Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

micsoda csajok :lol:

Iszákosak!Na és? :P

;) hülyék... :D

Írjak, írjak... mit írjak...? Nem mintha nem történne semmi, csak ihlet nincs...

A szilveszterünkről például csak két nap után tudtam beszélni :lol: tök jó volt meg minden, csak azért mégis meglepő, amikor hajnal fél hatkor vadidegenek jönnek hozzád bulizni :P esküszöm utoljára kamaszkoromban volt ilyen, amikor minden buli megdöglött már, és a haver haverjának a haverjához estek be emberek, hogy szórakozzanak... de bakker... azért mi már csak felnőttek vagyunk, vagy mi... :lol: ráadásul az anyagi kár is jelentős volt (sok pohár, meg az összes mikrofon - a kenyér csak azért maradt meg, mert egy szatyorban a földön volt, és azzal fociztak, mert nem tudták mi van benne...)

De azért mégiscsak Lacibácsi szülcsinapcsija volt a legmegdöbbentőbb, amikor a reggeli szkander során a kollega könyöke beszakította az amúgy jól szolgáló dohányzóasztal lapját :lol: na, arra már tényleg csak retardáltan pislogtam... sok volt ez így egy két egymást követő hétvégén....

Az ember azt hiszi, hogy ahogy öregszik, úgy nyugszik lefele... és NEM!!! Egyre hülyébbek leszünk, ez az igazság... hülyülünk elfele... :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: jó, már én is tudok róla vigyorogva beszélni, de én azt hittem, hogy aki opel talikon edződik, az már mindent látott... pedig nem :P

(mert ugye az, hogy lehánynak a lodzsiról, az már szinte elvárás (az alattunk lakó nővérem már annyira nem idegesíti magát ezen, hogy a placcsanást mikor meghallotta, csak feltette a külön ilyen esetekre vásárolt munkavédelmi zajvédő bizbazt, és lefeküdt aludni) de öcsém, ez tényleg tatárjárás volt!

Kaptunk valakitől egy 23karátos arannyal megijesztett pezsgőt (még jó, hogy kaptuk, és nem vettük), még azt is felbontották :P de tudod abban az állapotban, amikor még a csapvíz is kár az emberbe, nemhogy ez :lol:

Olyan kosz volt, hogy azt hittem, soha nem látom többé a kő színét! A zoknimat kétszer kellett kimosnom, hogy egyszer tiszta legyen! Konfetitt még két év múlva is szedegetni fogom, mert még a vécépumpára is ragadt belőle... az, hogy takarításkor (amit két óra "alvás" után tettem meg, mert még aludni sem tudtam rendesen a romok tudatában) a nappali közepén vécépapírt találtam, már szinte hidegen hagyott, és mikor azt kérdeztem, hogy ez hogyan került ide, a Makett csak annyit mondott: anya... ne akard tudni...

Jövőre egy kibebasztott magas hegyre fogunk elmenni, ahová csak helikopterrel lehet feljutni, kikapcsoljuk a mobilokat és bújkálunk... :lol:

az a beszarás, hogy aki volt nálunk az tudja, hogy nem is olyan nagy a lakás, szóval néha magam is megdöbbenek, hogy a picsbe férünk el ennyien úgy, hogy focizni is tudnak, és talán még a nappaliba is szarnak észrevétlenül... :lol:

És egy ilyen után van egy hét szüneted, majd újraélsz mindent - és mikor hajnalban a szkandernél beszakítják az asztalod (minek szkaner egyáltalán???), vigyorognak, és közlik, hogy a 'Hajni ilyenekért nem haragszik úgyse' :lol: nem mi... tiszta deficit az élet... és nem nem haragszom, hanem egyszerűen nem tudom lereagálni a sokktól... MrMantának csak annyit említettem meg, hogyha megint feljön hozzán a pokol vendégségbe, akkor állja már útját, mert azt a pár tízrongyot, amit elmulattak nekünk, magamra is szívesen költöttem volna, vagy beletankoltam volna a mantába...

