Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Sziasztok! Vagyunk, élünk! :huh:

Jöjjenek az elmaradások:

Ujjé, Mantás baba születik! :lol: Gratula nektek Melinda!

Soká éljen az egy éves Tomika!

Remélem mindenki jól érezte magát Debrecenben.

Sajnálom a kocsid Csabi, de kíváncsian várom, hogy jövőre milyen újdonságokat csináltok a piroskán.

Hajni, a falatok gyönyörű lett.

Jó újra itt lenni egy kicsit.

Nos, a tények:

-Elköltöztem Fehérvárról Kálozra

-Elhagytam/ellopták a telefonom, tehát a szám nem él kb. három hete

-Lassan négy hónapja együtt élek a párommal, és egy "lízingelt" kis sráccal

-Net ott még mindig nincs, szóval ezután megint nagyon el fogok tűnni

-Autókra hónapok óta nem néztem, mert sírni tudnék

Nagyjából ennyi.

Ja, és én beoltattam magam. Ingyen volt. A cég keveset ad, ezért amit ad, azt el kell fogadni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

MEGVAN A SANYI! HURRRRRRRRRRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ:huh:

Szar lehet így tőmondatokban válaszolni ennyi mindenre :lol: de örülök, hogy meg vagy Sanyi, és kijutottál a civilizáció azon pontjára, ahol fel tudtál csatlakozni a netre:D

Már hívtam a minisztériumot, hogy Kálozra azonnal vezessenek be mindenféle kapcsolathoz szükséges rendszert, szóval ha több nagy fekete autó jelenne meg a településen, akkor ne ijedj meg, nem az ávó jött érted :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziaaaaaaaaa Sanyikám! De jó újra látni a betűidet :D , megnyugtató. Már kezdtünk aggódni és köszi a gratulációt. REmélem mihamarabb hallunk még felőled. Addig is minden jót! ;)

Na jól ment a múlt heti fékpróbám. Elvittem a vasat,hogy ellenőrizzék a fékjeimet télire, csak ne csússzak már megint ide-oda :huh: De megnyugtató,hogy a fékek királyok. Akkor ha már ott vagyok, meg is rázattam Monát. Persze kijelentettem,hogy csak kíméletesen! de a srácok el voltak ámulva,hogy mennyire egybe van a futómű. Még mindig. De én azt mondtam,hogy én úgy érzem, szét akar hullani. Erre csak elfelejtettem a csávónak szólni,hogy a kéziféket hanyagolja, mert tudom,hogy szar. De már késő volt. Behúzta. Aztán reccs. El is szakadt. Hozzátette a srác,hogy amíg fogott addig jó volt :lol: !

Elindultam hazafele és durva hangok jöttek ki a kocsi alól. Vissza is kellett állni az aknára. Mire a bowden cafatjait ki kellett dobálni alóla. "mondom ugye ,hogy szétesik!" :lol:

Link to comment
Megosztás:

10 éve mantázom, de még egyik vasamon sem volt jó a crazy-fék :lol: bizton állítom: lehet nélküle élni :D

Pedig milyen kurv@ jó röhögni,amikor télen odafagy a pofa és a bénák reggel nem tudnak elindulni! :lol:

Amúgy MostohaAnyus: fiad hazaköltözik kecsóra...muszájból. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Haliho grat a babähoz kezifeket elöbb kellett volna nezni )::::aktus elött kinek mi az nekem a fekpad jelen esetbe.

Jalentem aläsan az amcsik sem tudnak jobb gepet csinälni mint az opel SIKERESEN HENGERFEJESRE HAJTOTTAM A jeep cherokit keveri a vizet az olajjal ;))))

azopel többet birt baris az R624v omegaba es asconäba IS uiiiii hetvegen hengerfejezem a jeepet :huh: :lol: :lol: :D :angry: :blink: :) :) :Dezt is tudni kell :( :P ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

...

