Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Manta IceBoy ;)

Meleg fagyi ;) lütyők :P

Sziasztok,

pár év kihagyás után újra feltűntem a színen. A régi nevemmel nem tudtam belépni, így marad ez. Örülök, hogy látni lehet itt még embereket, bár szégyen szemre tény, hogy talán utoljára még esztergomban voltam a találkozón, talán egyszer utána még tatán. Megtaláltam nemrég az évek óta a garázs mélyére eltemetett mantámat, előkotrom és életet lehellek belé. Nyárra remélem készen lesz. Gondoltam, benézek ide ennek örömére, amúgy is volt pár kérdésem.

Majd gyakrabban járok errefelé :D

Üdv!

Tök jó, hogy itt vagy! Bár tudnám ki vagy! ;)

Mi van ma itt?? Mi folyik itt Gyöngyösön??? Feltámadás??? Vagy csak támadás... :)

Link to comment
Megosztás:

Meleg fagyi ;) lütyők :P

Tök jó, hogy itt vagy! Bár tudnám ki vagy! ;)

Mi van ma itt?? Mi folyik itt Gyöngyösön??? Feltámadás??? Vagy csak támadás... :)

Ja igen Silverman volt az előző nevem, lemaradt. DGZ-012 Fehér manta :D Nem hinném, hogy sokan emlékeznek rám ;) Tüzi, Lajos, Tomi biztosan.

18515551.jpg

18515693.jpg

18515704.jpg

Link to comment
Megosztás:

Hallod... ;) múltkor elképzeltem, milyen lenne MrManta nőgyógyásznak... illetve el akartam képzelni, de annyira nem ment, hogy csak addig jutottam, hogy ül a nőgyőgyászati szék előtt behajolva, vakondgatyában, de messziről csak annyi látszik, hogy füstől a nő alulról, aztán közelebb érve kiderül, hogy lóg a bláz a Lacibácsi szájában és csak az füstöl; közben meg ledobálja a villáskulcsokat és egyéb szerszámokat a földre, amik nagyon csörömpölnek - majd káromkodik egy nagyont, közli, hogy ehhez gondolkodó víz kell, és meghúzza a sörét... ;) és mire ide eljutottam, már nem is rendelő volt, hanem műhely, és nem is nő volt a széken, hanem autó a bakon... :P

Azt hiszem ez azt jelenti, hogy nem született nőgyógyásznak, sőt, soha nem is lehetett volna az, mert az élet megtagadta tőle ennek a lehetőségét... :D Nem is igaz, hogy bármi lehet az emberből... :)

Link to comment
Megosztás:

Hallod... ;) múltkor elképzeltem, milyen lenne MrManta nőgyógyásznak... illetve el akartam képzelni, de annyira nem ment, hogy csak addig jutottam, hogy ül a nőgyőgyászati szék előtt behajolva, vakondgatyában, de messziről csak annyi látszik, hogy füstől a nő alulról, aztán közelebb érve kiderül, hogy lóg a bláz a Lacibácsi szájában és csak az füstöl; közben meg ledobálja a villáskulcsokat és egyéb szerszámokat a földre, amik nagyon csörömpölnek - majd káromkodik egy nagyont, közli, hogy ehhez gondolkodó víz kell, és meghúzza a sörét... ;) és mire ide eljutottam, már nem is rendelő volt, hanem műhely, és nem is nő volt a széken, hanem autó a bakon... :P

Azt hiszem ez azt jelenti, hogy nem született nőgyógyásznak, sőt, soha nem is lehetett volna az, mert az élet megtagadta tőle ennek a lehetőségét... :D Nem is igaz, hogy bármi lehet az emberből... :)

;) ;) :lol: :lol: :D ;) :o

Link to comment
Megosztás:

Hallod... :) múltkor elképzeltem, milyen lenne MrManta nőgyógyásznak... illetve el akartam képzelni, de annyira nem ment, hogy csak addig jutottam, hogy ül a nőgyőgyászati szék előtt behajolva, vakondgatyában, de messziről csak annyi látszik, hogy füstől a nő alulról, aztán közelebb érve kiderül, hogy lóg a bláz a Lacibácsi szájában és csak az füstöl;...