de remélem másoknak is jól telt a szilveszter ;)

Link to comment
Megosztás:

de remélem másoknak is jól telt a szilveszter ;)

Nálunk azért ennyire nem volt vérfakasztó :lol: mert aludtunk :P attól függetlenül, hogy majdnem felrobbantották az utcát :lol: rám valahogy nem tudtak hatni pedig hamar felébredek a legkisebb neszre is :lol:

De mindezt olvasva: hát kegyetlen egy bulitok lehetett :lol: :lol: a könnyem is ömlött míg végigolvastam.. :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nálunk legalább 10 éve nem volt ilyen nyugis, uncsi, tv-zős szilveszterünk. De van egy olyan érzésem,hogy ha pár évig papás-mamást játszunk az év eme őrült napján, akkor utána sokszorosan is kijön rajtunk a hülyeség és előre félek, hogy milyen bulikat csapunk. :lol: Bár wc papírt a nappali közepén csak nem akarok látni, hacsak nem elfogyott a szerpentin és valamint dobálni kellett a konfetti mellé :lol: .

Link to comment
Megosztás:

Nálunk gyerekes szilveszter volt, de olyan az is mintha több tíz vendég érkezett volna. Volt pörgés. Először közölte hogy nem fél a tüzijátéktól. Meghökkentünk és begyújtottam néhány alcapone2 pusztító bombát és az ötödik után már közölte, hogy Ő NEM FÉL A TÜZIJÁTÉKTŐL, csak közben már könnyezett és görbült a szája, de tetszik ám Neki! Volt ám kiképzés. Volt füldugó beleerőszakolás éjfélkor és egyéb praktikák, hogy végre alvás legyen. Sajna az utcai pokol hallatán ez elég későn következett be. Megvolt az éjféli virsli evés, pisi az ágyba, csak wc papír nem volt a szobaközepén, mert vettünk szerpentint, amit kiválóan a nyakaköré tud tekerni és fulladásos tüneteket előidézni.

Link to comment
Megosztás:

a buli kegyetlen volt... igen... :P :lol:

Mantababy! ha kijött a kiskramó a pocódból, és valami vérfagyasztóra vágytok, esküszöm, összeszedem nektek a tavalyi társaságot, és agyerek 18éves koráig otthon maradtok tévézni! :lol:

Nálunk gyerekes szilveszter volt, de olyan az is mintha több tíz vendég érkezett volna. Volt pörgés. Először közölte hogy nem fél a tüzijátéktól. Meghökkentünk és begyújtottam néhány alcapone2 pusztító bombát és az ötödik után már közölte, hogy Ő NEM FÉL A TÜZIJÁTÉKTŐL, csak közben már könnyezett és görbült a szája, de tetszik ám Neki! Volt ám kiképzés. Volt füldugó beleerőszakolás éjfélkor és egyéb praktikák, hogy végre alvás legyen. Sajna az utcai pokol hallatán ez elég későn következett be. Megvolt az éjféli virsli evés, pisi az ágyba, csak wc papír nem volt a szobaközepén, mert vettünk szerpentint, amit kiválóan a nyakaköré tud tekerni és fulladásos tüneteket előidézni.

:lol: vizuális alkat vagyok: láttam magam előtt a lányodat :lol:

J0hnny!

Beszartam :P méghozzá a nappali közepére! És jó az egészben, hogy innentől senki meg nem kérdezi, mi a wcpapír a nappali közepén ;) mindenki azt hiszi majd, hogy szilveszterről maradt :lol:

Link to comment
Megosztás:

J0hnny!

Beszartam :P méghozzá a nappali közepére! És jó az egészben, hogy innentől senki meg nem kérdezi, mi a wcpapír a nappali közepén :lol: mindenki azt hiszi majd, hogy szilveszterről maradt :lol:

Háááátt,az előzö tv-m távirányítója nem véletlen halt meg...