Jalentem aläsan az amcsik sem tudnak jobb gepet csinälni mint az opel SIKERESEN HENGERFEJESRE HAJTOTTAM A jeep cherokit keveri a vizet az olajjal :D)))

...

:huh: :lol: Szerintem a tudomány mai állása szerint nincs olyan autógyár, aki tudna olyan autót csinálni, amit te ne tudnál hengerfejesre hajtani :lol:

Link to comment
Megosztás:

:huh: :lol: Szerintem a tudomány mai állása szerint nincs olyan autógyár, aki tudna olyan autót csinálni, amit te ne tudnál hengerfejesre hajtani :lol:

de r6 24v meg nem lett hengerfejes nälam csak csapägyas de az is 270.000 kmutän nälam OPEL KIRÄLY EDDIG :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy MostohaAnyus: fiad hazaköltözik kecsóra...muszájból. :huh:

Le vagy építve? :lol: mondhatnám, hogy nem basztatásból (de nem mondom, mert basztatásból mondom), de mi nem sokat éreztünk pesti tartózkodásodból, leszámítva a véletlen ZP-t :angry:

SIKERESEN HENGERFEJESRE HAJTOTTAM A jeep cherokit

:lol: már vártuk a hírt :D

vannak ilyen cégek, ahol komoly összeget fizetnek a tesztpilótáknak, hogy kihajtsák a gépek gyengéit... nem gondolkodtál még ezen a karrieren? ;)

Link to comment
Megosztás:

10 éve mantázom, de még egyik vasamon sem volt jó a crazy-fék :lol: bizton állítom: lehet nélküle élni :D

Az igazat megvallva ez se volt nagyon frankó eddig és nem is nagyon érdekel ,hogy jo-e vagy sem, csak ne CSÖRÖGNE ennyire !!!!!!!! :huh: Már a falra mászok tőle olyan hangosan csörög a maradék alul.Akkor inkább beletörődök,hogy pöpecre javítja SAnyi. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy Melinda mesélj már, hogy vagytok? :lol: Érzed már a bébi mozgását? :lol: Ha belegondolsz, ez lesz az első karácsnyotok gyerekkel, csak ő még rejtőzködik :D egyes népeknél már a fogantatástól számítják az életkort - érdekes :huh: (ez nem tudom, hogy jutott eszembe)

Link to comment
Megosztás:

Amúgy Melinda mesélj már, hogy vagytok? :angry: Érzed már a bébi mozgását? :blink: Ha belegondolsz, ez lesz az első karácsnyotok gyerekkel, csak ő még rejtőzködik :) egyes népeknél már a fogantatástól számítják az életkort - érdekes :huh: (ez nem tudom, hogy jutott eszembe)

Fizikailag nagyon jól vagyunk. Anyum névnapja óta (november 25) érzem biztosan a mozgását. :D a vizsgálatok is jót mutatnak. A hemoglobinszintem alacsony, de honnan szedek ,most piros gyümölcsöt ? :lol: mert fagyasztva nem szeretem. Sütőtököt meg akkor se eszek, mert útálom :lol: . Jaj remélem a gyerekem nem lesz ilyen finnyás, mint az anyja. Bár az apja rosszabb, mert ő meg a tojásfehérjét nem eszi meg. Látnátok mit művel a rakott klrumpli evése közben ;) .

Lelkileg is rendbe vagyunk, csak ez az oltási mizéria kezd összezavarni. Itt nem lenni vagy nem lenni a szöveg, hanem oltani vagy nem oltani? Ez itt a kérdés. Dőlnek kifele a kismamák, csak ezt nyomja a média. én meg nem vagyok beoltva és mindenki mást tanácsol. kicsit kezd már a t&k&m is kilenni a dokik mondókáival. Ettől eltekintve minden rendbe. :)

Link to comment
Megosztás:

Fizikailag nagyon jól vagyunk. Anyum névnapja óta (november 25) érzem biztosan a mozgását. :D a vizsgálatok is jót mutatnak. A hemoglobinszintem alacsony, de honnan szedek ,most piros gyümölcsöt ? :lol: mert fagyasztva nem szeretem. Sütőtököt meg akkor se eszek, mert útálom :huh: . Jaj remélem a gyerekem nem lesz ilyen finnyás, mint az anyja. Bár az apja rosszabb, mert ő meg a tojásfehérjét nem eszi meg. Látnátok mit művel a rakott klrumpli evése közben ;) .