Előkerül a hegesztő, meg a pajszer :D ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Juj Hajni ha már ilyeneket képezegsz, nem is tudom el merjünk-e látogatni felétek. Ugyanis eléggé sok nőgyógyásszal találkoztam mostanában és érzékenyen értint a dolog ;) .

Ja és ezt csakis azért kérdezem, mert szombaton reggel megyünk Pestre, visszük apumékat a dínóbemutatóra :) és mivel engem nem igazán érdekelnek a színpadon mászkáló robotdínók így 1-2 óránk szabad délután. ha netán otthon vagytok elugornánk arrafelé! ;) vélemény???? :D

Link to comment
Megosztás:

Juj Hajni ha már ilyeneket képezegsz, nem is tudom el merjünk-e látogatni felétek. Ugyanis eléggé sok nőgyógyásszal találkoztam mostanában és érzékenyen értint a dolog ;) .

Ja és ezt csakis azért kérdezem, mert szombaton reggel megyünk Pestre, visszük apumékat a dínóbemutatóra :) és mivel engem nem igazán érdekelnek a színpadon mászkáló robotdínók így 1-2 óránk szabad délután. ha netán otthon vagytok elugornánk arrafelé! :P vélemény???? ;)

Hu bakker! Kismamaaa!!! Tessék megcsörrenteni, mert bár elvileg Csákvárra, vagy hová kéne mennünk délután, de nagyon képlékeny még a dolog, mert előtte egy motorcsere van - de szóljatok ide, mert ha erre jártok, és itthon vagyunk, akkor feltétlen szeretnénk látni titeket!!!! :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Hu bakker! Kismamaaa!!! Tessék megcsörrenteni, mert bár elvileg Csákvárra, vagy hová kéne mennünk délután, de nagyon képlékeny még a dolog, mert előtte egy motorcsere van - de szóljatok ide, mert ha erre jártok, és itthon vagyunk, akkor feltétlen szeretnénk látni titeket!!!! :) ;)

oksi. Elvileg 15 órási előadásra mennek öcsémék , miután kiraktuk őket el tudunk gurulni arrafelé. Előtte mindenképp hívlak majd. ;) Úgyis régen láttuk egymást, pláne régen láttatok dagi-husis üzemmódban! :D

Link to comment
Megosztás:

Hallod... ;) múltkor elképzeltem, milyen lenne MrManta nőgyógyásznak... illetve el akartam képzelni, de annyira nem ment, hogy csak addig jutottam, hogy ül a nőgyőgyászati szék előtt behajolva, vakondgatyában, de messziről csak annyi látszik, hogy füstől a nő alulról, aztán közelebb érve kiderül, hogy lóg a bláz a Lacibácsi szájában és csak az füstöl; közben meg ledobálja a villáskulcsokat és egyéb szerszámokat a földre, amik nagyon csörömpölnek - majd káromkodik egy nagyont, közli, hogy ehhez gondolkodó víz kell, és meghúzza a sörét... :P és mire ide eljutottam, már nem is rendelő volt, hanem műhely, és nem is nő volt a széken, hanem autó a bakon... ;)

Azt hiszem ez azt jelenti, hogy nem született nőgyógyásznak, sőt, soha nem is lehetett volna az, mert az élet megtagadta tőle ennek a lehetőségét... :D Nem is igaz, hogy bármi lehet az emberből... :)

Na még egy kicsit!!!;) Húzzuk meg,nehogy szét essen:)

;)

Link to comment
Megosztás:

Felesben tankolod ?

Ahha,megy felesben igy jobb időben és semmi változást nem vettem észre a menetteljesitményen!!!

Fogyasztás közel ugyan az,sőt néha kevesebbet is mérek mint 95el!!

Pedig szerintem az én autóm a legalkalmatlanabb erre a célra,mert automata szivatós,karbis!!!

Link to comment
Megosztás:

Nem tudsz belépni a régi neveden? Mi legyen? melyiket fogod használni?

Mert ha ezt, akkor átlövöm erre a tagságis cuccokat.

Sajna azzal nem akar belépni,pedig mindent jól irtam be és többször is próbáltam!!!

Ha át tudod tenni ide a dolgokat,akkor azt megköszönöm!!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.