Történt ugyanis,hogy koncertről hazafelé a haverom csaja hozott minket kocsival.Hideg volt,ezért a csaj fűtött a kocsiban ezerrel,úgyhogy az unicum és a sör hirtelen "bejött"! :lol:

Snitt....

Köv kép...

Fexem az ágyamban,fordulok...de büdös van...ááá csak képzelődöm.

Mennyi az idő?Felkellene most már csak kelni.

Mi ez az ágy melett?

Jaaaaa,a kis sárga hányós lavor.

De mi az ott a közepén?

Szóval anyám szerint a következő történt:

Hazaértem hót kottásan.Rutinból letusoltam,fogatmostam( :lol: ),majd rutinból vittem a kis sárga tálat magammal,ha baj van legyen hova.

Na de elalvás előtt mindig tv-t nézek,hát bekapcsoltam.Tálba ürítettem közben gyomrom tartalmát,majd kikapcsoltam a tv-t és a távirányítót a tál közepében elhelyeztem! :lol:

Két napig még működött,miután kitakarítottam,de nem bírta a gyomorsavakat és feladta. :P

Link to comment
Megosztás:

:lol: mekkora sztori! :lol:

Azért milyen már egy anyának ezt megélni... :lol:

Bár, ha jobban belegondolok....

Múltkor dumáltunk a fiatalok piálásáról, és én nagy büszkén közöltem, hogy az én kölköm még soha nem b*szott be, és ha ivott is, soha nem annyit, hogy rókázzon tőle. Mire Makett kiszólt a háttérből: csak hiszed anya... pont akkor beszéltünk telefonon... ----- :P kiderült, hogy az a buli, ahol épp akkor volt, az nem is volt olyan lájtos, és nem azért viszhangzott a vonal, mert egyik barátnőjét hányatta, hanem azért, mert pont két hányás közt hívtam, és hirtelen ez jutott eszébe. Bakker! A kis dög! :lol: és tudott úgy beszélni, hogy ne fogjak gyanút :P de már résen leszek!

A másik, hogy minden buli alkalmával Ricsi barátommal kötelező jelleggel elénekeljük a Rossz vért Bill kapitánytól. Ebben némi fejlődést mutatunk ugyan, amit dokumentumfilm jelleggel MrManta mindig rögzít (már nem nyomjuk ki az első perc után a bulivideót, csak úgy a háromnegyedénél - igaz, a videók is rövidebbek, tehát végülis ugyanott tartunk ;)). És egyik ilyen hepaj után anyám másnap megjegyezte, hogy ő nem tudja, hogy mi akartunk énekelni, de lentről úgy hallatszott, mintha nagyon részegen óbégatnék :lol: Persze magyarázkodtam, hogy áááá, nem is ittam annyit, csak a hangom ment el, de szerintem tudja, hogy tényleg részegen óbégattuk, hogy "elszórom az örökségem" :D

Link to comment
Megosztás:

Anyám a szilveszteri héten fogta a fejét :lol: kedden volt egy előszilveszteri country buli, ott adtunk a hangulatnak rendesen majd mikor hazahoztak látom h ébren van még a család :lol: 3 kor nem tudom minek kell fent lenni...kissé szörnyűlködött hogy támasztom a szekrényt meg nem forog a nyelvem :P utána meg jött csütörtök az meg ugye szilveszter volt....az állapotom hasonló volt :lol:

Link to comment
Megosztás:

mikor hazahoztak látom h ébren van még a család ;) 3 kor nem tudom minek kell fent lenni...kissé szörnyűlködött hogy támasztom a szekrényt meg nem forog a nyelvem :D

Anno vagy 10-12 éve mikor még kentem én is a szeszkót nekem is volt hasonló esetem :P valamikor hajnal 4 körül hazamásztam, olyan óvatosan fordítottam el a kulcsot a zárban, hogy én sem hallottam -erre amint belépek fater megszólal: na mi van? hazajöttél? :P b+.. Na ezt még 1x csinálta meg, onnantól mint aki ajtóstól ront a házba :D :lol: aztán valami tisztálkodásféle után ágyba-szabadesés majd világforgás, utána meg uzsgyi valami wc felé :lol: csak mert muszáj volt.. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

"az a beszarás, hogy aki volt nálunk az tudja, hogy nem is olyan nagy a lakás, szóval néha magam is megdöbbenek, hogy a picsbe férünk el ennyien úgy, hogy focizni is tudnak, és talán még a nappaliba is szarnak észrevétlenül...

