Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

;):D épp tegnap mutatta nekem valaki ;) Sanyíííí! Sanyikám!!!! ;) :D

Éljen a Hó! Volt egy drága hónőépítésem (piercingem takonyfújás közben valahol a hó martalékává vált, és csak később vettem észre. Az, hogy a hó martaléka lett, nem azt jelenti, hogy kicsuláztam a taknyot szabadon egy csigában az atmoszférába, hanem csak annyit, hogy leesett, nem vettem észre, és mire feltűnt, márt öt centi hó garantáltan ellepte :P ), a Laci meg kettéhugyozott egy hóembert ;) mindenkinek ajánlom a hóember kettéhugyozást, mert esküszöm láttam a Lacin, hogy már ezért megérte a 33 évet megélnie, annyira önfeledten kacarászott ;) Videót nem készíthettem róla, de képekkel tudom bizonyítani.

Kultúremberek vagyunk ám, mert ez csak egy kis hóember volt, amit a vécécsészében elhelyeztem, majd Laci levizelte. Még szénszeme is volt, csak sietni kellett, mert nagyon olvadozni kezdett. A sárga lé azonban teljesen széjjelszedte ;)

MINDENKI BRUNYÁLJON KETTÉ EGY HÓEMBERT!!!!

Már tegnap is építettem neki egy kicsit nagyobbat, de azt a macskák felborogatták. Krva macskák! :P

A hétvégénket amúgy a Jéger szponzorálta két üveg ingyen piával, pólókkal és egyebekkel - mindezt azért kaptuk, mert az 1,75ös kiszerelés pumpája nem bírta a -20fokot, és én ezt nehezményeztem egy vásárlói levél formájában. Igaz, hogy vissza kellett adni az üveget a pumpával (de már üres volt, mert mire a csóka ideért, mert kiittuk), és nem lehetett belőle szappantartó, de legalább nem iszik nálunk senki folyékony szappant :rolleyes:

Panaszos leveleket írni jó. Ingyen élni is jó. Valahogy jobban esik az, ha nem kell fizetned azért, amiért amúgy igen. (Házasságokat nem ezért kötnek. Gondolok itt a kurvázásra. Házasságot azért kötnek, mert... mert.... mert... nem tudom miért, mi se tudjuk már miért kellett, de hát előfordulnak ilyen furcsaságok.)

Voltunk kocsmázni is pénteken.

Loptam egy unicumos mécsest. :D Nem tudom, miért csináltam, amikor az ósönben még a megzabált pogácsát is bevallom a kasszánál... de ami megtörtént, az megtörtént. Jól néz ki, meg minden, de azóta is csak bizonyos távolságból méregetem, és csodálkozom, hogy tehettem ilyet. Makett vígasztal ugyan, hogy a jattban úgyis kifizettük, de arra nincs bocsánat, hogy mindezt úgy tettem, hogy felkaptam, beledobtam egy nagyon jó barátom szatyrába, majd kivitettem a Lacival a kocsmából. :lol: Ez már kollektív bűnösség. És valószínűleg, ha észrevette volna a pincér, és rákérdez, hogy miért lopkodjuk a mécseseket, akkor valszeg kussoltam volna, és hagytam volna, hogy mások vigyék el a balhét. Szerintem innen a mondás, hogy "soha ne mondd,hogy soha" - van is egy városi legenda, valami idióta nőről, aki bedzsambázva templomgyertyákat lopott, és a sekrestyésre fogta...

Mondjuk a taxist már nem én készítettem ki a hülye sztorikkal, hogy ki mikor vett állítható tangát a turkálóba, meg hogy lehet olyan szerelmesnek lenni, hogy a hóba tíz méterenként szíveket hugyozol, és csak azért nem küldöd el mms-ben a kiszemelt hölgynek, mert nem tudod a telefonszámát.

Én ilyet nem csináltam... másnap olvastam az újságban, hogy már nem menő a taxis gyilkosság, de reggelre megfagyva találtak egy taxist a saját kocsijában, aki megtaxisöngyilkolta magát. Egy cetli volt a kezében állítólag valami felirattal, hogy nem neki való ez a munka, utálja az embereket, és neki soha nem lehet állítható tangája, sem pedig hatos lemezekből lehajtogatott töktartója, és így már nem is akar élni. A rokonai szerint szeretett élni, és azt hitte, boldog élete is van, de halála előtt pár perccel felhívta a nejét, hogy most érte egy akkora flash, mint Nagasaki felett az atomvillanás, megvilágosodott, és már tudja, hogy az igazság odaát van. És mivel az igazság odaát van, átmegy és megszerzi. Utána már csak egy lövés dördülését hallotta a felesége, halálhörgést satöbbi, így riasztotta a taxis társaságot, akik bemérték az autó helyzetét, és kihívták a rendőrséget. Innen már nem is érdekes a sztori. Igaz, az elmúlt 24 órában több taxis öngyilkosságra is fény derült.

