Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Gyerekek! Bár emailben már megköszöntem Tiunének, hogy neki állt kigyűjteni azt a sok marhaságot, aminek a vége 80 (!) oldal lett - és ezek csak a normálisabbak.

A végét ugyan én fejeztem, be, de csak 2008 közepétől - Tiuné meg lenyomott sokszor ennyit... ;)

Hát, minden elismerésem... :cry:

Tiuné! Köszönöm még egyszer, hogy ekkorát rúgtál a seggembe! Innentől mindenről te tehetsz, és a világ is téged fog szidni!

Tiu! Kérek egy pü-t, hogy asszonyodnak mivel kedveskedhetnék ezért az önfeláldozó szolgálatáért! :lol:

Néhány érdekes hozzászólást a régmúltból azért ide szúrnék:

2008-06-24 - 19:07' post=392983]

;) Xray a dzsigolo :P hmmm.... ;)

- ZSIDÓ LÓ??????????

'2009-01-30 - 22:45' post=466318]

a lepényhal először... a remény hal utoljára.... :)

Need vazze, én elmegyek azért a géptetőért még idén ;)

Hogy hazudok, mi?

Nincs Mustangom, nem vagyok Corvettes és nem járok GTO-val. A világ egyik legszebb és legproblémásabb coupéját vezetem és rajtam kívül még pár százan tudják, hogy mire gondolok, mikor azt mondom: repedt műszerfal. Rendszámomban a betűk megelőzik a számokat, és nem örülök, ha a sok bamba összekeveri a Mantát a Monzával. Büszkén gondolok a CIH motorra, a megölhetetlenre. Az ötsebességes váltóra. Bogira és Needre. Szeretem a gurgulázó alapjárat hangját, az erős Madi Maxot, az okkersárga rozsdaboglyát, a fekete fényben a metálszemcsét. Itt élek Európa szívében. Gumifüstben mi vagyunk a császárok, és igenis, itt élnek a világ legszebb Mantás női! Opel Manta, én így szeretlek!

Opel Manta

Hozzánk tartozik

:P Sanyifiam! Ezen még most is bekönnyeztem....

Link to comment
Megosztás:

NEED! You need for speed biggrin.gif

Boldog születésnapot kívánok neked, és azt, hogy egyszer azért legyen már még egy mantád mindannyiunk örömére. Erre gondolom van esély, ha családi autónak is kabriót sikerült venned smile.gif

Manta6BAR_663x800.jpg

Feltámaduuuunk! biggrin.gif

Link to comment
Megosztás:

Olyan izé szülő vagyok....

Makett összeveszett, szakított, majd kibékült a barátjával (Füri! Fizeted a vadkerti talit nekik, ahogy állnak a dolgok! - ezt csak azért írom, hogy nyoma legyen) - szóval minden úgy történt, ahogy szokták csinálni a tinik.

Rossz volt látni a kölykömet, amikor sírt a csávó miatt, de most örülök, hogy nincs letörve.

Gondoltam, erről a tényről biztosítom a csávót kedvességből, had' lássa, hogy lehet velem beszélni :)

Jövök ki, mondom a Lacinak, hallod, milyen kedves voltam? És mindezt csak azért, mert tudom, hogy a fiú tart tőlem? ;)

Mondja a Laci, hogy nem hallotta, mit mondtam, de az igen, hogy bementem.

Áh, mondom semmi extrát, csak hogy hajrá, meg örülök, hogy együtt vagytok megint, remélem nem lesznek már problémák - de ha mégis, és meglátom a lányom, hogy miattad sír, akkor kitépem a gerinced... ennyi...

és abban a pillanatban, ahogy visszahallottam a saját számból, hogy mit nem mondtam - szóval akkor esett le, hogy azért ez nem hangzik olyan kedvesen. És visszapörgetve a képet, teljesen világosság vált, hogy a csávó miért nem mosolyodott el ezen a gesztuson...

Mehettem bocsánatot kérni, hogy a "kitépem a gerinced" részt azért nem úgy gondoltam és habiszti vaker... :lol: mondjuk persze, hogy úgy gondoltam, és ez a freudi elszólás egyik legszebb példája volt, de legalább itt már röhögtek egyet. Gondolom kínjukban... ;)

Gyerekek, nem - egyszerűen nem lehet nem őszintének lenni, amikor a kölyködről van szó! És tényleg döbbenet, hogy egy szülőből milyen őszintén, és gátlások nélkül szakad fel az ősi védelmezési ösztön...

Link to comment
Megosztás:

...

Tiu! Kérek egy pü-t, hogy asszonyodnak mivel kedveskedhetnék ezért az önfeláldozó szolgálatáért! :lol:

...

Elsőre azt olvastam, hogy és a világ is térden fog szidni, az "és a világ is téged fog szidni" helyett. ;) :)

Nincs ötletem ;) , és nem gondolom, hogy bármivel is tartoznál.

Link to comment
Megosztás:

Olyan izé szülő vagyok....

Hajni!

Jók ezek a kis morzsák az életből... még én is egészen bele tudom élni magam, pedig baromira nem az empátiás érzékemről vagyok híres.