És egy ilyen után van egy hét szüneted, majd újraélsz mindent - és mikor hajnalban a szkandernél beszakítják az asztalod (minek szkaner egyáltalán???), vigyorognak, és közlik, hogy a 'Hajni ilyenekért nem haragszik úgyse' "

Naaa.. itt már sírva röhögtem!

Ja , van 2 elfekvő dohányzóasztalom a garázsban .A jövő szilveszterre szívesen odaadom! :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: mekkora sztori! :lol:

Azért milyen már egy anyának ezt megélni... :lol:

Bár, ha jobban belegondolok....

Múltkor dumáltunk a fiatalok piálásáról, és én nagy büszkén közöltem, hogy az én kölköm még soha nem b*szott be, és ha ivott is, soha nem annyit, hogy rókázzon tőle. Mire Makett kiszólt a háttérből: csak hiszed anya... pont akkor beszéltünk telefonon... ----- :P kiderült, hogy az a buli, ahol épp akkor volt, az nem is volt olyan lájtos, és nem azért viszhangzott a vonal, mert egyik barátnőjét hányatta, hanem azért, mert pont két hányás közt hívtam, és hirtelen ez jutott eszébe. Bakker! A kis dög! :lol: és tudott úgy beszélni, hogy ne fogjak gyanút :P de már résen leszek!

A másik, hogy minden buli alkalmával Ricsi barátommal kötelező jelleggel elénekeljük a Rossz vért Bill kapitánytól. Ebben némi fejlődést mutatunk ugyan, amit dokumentumfilm jelleggel MrManta mindig rögzít (már nem nyomjuk ki az első perc után a bulivideót, csak úgy a háromnegyedénél - igaz, a videók is rövidebbek, tehát végülis ugyanott tartunk ;)). És egyik ilyen hepaj után anyám másnap megjegyezte, hogy ő nem tudja, hogy mi akartunk énekelni, de lentről úgy hallatszott, mintha nagyon részegen óbégatnék :lol: Persze magyarázkodtam, hogy áááá, nem is ittam annyit, csak a hangom ment el, de szerintem tudja, hogy tényleg részegen óbégattuk, hogy "elszórom az örökségem" :D

Hajni!

Ha akarsz jókat röhögni: http://multejjel.hu/

Ja és nekem a rossz vérről ez jön inkább már be:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy egy gyereknek sem lehet egyszerű néhanapján anyut bebakszva látni... :lol: most jutott eszembe, hogy volt céges karácsonyi vacsi, és én már két napja azon röhögtem, hogy vannak olyan sutyerák, ingyenélő figurák, akik a "kieszem- kiiszom a céget a vagyonából" elven alapulva az ilyen alkalmakkor aljasulnak le. Gondolok itt egy új kollegámra, akik már egy héttel a vacsi előtt erre edzett. Na mondom, lehet hogy alkesz, de hát tudok én is, ha akarok - majd én jól leitatom... két dolgot tanultam ebből: 1. alkeszt sose akarj leitatni, mert a rutinjával legyőz. 2. jégert és vörösbort ne idd együtt! (a fehét bírja).