Lehet, hogy közvetve hibásak vagyunk, de ezt úgyse tudja senki bizonyítani. És ha bárki kegyetlenséggel vádolna, közlöm, nem vagyunk azok, sőt, igenis kedves népek vagyunk, mert mikor kiszállítunk a taxiból (akkor még élt a csávó), berontottunk a helyi éjjel-nappali (amúgy este 11kor bezáró) boltba, ahol bszott drágáért söröket vettek a fiúk, de én vittem két téli fagyit is a Makettéknak. :D

Utána szabadult csak el a pokol, mint minden hétvégén (jelzem, örülök a februárnak, mert szilveszter óta minden hétvégén a Lacibácsi szülinapját ünnepeljük. Én nem sajnálom tőle az örömködést, de bazzeg egy hónapig ünnepeltetni magadat azért elég durva szerintem :P Mindegy, mert legfeljebb a következő 3-4 évben nyugodtan elfeledkezhetek róla, mert megkapta előre).

Az egész díszes társaság jégeres cuccokba virított, és rájöttünk, hogy az X fator nálunk van, mert azért ha valakit a Jéger szponzorál, hogy mulathasson, akkor az már valami. Azt már rég sejtettük, hogy valami dimenziókapu nyílik meg a nappalinkban időnként, de azért az mégis meglepő, amikor másnap nézed vissza a képeket, és azt látod, hogy a jó barátod térden állva üvölt a mikrofonba, mintha a legvadabb sátánista rockszámot énekelné, és te felfedezed a képen, hogy a karaoke dvd felirata a tévén a "you are a dencing queen, young and sweet...." :D ilyen vadul Abba nótát még senki nem énekelt állítom.

Aztán reggel házaspárbajban fújsz 0,6ot, meg 1,0-át a szondán, és a Godfather a kettőnk értékét egyben: 1,6ot.

és akkor mégis mit csinálsz? Mit lehet tenni ilyenkor??? Nem aludhatsz vissza, mert pihenni ráérsz majd a sírban, szóval nem marad más, mint az after party...

És aztán elgondolkozol vasárnap, amikor már a hétfői melóra regenerálódsz egy gyógytea mellett (!!!! - > egészséges élet!!! Hoppá mi! a jéger úgyis gyógynövényekből van, nem is nagy a különbség a két folyadék között!), szóval elgondolkozol, hogy vajon mikor lesz ennek vége? Felnövünk e egyáltalán? Vagy így maradunk örökre? Mert azért már ilyen középkorúan, mikor az életed felét már leélted, nem igazán lehet megállni... engem arra tanítottak a szüleim, hogy ha valamit elkezdtél, akkor ne hagyd félbe... és ahogy így töprengsz, rájössz, hogy így is tovább viheted a szüleid értékrendjét, még akkor is, ha bizonyos kor után a vizuális behatásod merőben eltér az általad élt élettől.

Makett úgyis azt mondta,hogy majd becsesz minket az Aranyalkony Öregek Otthonába (AÖO - hányás előtti hangeffekt!), aztán ott majd csinálhatjuk a feszkót a tolószékes gyorsulási versenyekkel, mert az "ingyen jéger mindenkinek!" obégatással.

Szóval nagy mélységek nyílnak meg néha az univerzumban... akkorák, hogy kimondani sem lehet, és az egyetlen önkifejezési formád csak az lehet, ha gyúrsz egy hóembert a férjednek, és kettéhugyoztatod vele... :P

Link to comment
Megosztás:

Ja. És a Makett ma a barátnőjével egy másfél méteres hóf@szt épített mintegy két órán keresztül... :rolleyes: Igazán kreatív... :D

Addig örülj Anya,amíg hóból csinálja! :P

Amúgy kötelezővé teszem,hogy minden héten memoárt kell írnod!Régen röhögtem ilyen jókat! :lol:

Köszönöm! :D

Link to comment
Megosztás:

