Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Ma eléggé úgy érzem, hogy mi vagyunk a legpechesebb pár a világon!!! Hetek óta faggatjuk a klubvezetőséget, meg hasonlókat a Blitz időpontjáról, mivel nem akartuk, hogy egybeessen a leendő esküvőnkkel. Tegnap úgy döntöttünk nem várunk tovább, mert lekéssük a jó dátumokat. Mivel eddig a Blitz MINDIG augusztusban volt (5. -e és 24.-e környékén) úgy láttuk nem kellene kockáztatni és nyugodtan elmentünk az okmányirodába azzal a kéréssel ,hogy július 31 marha jó lesz. Akkor tuti nincs Opeltali, ahol a buli részét szerettük volna tartani, a családi lagzi korlátai miatt. ;)

Szerintem ehhez nem kell sokmindent hozzáfűznöm. Mai melóm alatt édes párom telefonon közölte a szívinfarktust okozó hírt, miszerint épp akkor lesz a tali!!! ;)

VAgyis mi leszünk az első pár e drága országban , aki a Blitz miatt újra be kell menjen az anyakönyvvezetőhöz időpontváltoztatásért. Tudja valaki ez mivel jár? MErt én meg se merem kérdezni odabenn. Így is csodálkoztam ,hogy nem kértek pénzt az időpontválasztáskor. :) Eléggé gáz dolog, hogy pont aznap fixálják le az időpontot és épp akkorra, amikor mi is. :D

Link to comment
Megosztás:

Ma eléggé úgy érzem, hogy mi vagyunk a legpechesebb pár a világon!!! Hetek óta faggatjuk a klubvezetőséget, meg hasonlókat a Blitz időpontjáról, mivel nem akartuk, hogy egybeessen a leendő esküvőnkkel. Tegnap úgy döntöttünk nem várunk tovább, mert lekéssük a jó dátumokat. Mivel eddig a Blitz MINDIG augusztusban volt (5. -e és 24.-e környékén) úgy láttuk nem kellene kockáztatni és nyugodtan elmentünk az okmányirodába azzal a kéréssel ,hogy július 31 marha jó lesz. Akkor tuti nincs Opeltali, ahol a buli részét szerettük volna tartani, a családi lagzi korlátai miatt. ;)

Szerintem ehhez nem kell sokmindent hozzáfűznöm. Mai melóm alatt édes párom telefonon közölte a szívinfarktust okozó hírt, miszerint épp akkor lesz a tali!!! ;)

VAgyis mi leszünk az első pár e drága országban , aki a Blitz miatt újra be kell menjen az anyakönyvvezetőhöz időpontváltoztatásért. Tudja valaki ez mivel jár? MErt én meg se merem kérdezni odabenn. Így is csodálkoztam ,hogy nem kértek pénzt az időpontválasztáskor. :) Eléggé gáz dolog, hogy pont aznap fixálják le az időpontot és épp akkorra, amikor mi is. :D

Rossz embert faggattatok :P

Link to comment
Megosztás:

...mi leszünk az első pár e drága országban , aki újra be kell menjen az anyakönyvvezetőhöz időpont változtatásért. Tudja valaki ez mivel jár? Mert én meg se merem kérdezni odabenn. Így is csodálkoztam ,hogy nem kértek pénzt az időpontválasztáskor. :D Eléggé gáz dolog, hogy pont aznap fixálják le az időpontot és épp akkorra, amikor mi is. ;)

Annyiba kerül, hogy bemész vagy mentek és kértek egy új dátumot :D egyébként meg nem kell fizetni érte ;) amilyen sóher vagyok abban a pillanatban meggondoltam volna magamat :) ;) :P

Mondjuk nálunk frankón ment minden, a polgármester asszony adott össze minket ;) megkértük rá és szíves örömest vállalta.. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

A nevekhez azért még hozzátennék egy két mókásat:

Füty Imre

Punc Imre (Ez valós)

Nyúl Kálmán... Itt nyuxik Nyúl Kálmán, ki többet nem nyúlkál mán... :)

Bekő Tóni

Alka Ida :D

Mangal Ica

Para Zita

Vincs Eszter

Akciós Áron

Pum Pál

Hugyo Zoltán

Mikorka Kálmán

Eletrom Ágnes (na ez már nagyon pihentagyú...)

Hát Izsák

Na jó van mára elég volt... ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Bekő Tóni - > akármelyik öreg opelest lehetne így hívni

Mikorka Kálmán - >ezt kétszer olvastam el, mire egyszer leesett

:D

Gelkonak: ja, Attila ;) az ember, akiről tudjuk, hogy ismerjük, és még a száma is meg van, tehát feltehetőleg már legalább egy baráti sörözést lebonyolítottunk már - és mégsem emlékszünk rá, simán elmennénk mellette az utcán, képről sem ismerjük fel, de az autóját megjegyeztük. Egyszer szétesett a sperje asszem Kunmadarason... :)

Link to comment
Megosztás:

Gelkonak: ja, Attila :D az ember, akiről tudjuk, hogy ismerjük, és még a száma is meg van, tehát feltehetőleg már legalább egy baráti sörözést lebonyolítottunk már - és mégsem emlékszünk rá, simán elmennénk mellette az utcán, képről sem ismerjük fel, de az autóját megjegyeztük. Egyszer szétesett a sperje asszem Kunmadarason... :)

Azt kihagytad, hogy még az iwiwen is ismerős ;)

Link to comment
Megosztás:

Igen Igen!!!!!

Ujra itt vagyok kedves Opel Fun barátaim:)

Sajna mint az lenni szokott elfelejtettem a jelszavamat:) igy nem tudtam belépni Ice Man néven,igy a változatosság kedvéért Manta Boy lettem:)

Szóval készüljetek mert jövök és én is zúzok itt:)

Üdv: Laci

Manta Boy :D de meleg :)

Link to comment
Megosztás:

Igen Igen!!!!!

Ujra itt vagyok kedves Opel Fun barátaim:)

Sajna mint az lenni szokott elfelejtettem a jelszavamat:) igy nem tudtam belépni Ice Man néven,igy a változatosság kedvéért Manta Boy lettem:)

Szóval készüljetek mert jövök és én is zúzok itt:)

Üdv: Laci

Kedves Laci!

Ha gondolod, megoldjuk a jelszó problémád, mivel a másik felhasználódat már beállítottam klubtagnak is. :)

Megírom pü-ben a belépési adataid. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

pár év kihagyás után újra feltűntem a színen. A régi nevemmel nem tudtam belépni, így marad ez. Örülök, hogy látni lehet itt még embereket, bár szégyenszemre tény, hogy talán utoljára még esztergomban voltam a találkozón, talán egyszer utána még tatán. Megtaláltam nemrég az évek óta a garázs mélyére eltemetett mantámat, előkotrom és életet lehellek belé. Nyárra remélem készen lesz. Gondoltam, benézek ide ennek örömére, amúgy is volt pár kérdésem.

Majd gyakrabban járok errefelé :)

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.