Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Na a szenilitás szele engem is meglegyintett

Ha kerül elfekvőben a raktárban egy kombájnvillogó, sípoló lófix és egy teleszkópos izémizé -összerakok neked egy ilyen messzeségből is jól látható távvezérelt kocsikeresőt.. ;) :P :lol:

"Autó-detektor" :lol: Asszem ezt szabadalmaztatom is.. :lol:

:lol: :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Ha kerül elfekvőben a raktárban egy kombájnvillogó, sípoló lófix és egy teleszkópos izémizé -összerakok neked egy ilyen messzeségből is jól látható távvezérelt kocsikeresőt.. :D :P :lol:

"Autó-detektor" :lol: Asszem ezt szabadalmaztatom is.. :lol:

:lol: :lol: :P

gondoltam,hogy kidolgoztok nekem valami jó kütyüt , ami segíthet a problémámon. A hipermarket parkolókban se találom meg a kocsit, ha nem a megszokott helyre parkolok, persze ott könnyebb eltéveszteni a sorokat,mert olyan egyformák. ;)

Link to comment
Megosztás:

gondoltam,hogy kidolgoztok nekem valami jó kütyüt , ami segíthet a problémámon. A hipermarket parkolókban se találom meg a kocsit, ha nem a megszokott helyre parkolok, persze ott könnyebb eltéveszteni a sorokat,mert olyan egyformák. :lol:

A legtöbb autóriasztón van ilyen "car-finder" funkció. Megnyomod valamelyik gombot és villogtatja a vészvillogót, meg puttyogtatja. Szóval erről már nagyjából lekéstetek, de még tovább fejleszthetitek valami "hé vazze! figyejjé má! ne igyá má annyit, itt vagyok!" vagy ilyesmi szöveggel. Na úgy tuti egyedi lenne, még KITT is megirigyelné :lol:

Link to comment
Megosztás:

A legtöbb autóriasztón van ilyen "car-finder" funkció. Megnyomod valamelyik gombot és villogtatja a vészvillogót, meg puttyogtatja. Szóval erről már nagyjából lekéstetek, de még tovább fejleszthetitek valami "hé vazze! figyejjé má! ne igyá má annyit, itt vagyok!" vagy ilyesmi szöveggel. Na úgy tuti egyedi lenne, még KITT is megirigyelné :lol:

amilyen állapotban van mostanában Májkül kell is neki :lol:

Link to comment
Megosztás:

A legtöbb autóriasztón van ilyen "car-finder" funkció. Megnyomod valamelyik gombot és villogtatja a vészvillogót, meg puttyogtatja. Szóval erről már nagyjából lekéstetek, de még tovább fejleszthetitek valami "hé vazze! figyejjé má! ne igyá má annyit, itt vagyok!" vagy ilyesmi szöveggel. Na úgy tuti egyedi lenne, még KITT is megirigyelné :lol:

NEM MONDOD???!!! :P van ilyen? akkor nem én vagyok az egyetlen ilyen hülye a világon? Kicsit kellemesebben érzem magam . :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na újabb segítségre lenne szükségem. Előre leszögezem a kocsimat megtalálom az udvaron...így abban még nem kell segíteni :lol: .

Úgy néz ki , vaterán sikerült vennünk egy recaro gyerekülést. A cucc Sülysápon vagy hol van. Személyes átvételt részesít előnyben az emberke. MEgegyeztünk,hogy kb 2 hét múlva fizetek. Szóval csak kellene valaki aki arra lakik, vagy jár, majd 2 hét múlva. (de ha most is ott lakik az se baj :lol: ). Utána majd lepostázza, vagy arra járnak Sanyiék céges ügybe , vagy ilyesmi. Április végéig csak idejut valahogy. Ja és mivel az ülés PEsten van, így akár Hajninak is el lehetne vinni, hogy beleüljön kicsit. Ha már megígérte! :P

Link to comment
Megosztás:

Na újabb segítségre lenne szükségem. Előre leszögezem a kocsimat megtalálom az udvaron...így abban még nem kell segíteni :P .