Addig örülj Anya,amíg hóból csinálja! :P

Amúgy kötelezővé teszem,hogy minden héten memoárt kell írnod!Régen röhögtem ilyen jókat! :P

Köszönöm! ;)

:lol: enyém a megtiszteltetés :D (nem a hóférfinemiszerv miatt :P)

A gyalázat az, hogy ebben semmi túlzás nincs :P nem tudom, miért így dobott ki minket a gép, de komoly terveim vannak egy könyvel kapcsolatban, amit megírnék, valami olyan címmel, hogy "Ki írta ezt a sz@rt?", vagy valami ilyesmi ;)

Első lépésnek ki kéne mazsoláznom azt a sok hülyeséget, amit erre a fórumra összefirkáltam már, mert ezeket nem tudom még egyszer ilyen szépen leírni ;)

Mo komolyan! Tud valaki ilyet csinálni? Már hogy egy gombnyomással kigyűjti ezt a sok marhaságot? Viccen kivül kérdezem, mert kicsit prionkodva ugyan, de bevallom, hogy lenne kiadóm, aki már többször kért, hogy írjak, mert szeretné megjelentetni, de ilyenkor úgy vagyok, mint 15 éve az aerobic-al, amikor az edzőm megkért, hogy legyek a társedzője, és ettől úgy megilletődtem, hogy onnantól meg se mozdultam semmi olyan jelleggel, aminek sport szaga van.

Igaz, két hete vettem egy sport melltartót nagyon akciósan, és ha már van ilyenem, 15 év után elmentem egy pilates edzésre, ahol az edző megkérdezte, hogy mit kell tudni rólam, és én egy rövid tőmondattal le is akartam zárni a beszélgetést, ez így hangzott "Lusta vagyok". Ő továbbra is kérdőn nézett rám, szóval megtoldottam egy "nagyon" szóval. Még mindig várt valamit, szóval összetettem neki az infót: "Lusta vagyok. Nagyon". De bakker, ez nem volt neki elég, így valószínűleg bosszúból tartott egy olyan brutál órát, hogy úgy vonszoltam magam le a lépcsőn, és még volt pofája megkérdezni, hogy "na? Milyen volt? Érzed az izmaid?" Mondom neki: ja. az összes mély izmomat. Köszi szépen, most érzem először, hogy csupa izom vagyok.

Tetszik nekem ez a fajta pofátlanság :D El is megyek még egyszer. Viszem a Makettet is. Azt hazudtam neki, hogy tök jó volt, és ez jót tesz a gerincnek. A gerinces rész igaz. Lehet, hogy rossz anya vagyok, de már előre várom, hogy milyen pofát fog vágni az óra végén ;):D és még rá is bszik, mert ha nem fog tudni mozogni, el se tudom vinni suliba, mert a manta be van havazva, és nem tudok vele kiállni ;)

bár ez engem is érint, most, hogy belegondolok... :rolleyes: vazze :D a gyerekkel kell villamosoznom! De keméééény.... :D megyek, iszom egy fröccsöt erre a rossz felismerésre... pedig ma még nem is ittam...

Link to comment
Megosztás:

De várjávárjá! :D még nem is az elején kezdtem!

Mivel kocsmázni mentünk, ezért BKVztunk, amire Lacibácsi úgy tréningezte magát, hogy benyomott két whiskyt, mert ő ezt "józanul nem bírja majd". Kisétálunk kb. 50 méterre a lakástól a buszmegállóig, állunk kb. 32,5 másodprce, mire méltatlankodva felszakadt belőle a következő: "öcsém, ezt a sz*pást!". Mondom Lacika ba*z meg, két perce se jöttünk el otthonról, még a seggem se fázik, mi lesz később???

hát ne tudd meg, mi lett....

Először is nem tudtuk eldönteni, hogy villamossal, vagy busszal menjünk, és mivel mindkettő indulóban volt (végállomáson könnyű ezt monitorozni a sofőrök mozgásából), valahogy azt vettük észre, hogy mint két barom az úttesten rohangálunk a kettő között, hogy "villamos!" "ne! Busz" "de villamos" "de busz, az gyorsabb" ... hiába... mi autósok az úttesten közlekedünk :lol: hát buszozás lett a vége, és a végén tényleg a BMV projektet nyomtuk le, mint busz-metro-villamos.. hát kemény volt...