Figyumár! Ha végeztél ezzel a könyvvel, nem akarnál esetleg belekezdeni egy szappanoperába? Nem mondom hogy a családodról, de lehetne az az ihletője... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Valakitől hallottam, hogy lehet kamerákat szereltetni az otthonodba, és ilyen big brother módjára fizetős oldalon nézegetheted mások unalmas életét :lol: komyolan mondom, mivel a fél életemet itt olvastam vissza, engem az sem bántana, ha a neten néznének - azt hiszem a győzikesó elbújhatna néha mellettünk. :)

Ha valaki megtalálja a módáját, hogy ez hogy működik, akkor kaptok valóságsót ;)

Link to comment
Megosztás:

Valakitől hallottam, hogy lehet kamerákat szereltetni az otthonodba, és ilyen big brother módjára fizetős oldalon nézegetheted mások unalmas életét ;) komyolan mondom, mivel a fél életemet itt olvastam vissza, engem az sem bántana, ha a neten néznének - azt hiszem a győzikesó elbújhatna néha mellettünk. ;)

Ha valaki megtalálja a módáját, hogy ez hogy működik, akkor kaptok valóságsót :P

Ehhez elég, ha IP-kamerákat veszel, és aki(k)nek megadod(eladod) az IP címet vagy nevet, az(ok) élvezheti(k) a műsort. :lol: :)

Apró probléma, hogy ezek a kamerák nem a legolcsóbbak. (mármint, ami jó is) :P

Link to comment
Megosztás:

Valakitől hallottam, hogy lehet kamerákat szereltetni az otthonodba, és ilyen big brother módjára fizetős oldalon nézegetheted mások unalmas életét ;) komyolan mondom, mivel a fél életemet itt olvastam vissza, engem az sem bántana, ha a neten néznének - azt hiszem a győzikesó elbújhatna néha mellettünk. ;)

Ha valaki megtalálja a módáját, hogy ez hogy működik, akkor kaptok valóságsót :P

Van egy rossz hírem! :lol:

Én ilyen IP kamerákat szereltem és üzemelttem egy nagy bevásárló központban,budán! :P

Gondolom Makett szobája tabutéma lenne! :)

Link to comment
Megosztás:

Van egy rossz hírem! :lol:

Én ilyen IP kamerákat szereltem és üzemelttem egy nagy bevásárló központban,budán! ;)

Gondolom Makett szobája tabutéma lenne! :)

Pedig Zuhany Hajnival és Makett szobája hozná a legnagyobb bevételeket sztem ;) Ismerve mikor ugrottak meg a nézettségek a VV - BB nél...

Link to comment
Megosztás:

előző oldal ? ;)

Nem olvastam vissza, csak Tas reagált a videóra, amit felraktam a vadkerti gumifüstöléséről, aztán megnéztem neki van e fent valami. Hát van! :)

Amúgy nekem az is új, hogy ilyen fehér lett Mantáék Mantájának a teteje, aztán gondoltam ezért ide rakom, de akkor bukta :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem olvastam vissza, csak Tas reagált a videóra, amit felraktam a vadkerti gumifüstöléséről, aztán megnéztem neki van e fent valami. Hát van! ;)

Amúgy nekem az is új, hogy ilyen fehér lett Mantáék Mantájának a teteje, aztán gondoltam ezért ide rakom, de akkor bukta :)

nem lett hanem volt ;) - vagy még az ? :lol:

Link to comment
Megosztás:

-Makett szobája tabutéma lenne

-Zuhany Hajnival

:lol: helohelohelo! :) de elszaladtunk gondoladban a szájbertér vadregényes tájaira ;)

Makett szobáját nézhetitek majd, amikor a gazdag ######ijával már rég valami palotában él - engem meg ezzel egy időben akkor, mikor már be leszek cseszve az Aranyalkony szociális intézménybe, és nyomom a zuhanyt havonta egyszer a közös nyolcfős slagozóban :P

A 400as tetejére húzott fehér festés akkora tévedés volt, hogy már a gondolat megszületésekor éreztem a súlyát ;) de nekem soha nem hisz a Lacibácsi, ígyhát kis diszperzittel neki állt, oszt az lett belőle, ami. AZ első találkozó után, ahol így jelent meg már ő is érezte, hogy ez bizony mégse olyan jó, így autómosás helyett visszafestette 800forintból ;)

Most nagyon be van sózva, hogy menni akar vele 27-én gyorsulgatni - de én abban sem vagyok biztos, hogy egy év állás után pont ezzel kéne kezdeni... mindegy... fénykép, csomag - én szóltam :P

Link to comment
Megosztás:

...

Most nagyon be van sózva, hogy menni akar vele 27-én gyorsulgatni - de én abban sem vagyok biztos, hogy egy év állás után pont ezzel kéne kezdeni... mindegy... fénykép, csomag - én szóltam :)

Csak lesz ott valaki, aki hazavontatja (meg talán oda is) ;) ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

;)

Most nagyon be van sózva, hogy menni akar vele 27-én gyorsulgatni - de én abban sem vagyok biztos, hogy egy év állás után pont ezzel kéne kezdeni... mindegy... fénykép, csomag - én szóltam ;)

A mi mantáink már annyit vontatták egymást,hogy rettenetesen rutinosak vagyunk, de most mi nem megyünk gyorsulgatni. Ennek van 4 oka is van:

1. Mona: széthullana

2. Bogi: még szét van hullva kicsit

3. Missy: még nem tudjuk mennyire hullana szét, mert nem ismerjük nagyon

4. Én a nagy izgalomban tuti leszülnék olyan sebességgel, hogy a gyorsulók még be se érnének a célba :) így inkább Vadkertre gyúrok és dumcsizom a kiskrapekkal, hogy április 25 előtt jó lenne ha kikívánkozna erre a csudás világra. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.