Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Nem olvastam vissza, csak Tas reagált a videóra, amit felraktam a vadkerti gumifüstöléséről, aztán megnéztem neki van e fent valami. Hát van! :)

Amúgy nekem az is új, hogy ilyen fehér lett Mantáék Mantájának a teteje, aztán gondoltam ezért ide rakom, de akkor bukta :lol:

A videok naponta bövülnek ;)

ne csodälkozz nem mindenki tag a yotube-on

Ha laci megy gyorsulni kölcsönadom a csipet neki tesztelje ;)

Link to comment
Megosztás:

Ma döbbentem rá, hogy az addig oké, hogy könyvet írok, de nem biztos, hogy a legjobb módját választottam megnyilvánulásom közkinccsé tételének, mert bakker, ezt olvashatják a kollegáim, a főnököm, és már nem is vagyok biztos abban, hogy mindenkit tájékoztatni akarok arról, hogy szerintem a töltött káposzta és a pilates milyen gázos viszonyban vannak egymással... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma döbbentem rá, hogy az addig oké, hogy könyvet írok, de nem biztos, hogy a legjobb módját választottam megnyilvánulásom közkinccsé tételének, mert bakker, ezt olvashatják a kollegáim, a főnököm, és már nem is vagyok biztos abban, hogy mindenkit tájékoztatni akarok arról, hogy szerintem a töltött káposzta és a pilates milyen gázos viszonyban vannak egymással... :lol:

Írói álnévről teccet már hallani? Mondjuk H Mantácska vagy H de la Rája... :)

Link to comment
Megosztás:

Bakker, tegnap alternatív színházban voltunk, és megtekintettük a Hű, de messze van Petuskin című darabot...

vazze, a szerző tuti járt a nappalinkban - ez egy alkoholistáról szóló mű, de olyan, hogy besírsz!

Minimális díszlettel három színész játsza, amiből az egyik a Barátok közt szereplője (az Imi nője, Niki, akit utáltam, mint a szart, mert ez a nulla színészi tehetséget igénylő sorozat mindennek ellenére a sorozatcsinálás legalja, ami közelít a brazil szappanoperák szintjéhez) - de vazze ez a nő akkorát alakított, hogy szerintem én voltam az első életében, aki nem arról érdeklődött, hogy mi lesz a következő részben, hanem mélyen elismerte, hogy tényleg színész, és máshogy kell néznem rá ezek után, mert ő tényleg tud, és hiába tudom, hogy oda csak pénzért jár, de valójában itt lenne a helye az underground legmélyén, ahol még én is állva tapsolok az előadás után.

15 éve mi voltunk az első vendégek a Stúdió K-ban, pedig csak olcsó kocsmát kerestünk. Mára pedig ez a hely igazi csemege lett, még akkor is, ha a fröccsnek éppen elmenő bor decije 250 forint.

Nagy élmény volt. :P

Aztán persze megint nálunk kötöttünk ki, mert azért mégis csak otthon olcsóbb inni ;)

Öcsém! Hajnal kettő fele bizonyos Makettól jövő hatás miatt olyan fényt kaptam, hogy reggel 8kor a kanapén ébredtem, és ijedten realizáltam, hogy mindenki eltűnt ;)

Mocsok Lacibácsi meg videón rögzítette, ahogy éppen szétszedem az összes mikrofont, mikörben Rossz vért éneklek, és olyan snitteket örökített meg, mint:

- Öszvér ordibálása a Rossz vér helyett :P

- "fényt kaptam!!! :cry: Nem látom a sörömet!!!!" felkiáltás Lacibácsitól, mely után közvetlen kijelentem, hogy:

- akkor a Mária jelenésem volt, hogy stigmák jelentek meg a pulcsimon...

Ez meg azért volt, mert üldögélünk, dumálgatunk önmagunktól elszállva, hogy kultúrálódni voltunk, és egyszercsak valami krvabüdös égett szagot éreztem, nézek körbe, hogy "szerintetek nem ég valami?", mire kiderült, hogy felgyújtottam a mellem egy kis cigiparázzsal, melynek hatására korrektül kiégett a pulcsim két olyan másfél centis lyukban. A későbbiekben ezeket emlegettem stigmaként.

De valami lehetett, hogyha mindketten észleltünk valami természetfelettit... lehet, hoyg egy meteor megint...