A metrón muszáj volt jegyet venni, ahol a kasszánál közöltük, hogy "jegyet! De az olcsóbbikból!" Mire a csaj: 250ért szakasz jegy. Jah, mondjuk. Nyugatiig jó lesz, nem? Mire a csaj közli, hogy nem, így mi rövid eszmefuttatással kifejettük, hogyha Újpest Központtól elmegy valaki a Nyugatiig, akkor az egy szakasz, és nem pedig az a szakasz, amit a BKV három megállóban határoz meg. És ha ezt nem hiszik, akkor meg lehet nézni a Szakasz című háborús filmet, ahol Charlie Sheen majd megmutatja, mire is gondolunk, amikor ezt halljuk, mert a vietnámi háború kutya fsza lesz ahhoz képest, amit mi lerendezünk, ha nem fogadja el az ellenőr a 250est jegyet. A gond, csak az volt, hogy ezt 3 ellenőr hallgatta végig, miközben a csaj elmagyarázta, hogy mi mindent rá nem nyomtat az a szar lyukasztó a jegyre, és biztos megszívjuk, ha nem a 300 (!) forintos jegyet vesszük. Itt dobtunk egy hátast, hogy bakker, az majdnem egy liter benzin ára, és úgy beszéljen velünk, hogy Dubai-n az pálmafa alakú sziget valahol a mienk, mert mi autósok vagyunk ám, és lehetne örülni, hogy ide süllyedünk a kocsmázás kedvéért.

Hát nem találtunk megértésre.... megvettük a jegyet. A Nyugatiig úgy mutogattuk, mint vadmagyar a kokárdtát március 15én...

Rögtön meg is beszéltük a Lacibácsival, hogy ennyiért nyilván ülőhelyünk van, és mi a tökömért nincs büfékocsi, és minek áll meg minden bokornál stb. stb. Aztán észre vettem egy figurát nagy, fekete hosszú kabátban egy füzettel a kezében, aki mindig minket nézett, és mivel egy kis üldözési mániám van, és túl sok összeesküvés elméletet olvasok, ezért mondom a Lacinak, hogy te vazze, ez kiszúrt minket, tudja, hogy nem vagyunk idevalók.

Erre ez a marha közli ádáz fejjel, vérben forgó szemekkel, hogy" nyugi bébi, majd én elintézem. Mert csak egy maradthaaaat!!!!"

Huh, de megijedtem! Ez képes odamenni, és lecsapja fejét :P

De aztán kajánul vigyorgott, és közölte, hogy ez azért van, mert mióta elindultunk, minden második mondatom az volt, hogy "jaj! otthon felejtettem a baktériumölő kézfertőtlenítőt" :rolleyes: nagyon vicces....

Amúgy ez nálunk úgy volt, hogy szerelmünk hajnalán kiderült, hogy ő hegylakónak képzeli magát, de ezt olyan szóösszefüggésben használta, hogy a hódolóim közül csak a legjobbat választhatom, és szép lassan mindenkit lekoptatott, mert csak egy maradhat, aki márpedig ő. És amikor megkérdeztem, hogy te felnőtt létedre nem tartod cikinek, hogy hegylakónak képzeled magad, akkor közölte, hogy miért? te meg jedi mesternek, nem, :P

és ennyiben maradtunk... azóta nem feszegetjük a témát, de valahol a tejút rendszerben teljesen normális, hogy jedik, és hegylakók békében élnek egymás mellett...

Lényeg, hogy senkti nem öltünk meg, igaz a kocsmában egyből egy erős welcome drinkkel kezdtünk, melynek keretében magunkat éltettük, hogy ezt túléltük. Jah! Meg még előtte bementünk egy patikába kézfertőtlenítőért, mert én szilárdan hiszem, hogy a bkv-n minden szart össze lehet szedni. Illetve csak a Laci ment be, mert hát ilyen a szerelem :D de ettől még szemét volt, mert a mozgólépcsőn kapaszkodott, és minden áron a számba akarta kenni a kezét, így én majdnem hanyatt estem a védekezéstől...

Ezek fényében meg egyáltalán nem meglepő, hogy egy taxis miattunk ölte meg magát, és hogy még mécsest is loptam :D valahogy az ember mindig lekompenzálja az őt ért veszteségeket...

Link to comment
Megosztás:

....El is megyek még egyszer. Viszem a Makettet is.