Úgy néz ki , vaterán sikerült vennünk egy recaro gyerekülést. A cucc Sülysápon vagy hol van. Személyes átvételt részesít előnyben az emberke. MEgegyeztünk,hogy kb 2 hét múlva fizetek. Szóval csak kellene valaki aki arra lakik, vagy jár, majd 2 hét múlva. (de ha most is ott lakik az se baj :lol: ). Utána majd lepostázza, vagy arra járnak Sanyiék céges ügybe , vagy ilyesmi. Április végéig csak idejut valahogy. Ja és mivel az ülés PEsten van, így akár Hajninak is el lehetne vinni, hogy beleüljön kicsit. Ha már megígérte! :lol:

Most mi van? :lol: menjek el az ülésemért? :lol:

Pesten van, vagy hol?

Link to comment
Megosztás:

Most mi van? :P menjek el az ülésemért? :lol:

Pesten van, vagy hol?

NA ma lettem felvilágosodva. Az eladó azt írja,hogy a XIII. Kerület Dózsa György út és Váci út sarkán lehet átvenni az ülést. Fogalmam sincs merre lehet. Nem tudom neked mennyire van messze :lol: . Nekem nagyobb baj,hogy a nő Volksbankos és fogalmam se volt,hogy van ilyen bank Szegeden . Persze a neten megtaláltam, és benn van a belváros közepibe. Ennek csak annyi a hátulütője,hogy

1: parkolójegyet kell venni

2: parkolóhelyet kell találni

3: meg kell találnom a kocsimat a befizetés után ott ahol hagytam!!! :lol:

Amúgy kb. jövő hét vége fele lesz aktuális a legrosszabb esetben is. Ha neked nem lenne nagyon messze, akkor megadom a csaj telószámát és akkor nem kerülitek el egymást. Ha meg messze van neked akkor majdcsak akad akinek közelebb lesz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

"Ja és mivel az ülés PEsten van, így akár Hajninak is el lehetne vinni, hogy beleüljön kicsit. Ha már megígérte!"

Ez a beírásom csak arra utal,hogy ha valaki elhozza az ülést , elviheti Hajninak, hagy csücsüljön benne kicsit. :lol:

Szombat délelőtt megyek pestre,ha kell kecsóig elhozom. :lol:

Tudom hol van a dózsa váci,szombaton délelőtt áttudom ott venni!

Link to comment
Megosztás:

Szombat délelőtt megyek pestre,ha kell kecsóig elhozom. :P

Tudom hol van a dózsa váci,szombaton délelőtt áttudom ott venni!

A sajnálatos tény az ,hogy csórósági járvány miatt, csak jövő héten fizetem ki az ülést. Így max jövő szombaton lehetne elhozni. :lol:

ha jövő hétre senki nem tudja elvinni magához haza, akkor is kifizetem a tulajnak, csak meg kell bíznom benne,hogy közben nem adja el másnak is. Meg kell várnia amíg Sanyi melója megint Pesten lesz, az meg úgy néz ki február közepe. :lol: legkésőbb akkor el tudjuk hozni akárhonnan is.

Link to comment
Megosztás:

Melinda! No problemo! Bocs,hogy csak most írok, de rengeteg dolgom volt. :lol:

Na, Dózsa-Váci innen egy köpet, ráadásul Laci anyja is arrafelé lakik, szóval kellemeset a hasznossal is összeköthetjük, vagy mivel nincs messze a melóhelytől sem, akár munkaidőben is elhozhatom. El is tároljuk nektek, amíg kell, addig üldögélek benne :P

Priviben beszéljük meg a részleteket :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az ülés fontosabb.

Aprópopó!

Fontos az ülésnél,hogy szabványos legyen mert hiába RECARÓ megb@c a rendőr,ha nem jó az E jel benne.

Az E3 és E4 az elfogadott.

Elvileg ezt vettük. Ha már autókba ajánlják minden weboldalon, remélhetőleg hatóságilag is rendben lesz. :rolleyes:

recaro_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

A bukósisakokra is igaz ez és még ott sem nézték meg soha.

Ja, van egy nyitható "rostélyos" G-Rex bukóm, abból pedig még az áll-madzagot is kiszedtem mert fojtott (a bukó is kicsi méretben volt, a 2 szélét úgy kell szétfeszítenem, hogy rájöjjön a fejemre :P úgyhogy esélytelen hogy elszáll) és abba sem kötöttek még bele :P nagyobb gondjuk volt az, hogy 4.ikben beragadt a váltó és a stop táblánál nem tudtam megállni fék híján :D de szépen elengedtek gond nélkül mert ugye szerelőhöz vittem vagyis vitte magát velem.. :lol: :D

Kerilányomat is vittük már ide-oda de még sosem kötöttek bele a gagyi gyerekülés-magasítóba vagy mibe.. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.