Vazze, csak annyit mondhatok tanulságként, hogy tök jó dolog, hogy gyereked van meg minden, de néha olyat nyomnak rád, hogy beszarsz. :lol: azért jó gyerek a Makett, de a franc sem volt kiváncsi a szerelmi életére, illetve kiváncsi voltam, de bár ne tudam volna meg semmit... :)

És miért kell egy gyereknek, akit nem rég szültél ki magadból megjegyeznie, hogy 12darabos óvszert vett észre a hálónkban, és miért nem hiszi el, hogy ez nem a big pack, hanem az éves adag egybe csomagolása, mert egy évben tizenkét hónap van... és egyáltalán: miért nekem kell ilyenekről beszélnem vele....? ;)

Néha szar dolog szülőnek lenni, hiába értékelem az őszinteségét.... ma egész nap kerültem a tekintetét... és erről többet nem is akarok beszélni.... ;)

Link to comment
Megosztás:

És miért kell egy gyereknek, akit nem rég szültél ki magadból megjegyeznie, hogy 12darabos óvszert vett észre a hálónkban, és miért nem hiszi el, hogy ez nem a big pack, hanem az éves adag egybe csomagolása, mert egy évben tizenkét hónap van...

:lol: :) ;) Ezen behugyoztam!

KÖNYVET!KÖNYVET!KÖNYVET!KÖNYVET!KÖNYVET!KÖNYVET!KÖNYVET!KÖNYVET!KÖNYVET!KÖNYVET!

Link to comment
Megosztás:

Megkapjátok a könyvet, nyugi. ;) Olyan gellert kaptok majd, hogy még... bár színház után néhány aranymorzsát barátaim elé szórtam az eddig elkészült részekből (csak annyi mindenről akarok még írni, hogy ihaj), és vagy nem voltam elég részeg, vagy igen, vagy csak szimplán átmentem az időkapun, de komolyan belepirultam, hogy hogyan lehet ennyi szart leírni ;)

még az idióta opeleseknél nem is tartok, de már tíz fejezet nagyjából készen van, amit lehet, hogy még leosztok alfejezetekre is, de nehezebb ez, mint gondoltam...

És lehet, hogy túl sok lesz benne a piáról szóló rész, és lehet, hogy nem kéne annyit taglalni a bélmozgást sem... az első fejezet olyan ijesztő lett, hogy az unokaöcsém elolvasta, és egy napig nem beszélt, csak egy szót mondott: fájt. Utána két napig nem láttam. Ebből gondoltam, hogy talán le kéne finomítani egy kicsit, mert rögtön az elején nem biztos hogy kell használni a bepállott segg és kidörzsölte a tanga kifejezéseket egy mondatban. :lol:

Szóval nem is olyan egyszerű ez a könyvírás... :)

Link to comment
Megosztás:

Megkapjátok a könyvet, nyugi. :P

Abból én is kérek!! :P Legalább elolvasni -de úgy hiszem komoly feladat lesz :lol: már itt is ömlik a könnyem a röhögéstől.. :) ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Vazze, ez bosszú a javából! Ilyet! :lol: a világ segglyukában ilyesmik esnek meg :) hogy kibszott már a csajokkal ;)

velvet

2010. március 10., szerda 12:21 | Frissítve: 1 órája

Feleségével és szeretőjével is összeveszett, ezért heréitől és péniszétől is megszabadult egy román férfi. A feleslegesnek vélt testrészeit a munkahelyén rejtette el, de nem sokáig tudta titkolni az állapotát. Rengeteg vért vesztett, de életben maradt.

vazze, gondold el, nálunk esne meg ilyen, én meg gyanútlanul jönnék be dolgozni, kihúznám a felső fiókom az asztalomnál, és ott figyelne egy véres fsz, meg két golyó ;)

itt az egész cikk

Link to comment
Megosztás:

Írom a könyvet. Komoly, megfeszített munkával. :lol: két kritikát is kaptam már. Egyik barátunk simán bealudt felette, az unokaöcsém meg azon túl, hogy nem beszélt két napig, mert "fájt" neki, ma közölte, hogy "Hajni, a könyvedet csak becsületből fogom elolvasni". :) nabazdmegmi?