Vidd el a nejemet is.. :P :rolleyes: :D

fáj a hasam, meghaltam :D :D

Nem vagy egyedül, ömlik a könnyem.. :P :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

pedig ma még nem is ittam...

Ne is monddddd! Még szilveszterkor se nagyon ittam. Most böjtölnöm kell, mint jó és felelősségtudó leendő anyuka. :P Az élet minden romboló hatású, egészségkárosító cuccáról le kellett mondjak, így no cigi, alig pia (csakis tokaji aszú, de tavaly szeptember óta csak egy üveggel volt itthon, abból megittam max 1.5 dl-t, persze azt is 3 hét alatt, aztán Sanyi a többit bevágta és azóta se vettünk másik üveggel!!! :rolleyes: )

A hófsz nálunk is állt az udvaron, bár mi építettünk neki testet is. Ez a decemberi havazáskor volt, akkor még le tudtam hajolni ,hogy guringassam a hasát a hóemberkének.Mostanság engem lehetne guringászni a hasam miatt. Mivel február van, így manapság már a bakancsom felvétele is bajos egyes finnyás napomon.

Tegnap voltunk ultrahangon. Végre, 20 hét várakozás és az apuci beoltása után tegnap be is engedték,hogy láthassa a pici fiát a monitoron. Erre a doki úgy fordította a gépet, hogy csak Sanyi lássa én meg majd kitekeredtem az ágyon , csakhogy lássam egy pillanatra. De gondoltam nekem már mutatták párszor és naponta érzem a vesém környékén is, így apuci is megpillanthassa már. Figyeltem a reakcióit Sanyinak, de észleltem rajta, hogy anatómiából nem lett volna jeles a suliban :D , mert kicsit gondolkodóba esett,hogy piciSanci testrészei hogyan is helyezkednek el. De mivel a doki halál pontosan közölte velünk,hogy a babuci 1 egész13 kiló, így kitaláltam,hogy biztosan már nem is fér el egészben a képernyőn és ha darabokban mutatja a babát úgy nehéz is képzeletben összerakni a gyakorlatlan szemnek.

Életünk eddigi legnagyobb kavarásának küszöbén állunk hivatalilag! Mindez azért mert szeretjük egymást, egyszer majd együtt akarunk hivatalosan is élni de ezt az egészet kb.4 hónappal meggyorsította a baba jövetele. :D A tv-ben bemutatott hercehurca csak a hab volt a tortán, hogy a nem hivatalosan együtt élő pároknak ha születik gyerekük akkor már nem elég az apasági nyilatkozat! (persze a mai napig nem tudom ,mi lenne az a másik közjegyzői papír amikellene) Elvileg bizonyítani kellene,hogy a fogantatás pillanatában is azzal a csávóval éltem ,aki most az apajelölt. Ígérem legközelebb videóra vesszük a szexet! Enélkül egyenlőre csak a Blitz-en jelenlevők tanusíthatják,hogy a baba készülése előtti napokban Sanyi volt a párom.

Mi most épp úgy állunk,hogy munkanélkülivé vagyok regisztrálva, mivel a lóbetanítás és oktatás nem fehér munka!!! Ezek után kaptam álláskeresési segélyt, amit persze nem kértem, de ha már hozzámvágták, jól jött, mert abból írattuk át a mantát.

Ezek után a munkaügyiben a csaj adott egy papírt, hogy azzal menjek az illetékes önkormányzathoz, mert valami segélyre lehetek jogosult, így a TB-met pl. fizeti az ÖK. Ennek örültem is mert az az 5000 ft is hasznos lehet havonta. Erre a nő az ÖK-nál elcsodálkozott, hogy minek jöttem ide. Elsoroltam, majd közölte,hogy csak szociális alapon lehetek jogosult akármire is, és a kezembe nyomott egy nyomtatványt. Ezzel elmentünk egy ismerőshöz aki otthon van ebben és kitöltöttük úgy ,hogy egyedülálló kismama vagyok, saját bevétel nélkül. Igaz kicsit megmosolyogta,hogy 2 autó is van a nevemen, ebből az egyiket pont januárban írattam át :lol: . Kérdeztem,hogy jó lesz-e így , de azt mondta,jó. Mert hivatalosan a szüleimnél lakok és nincs élettársam papíron. Na beadtam, erre most meg jön ez a babaszületés papírok nélkül mizéria és arra gondoltam,hogy hivatalosítanánk az élettársi kapcsolatunkat augusztusig a lagziig. De ezt is az ÖK intézi, csakúgy mint az apasági nyilatkozatot. Így egyiket se intézhetjük amíg el nem bírálják a segélyemet! Mivel ha egyedülálló vagyok, hogyan akarok élettársi papírt?pláne apaságit intézni??? :P Kellett nekem macerázni pár ezres segély miatt.