Igazából az a rész még megvan, hogy a vörösbor úgy került az asztalra (mert én amúgy rozét kértem), hogy megmagyarázta a pincér, hogy az rozé, de mivel cuvé, ezért vörös :lol: ezt akkor sem értettem teljesen, de szerintem annyi volt a lényege, hogy a cuvéba nincs csak vörös, vagy valami ilyesmi... mondta ezt nekem... a ######kalap... :lol:

Aztán a többi már lényegében elmesélésen alapul.... állítólag közöltem, hogy taxit ide, de gyorsan, mert nem vagyok jól. Ismerős taxis jött volna, de neki 20perc idő kellett, mire én közöltem (állítólag), hogy az sok, és ha ezt nem tudja valaki megoldani, akkor az nem való taxisnak. Aztán küldött egy másikat az ismerős nekünk baráti tarifával, ami mindegy volt mert MrMantát a csekonics báró is megirígyelné, akkora jattot adott - semmivel nem úsztuk meg olcsóbban. (Azért szerencse volt, hogy nálunk szokás a párjainkat is elvinni ilyenkor. Volt, aki vigyázott rám :lol:)

A következő villanásom az, hogy valami krvamagas buszszerű taxiba kellett beszállni, ami nekem nem tetszett, mert a mantába berogyni lehet, nem mászni. Köszönés helyett közöltem, hogy rosszul vagyok, mire mind a négy ablak egyszerre lehúzódott. Az ez előtti és utáni események már nincsenek meg.

A következő snitt az, hogy felébredek, otthon fekszem az ágyamban (ahová nem tudom, hogy kerültem), forog velem a világ, ruhában vagyok és cafatokra szakadt harisnyában :lol: na mondom, mi######, mipöcs :P elmentem fürdeni (ez volt úgy hajnali négy felé), majd legközelebb reggel ébredtem. Kicsoszogok a nappaliba, máár mindenki ébren volt, és az én édes kislányom annyit kérdezett aggódó arccal, hogy "anya. Jobban vagy?"

Na erre már veszettül pislogtam és őszintén reméltem, hogy nem tegnap este közöltem kedőzetlen véleményemet a kollegáimnak.

Ha nekem akkor azt mondja a Laci, hogy Abba slágereket énekelve dobtam egy strippet az étterem asztalán - én azt is elhiszem.

De állítólag nem voltam ordenáré. Ennek ellenére két napig nem aludtam, úgy vártam a hétfőt, hogy mindenkitől bocsánatot kérhessek. De a főnök aranyos volt és megnyugtatott, hogy belülről valószínűleg sokkal rosszabbul éltem meg (perszehogy, tényleg rémálmodtam két éjszakát), és biztosított, hogy senkit nem bántottam meg, még a feleségek közül sem.

Ettől függetlenül soha többet nem iszom jégert és vörösbort egy időben, és nem csak azért, mert annak a hétvégének a slágere a "vörösbort ittam az este, angyalom, ragyogom" volt - hanem mert ilyen filmszakadásban ritkán van részem. Hála istennek...

Link to comment
Megosztás:

Jóbarátomtól kaptam üzenetet amúgy, hogy a hétvégi asztalbeszakítós buli is istenkirály volt, és végre emlékszik egy csomó mindenre, bár sajnos az utolsó emléke az, hogy hajnalban valami varázsvödröt csináltunk (ez a szent vödör nevű koktél - állat :lol:). El kellett keserítenem szegénykét, mert a szent vödröt este 9 és fél 10 között borítottuk össze :lol: nagyon szomorú volt, hogy most sem sikerült neki... tulajdonképpen a bulivideóink nagy része az ő kedvéért készül... már hozzászokott, hogy csak a tévében látja magát viszont, akkora sztár :P

Link to comment
Megosztás:

Corsika!

A felajánlást köszönjük, de legközelebb a btorokat is kipakoljuk a garázsba, mielőtt buli lesz nálunk :lol:

J0hnny!

Egy Rossz vér van, és azt is Bill Kapitány nyomja :P ha jó leszel (vagy ha rossz - ezt majd megszavazzák neked mások) a következő opel talin ánplágd lenyomom neked privátba. Ha szerencséd lesz, akkor a Dolly Roll hozzám képest progresszív előadónak fog tűnni. :lol:

Stefan!