Van az a mondás, hogy: attól, hogy nem értenek meg, még nem vagy művész. Hát... azt hiszem, ha művész nem is vagy, író biztosan nem... ;)

Meg az is milyen már, hogy éppen enyelegnél a férjeddel, és ugyanez az uncsiöcsi bejön, és elóbégatja magát két perc várakozás után, hogy "mi folyik itt Gyöngyösön???" Hát hogy a faxomba lehet így ihletet meríteni??? :P bazdmeg.. kész vagyok, mint a matek lecke.. sose lesz így nektek könyv.. és ha lesz is: minek??? :P pedig a fele már kész.. azt hiszem, most jön az írói válság ;)

Link to comment
Megosztás:

Ennyire azért ne légy kétségekbe esve :P én/mi már várjuk.. :lol: :)

Így van, mi várjuk!! ;) ne foglalkozz velük... nem tudják ki az igazi művész író stb... hja eszembe jutott, amikor abszintet ittatok anno, vagyis kocskacukron égettétek vagy mi, szal igyál.. az meghozza az ihletet ;)

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy az ihlet nagy része alkoholgőzből táplálkozik :lol:

de az is meg van az abszcintnál, hogy a diló Fbalázs majdnem műanyag poharat hozott, hogy kockacukron égessük a szeszt?! :):D:D aztán hála istennek talált olcsó üveg féldecist, amit mi mentettünk át az otthoni pohárkészltbe, és tulajdonképpen elég sokáig meg is volt ;) az utolsó darabot másfél éve törtem csak el ;):D:D

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy az ihlet nagy része alkoholgőzből táplálkozik ;)

de az is meg van az abszcintnál, hogy a diló Fbalázs majdnem műanyag poharat hozott, hogy kockacukron égessük a szeszt?! ;) :P:D aztán hála istennek talált olcsó üveg féldecist, amit mi mentettünk át az otthoni pohárkészltbe, és tulajdonképpen elég sokáig meg is volt :P az utolsó darabot másfél éve törtem csak el ;) :cry::D

Azért az az abszintos 3 vagy 4 éves ivászat eléggé érdekes volt. Igaz ,hogy ti beb&sztatok mint az albáncsacsik Lacival. Mi meg (akkor még jóhaver)Sanyival a maradékot itattuk fel a kockacukrokkal. :lol: Még az is hatott a vbk mellett. Mert ugye ti pazaroltatok rendesen és én nem nézhettem tétlenül, hogy a fini nedű a darazsak martaléka legyen. :) Inkább ott csöveztem az asztalnál és pakolásztam a cseppekre a cukrot. Az olyan piázások emléke tuti ihletet ad! Szerintem még talán én is megerőltetem magam és elolvasom a könyvedet egy üveg tokaji mellett. ;)

Link to comment
Megosztás:

Írom a könyvet. Komoly, megfeszített munkával. :lol: két kritikát is kaptam már. Egyik barátunk simán bealudt felette, az unokaöcsém meg azon túl, hogy nem beszélt két napig, mert "fájt" neki, ma közölte, hogy "Hajni, a könyvedet csak becsületből fogom elolvasni". :) nabazdmegmi?

Van az a mondás, hogy: attól, hogy nem értenek meg, még nem vagy művész. Hát... azt hiszem, ha művész nem is vagy, író biztosan nem... ;)

Meg az is milyen már, hogy éppen enyelegnél a férjeddel, és ugyanez az uncsiöcsi bejön, és elóbégatja magát két perc várakozás után, hogy "mi folyik itt Gyöngyösön???" Hát hogy a faxomba lehet így ihletet meríteni??? :P bazdmeg.. kész vagyok, mint a matek lecke.. sose lesz így nektek könyv.. és ha lesz is: minek??? ;) pedig a fele már kész.. azt hiszem, most jön az írói válság ;)

Nem jó helyre adtad, kritizálni. :D ;) Nem értik, nem tudják, fogalmuk sincs. :cry: (majd lesz, de akkor már késő)

Minden kezdet nehéz, azért keresd meg az önbizalmad, nincs az messze. :P Ott gurul, ni. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem aki Téged és kicsi családod nem ismer igazán az szarnak titulálja majd,de pl én tuti betegre fogom magam röhögni az biztos.

Anno emléxem az első vadkerti talin még Tiv-vel beszélgettünk Rólatok és azt mondta,hogy Hajni és Laci az az ember,aki úgy is él,ahogy "kinéz"!

Ezt úgy értette,hogy felvállalod magad,nem vagy droid!

Így pár bulizás és ivászat után aláírom Tivadar apánk megállapítását! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.