Szóval nem is olyan egyszerű ez a babavárás. Sok papírmunka , rohangálás és tanácstalanság. Nameg kiadás!!! mert az államnak ez is bevétel, nemcsak az eredetvizsga, meg a műszaki! Végülis én is csak egy nyugodt családi idillre vágyok hétvégi iszákos grillpartikkal és a nagy tanyaudvarunkban rendezett gokartfutamokkal. Nem is nagy álom ez. CSak ehhez gyors élettársi papírt intézek, utána megszülök és rohangászok a családi pótlék után, majd intézem a házasságkötést. Nyugodt egy év lesz! :D és akkor tuti iszok is annak örömére,hogy túl vagyok rajta!

Link to comment
Megosztás:

Melinda vazze :rolleyes: tényleg nektek szopacs lesz a bébi családnevének bejegyzése... de nekem erre is van egy huszárvágásom! Írassátok a nevünkre a picit (ha már most egy kiló felett van, akkor szép, egészséges baba lesz az tuti :D:) ), és akkor nem kell pöcsölni. Mindig szerettem volna még egy kölköt, így továbbra is áll az ajánlatom, hogy megveszem! :P az átírás költségeit és az eredetvizsgát természetesen fizetjük :lol:

Amúgy írok én nektek olyan könyvet, hogy beszartok! Úgy fogok átesni rajtuk, mint a 2012-ben a csávó, akinek a könyve végülis a világörökség része lett :D egyszer sok időm lesz, akkor kimazsolázom innen a hozzászólásaimat, hozzáöltöm a privát levelezésemben írt sztorikkal, és számításaim szerint ezzel már nyernék egy 1-2ezer oldalas könyvet, amit keményfedeles, nagy betűkkel szedett nyomtatványként több kötetben jelentetnék meg, és mindenki lecserélhetné a Révai lexikon gyűjteményét :P

Link to comment
Megosztás:

Melinda vazze :D tényleg nektek szopacs lesz a bébi családnevének bejegyzése... de nekem erre is van egy huszárvágásom! Írassátok a nevünkre a picit (ha már most egy kiló felett van, akkor szép, egészséges baba lesz az tuti :lol: :D ), és akkor nem kell pöcsölni. Mindig szerettem volna még egy kölköt, így továbbra is áll az ajánlatom, hogy megveszem! :P az átírás költségeit és az eredetvizsgát természetesen fizetjük :D

Amúgy írok én nektek olyan könyvet, hogy beszartok! Úgy fogok átesni rajtuk, mint a 2012-ben a csávó, akinek a könyve végülis a világörökség része lett :D egyszer sok időm lesz, akkor kimazsolázom innen a hozzászólásaimat, hozzáöltöm a privát levelezésemben írt sztorikkal, és számításaim szerint ezzel már nyernék egy 1-2ezer oldalas könyvet, amit keményfedeles, nagy betűkkel szedett nyomtatványként több kötetben jelentetnék meg, és mindenki lecserélhetné a Révai lexikon gyűjteményét :P

Átgondoltam ezt az örögbeadósdit. sok előnye lenne, pl csend és nyugalom.....sorolhatnám, nade mi lesz így a világörökséggel? Hogy írod meg a könyvedet ha minimantababa ott ordít egész nap? :P Jó súlyban lesz , így valószínűleg a tüdeje is erősödik már. Félek nem lenne időd összebogarászni az aranyköpéseidet! Nem venném a szívemre ha a Magyarság és a nagyvilág miattam lemaradna arról a könyvről. Pláne én is lemaradnék. :rolleyes: Így max a bérbeadás jöhet szóba és az is ideiglenes és pár órás limitekben. Erősen szorítkozva az együtt töltött kevés napocskára, amit egy évben egy helyen töltünk. Akkor lehet babázni és anyai jótanácsokat megosztani velem!!! És így az átírás költségeit is megspóroljátok.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy írok én nektek olyan könyvet, hogy beszartok! Úgy fogok átesni rajtuk, mint a 2012-ben a csávó, akinek a könyve végülis a világörökség része lett :lol: egyszer sok időm lesz, akkor kimazsolázom innen a hozzászólásaimat, hozzáöltöm a privát levelezésemben írt sztorikkal, és számításaim szerint ezzel már nyernék egy 1-2ezer oldalas könyvet, amit keményfedeles, nagy betűkkel szedett nyomtatványként több kötetben jelentetnék meg, és mindenki lecserélhetné a Révai lexikon gyűjteményét :D