Ez nem kicsit Surdás, hanem nagyon :lol: annyira,hogy még a nőd is alszik melletted, mint Earl :lol::D

Link to comment
Megosztás:

J0hnny!

Egy Rossz vér van, és azt is Bill Kapitány nyomja :P ha jó leszel (vagy ha rossz - ezt majd megszavazzák neked mások) a következő opel talin ánplágd lenyomom neked privátba. Ha szerencséd lesz, akkor a Dolly Roll hozzám képest progresszív előadónak fog tűnni. :lol:

Ez most fenyegetés? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na a szenilitás szele engem is meglegyintett a tegnapi napon. Itt az észelmenés kezdete!

TEgnap reggel 8 órára volt időpontom EKG vizsgálatra a belvárosba. Mivel januári autóbiztosításbefizetős csóróság van, így nem vettem parkolójegyet, hanem jó 3-4 háztömbnyivel arrébb parkoltam le, ahol ingyenes. Ott van egy lovasbolt és emléxek,hogy szemben vele parkoltam a túloldalon. Gyors a kocsiba megreggeliztem és láttam ,hogy a mellettem levő üzlet épp kinyit, fehér rácsos az ajtaja és egy lejtőn kell lemenni a bejárathoz, ahol 1-2 szőke (nem megkülönböztetés ) hölgy beszélgetett. Mindezt nyomozói vénám velejárójaként a zseniális megfigyelő és memorizálóképességemmel meg is jegyeztem!

ELmentem a vizsgálatra, a vérnyomásomon kívül minden rendbe volt, és kissé szórakozottan visszaindultam a kocsikámhoz. Odaérek a lovasbolt környékére, látom a fehér rácsos ajtót és a lejtős üzletbejárót, node manta sehol!!! :lol: A vérnyomásom az alap 150-ről 220-ra ugrott és egy enyhébb infarktus kíséretében belibbentem az előbb említett üzlethelyiségbe. Odabenn meg is láttam egy szőke hölgyet és megkérdeztem nem-e látta 7.55 körül a kicsi kocsimat. Erre bejött a többi eladó is, persze 3 srác személyében. Egyből autóm típusa érdekelte őket és kijelentették,hogy vagy ellopták, vagy elszállították. :lol: A lopást kizártam, mondván ki az a hüle aki megfújja az én kocsmat az én házamtáján?

Visszanéztük nagy lelkesedéssel az üzlet kamerafelvételét 7.15-8.30-ig de még csak a parkolásom sem látszott. Akkor még nem gyanakodtam, mert lehet ,hogy párméterrel hátrébb álltam meg és nem lát a kamera.

Ijedtemben felhívtam SAnyit ,hogy az elszállítómunkások számát kerítse már elő, hogy visszaszerezhessem a gyönyörű kocsimat. Eközben felsétáltam az utcára, hogy ne zavarjam az üzlet forgalmát. Akkor lett gyanús,hogy eltünt egy buszmegálló, ami előtt megálltam!! :P LE is tettem a telefont, hogy elgondolkodjam eme új információn. Akkor jött ki az egyik eladó , keresni a parkolóhelyemet,hogy hol is állhattam meg. Akkor megvilágosodtam!!

Kb 100-150 méterre egy kisbusz takarásában megpillantottuk a kocsim oldalát. :lol: Elpirulva bocsit kértem és közöltem , hogy lesz min röhögni pár napig, majd odasétáltam a szökött kocsimhoz. Persze onnan is látszott a lovasbolt, megvolt a fehér rácsos ajtó és a lejáró is és a kocsi is ott volt érintetlenül.

Valahogy nem tudom megmagyarázni,hogy miért emlékeztem rosszul. Bizonyára egy régebbi parkolásra emlékeztem, de ilyen hülyét még sose csináltam magamból. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.