmagyarázták, hogy gyárilag sosem volt ilyen szélesítésű manta, pedig nagyon is volt ugye - mondjuk akkor úgy pepipult a Laci, hogy otthagyta őket a picsbe, miután közölte, hogy ezek után nem fogja idehozni nekik az opelkönyvet, csak hogy ingyen leckét tudjanak venni. Büdös parasztok voltak azok! :D meg is sértődtünk annyira, hogy azóta is inkább útvonalengedéllyel használjuk (annyit úgyse fut).

Mert ugye kötöttek volna bele, hogy nincs benne hátsó ülés, vagy hogy bukócső van benne, vagy akármi - de nem! ezeknek a szélesítés volt a baja :D mindegyik hülye amúgy, mi is ott szobroztunk vagy két órát, le is késtem mindkét edzésemet... :D

Amúgy ilyen témák boncolgatása helyett nem kéne neked inkább lassan szülnöd? :D :) :D mit mond a doki, mikor bújik ki a legújabb mantás Sanyika? :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

...

Amúgy ilyen témák boncolgatása helyett nem kéne neked inkább lassan szülnöd? :D :) :lol: mit mond a doki, mikor bújik ki a legújabb mantás Sanyika? :D :)

Ha mást nem, majd Vadkertről megyünk konvojban babát nézni. :D

Onnan már nincs is messze kb. 80-90km.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.