Sz&rok bele,kiolvasom,aztán mehet a többi könyv mellé,de előtte még halálra akarom röhögni magam párszor a storykon! :rolleyes:

Mondjuk ezeket csak az élvezi igazán,aki ismer is Téged és a kis családod! :P Respect Laca,senki nem issza úgy a páleszt! :P :D

Link to comment
Megosztás:

...

CSak ehhez gyors élettársi papírt intézek, utána megszülök és rohangászok a családi pótlék után, majd intézem a házasságkötést. Nyugodt egy év lesz! :rolleyes: és akkor tuti iszok is annak örömére,hogy túl vagyok rajta!

Közben ha lesz kis időd, készíthetnél és tehetnél fel valahova "gurulós" képet. Rég láttunk már, és lehet ahogy mondtad, Vadkertre már nem tudtok (mertek :D) eljönni. Bár ahogy én a csapatot ismerem, lehet megyünk Szegedre, és "csinálunk egy hatalmas bulit ma éjjel". :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Közben ha lesz kis időd, készíthetnél és tehetnél fel valahova "gurulós" képet. Rég láttunk már, és lehet ahogy mondtad, Vadkertre már nem tudtok (mertek :rolleyes: ) eljönni. Bár ahogy én a csapatot ismerem, lehet megyünk Szegedre, és "csinálunk egy hatalmas bulit ma éjjel". :P :D

Az avatarom január 6.-i készítésű. Épp a legujjabb manta átírását intéztük. Akkor is már félig gurulós voltam, de azóta megtáltosodott a baba és állati nagyot nőtt. :lol:

Amúgy Sanyi akar tejfakasztó bulit csinálni, de mondta,hogy nem mer sok havert hívni, mert fél,hogy iszonyatosan beb&szik!! :D

Bár érzéseim szerint nemcsak én szeretnék vadkertre menni, hanem a csöppség is. Mivel eléggé hamar kezdett mozogni idebenn és hirtelen növekedésével csak mégjobban bizonyította,hogy nem várja meg a május 2.-át. Mindenki tippje szerint április 25 körül előbújik.( Dehát ebben nem lehetünk biztosak. Tudjuk,hogy a fiúk mindig lustábbak és a végén még meggondolja magát. ) Szóval lehet ,hogy annyira meg akarja ismerni a társaságot ,hogy ki se várja a májust. :P

Link to comment
Megosztás:

Az avatarom január 6.-i készítésű. ... Akkor is már félig gurulós voltam, de azóta megtáltosodott a baba és állati nagyot nőtt.

Öreg vagyok én már, ekkora képen valakit meglátni, de majd odaképzellek :rolleyes: .

Mindenesetre örülünk, hogy jól vagytok. :D :P

Link to comment
Megosztás:

mikor lesz az idézett mondat, múlt időben?

Hát... egyszercsak :D de higgyétek el, nagyon rajtam van már az ihlet, már ráutaztam a cégeknél leselejtezett olcsó gépekre is. Arra pont jó lesz, amire nekem kell, és még a Makettetsem kell elzavarnom a másiktól.

Miért van az, hogy ebben a században egy családba már nem elég egy számítógép? :D

Amúgy Sanyi akar tejfakasztó bulit csinálni

:lol: :D vazz! Ez mekkora ötlet! :P Tejfakasztó buli! :D beszarok! :P

Sanci! Szerintem ez nem is igazi, vagy lehagytak egy nullát, vagy valami van... :P Remélem Melindáék olcsóbban jutottak hozzá, mert a legnagyobb genyaság ilyenkor ha meglátod ugyanazt/vagy jobbat, mint amit vettél, csak olcsóbban... :rolleyes: szóval remélem nem kap a kismamánk szívszélütést...

Amúgy meg olyan nincs is, hogy egy mantába Ferrarit rakj, mert abba a Recaro való, szóval ilyen szempontból tökmindegy, hogy mennyi az annyi, mert egyszerűen nem lehet ilyen szar Ferrarikkal megszégyeníteni egy opelt :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.