Lelkileg is rendbe vagyunk, csak ez az oltási mizéria kezd összezavarni. Itt nem lenni vagy nem lenni a szöveg, hanem oltani vagy nem oltani? Ez itt a kérdés. Dőlnek kifele a kismamák, csak ezt nyomja a média. én meg nem vagyok beoltva és mindenki mást tanácsol. kicsit kezd már a t&k&m is kilenni a dokik mondókáival. Ettől eltekintve minden rendbe. :(

Az alma piros gyümölcs nem? :) A meggy és cseresznye is jó, de főként az áfonya és ilyen bogyós pirosok. A fekete áfonya rendeteg B16 vitamint tartalmaz például, ami a rák ellenszere (igen, az, ugyanis a B16 az egyetlen olyan vitamin, ami írtja a káros sejtburjánzást, mint a szart. Nem véletlenül nem lehet vitamintabletta formájában kapni! Sajnos ez saját tapasztalat, én sárgabarackmagot zabáltam, és láss csodát, már egyből nem tűnök annyira rákosnak. Kapja be minden szar orvos a csonkolási mániájával eggyüt :lol: )Folsavat lehet recept nélkül kapni a patikában, attól bajod nem lesz. Egyébként nekem ha valami nyígom van, akkor a neten keresgélek, mert egyszerűen a tököm tele az orvosokkal, és azzal, ahogy mindegyik mást mond. Ezt például ajánlom figyelmedbe :angry:

Aztán: incsifincsi kasvirágból készült édes, alkoholmentes löttyöt lehet kapni egy ezresért a gyógynövényeseknél, vagy akár a patikákban Echinacea néven. Ez az egyik legjobb immunerősítő, ami jót tesz neked, és a babának is.

Most a legfontosabb dolgod, hogy az immunrendszeredet erősítsd, nem pedig az, hogy beadass magadnak egy olyan legyengített vírust, ami egyébként már mutálódott is - tehát az a vakcina, amit belédnyomnának kb szart sem ér már.

A média persze, hogy kidőlt kismamákat mutogat, mert pontosan tudja, hogy mindenki a gyerekét védi a legjobban. Szerintem ez is csak kampányfogás, mert még mindig nem oltatta be magát elég ember, és a gyógyszergyártó cég nem kaszált még eleget (az egyik pl. a második világháborúban tett hírnévre szert, amikor a tömeges emberírtásokhoz gyártott "gyógyszert" - ez elgondolkodtató, nem?!)

Egyél déli gyümölcsöket is (banán, grapefruit stb.), ugyanis a babák szeretik a lúgos dolgokat (pl. az anyatej a leglúgosabb folyadék), ez segíti őket (és egyébként minden embert), hogy ne savasodjanak el, és ne legyenek betegek.

Na, ennyi okosságot tudtam most hirtelen kiosztani - bár gondolom jótanácsokkal tele van már a garázs :)

Egy a lényeg: ha te egészséges vagy, a baba is az lesz :blink:

Link to comment
Megosztás:

NA rájöttem,hogy hiába lakik az ember nagyközségben, a civilizáció néha akkor is elkerüli :lol: . Az internet korszaka még nem teljesen lett az életünk része. Ez látszik a sebességén és az elérhetőségén is. Pláne akkor bosszantott fel, mikor pár napja Hajni írására egy fél regényt válaszoltam és az elküldés pillanatában szakadt meg a net. :lol: Így mikor újra érezte a kapcsolat fenséges jelét a gépem, nem volt elég lélekjelenlétem és ihletem,hogy újra válaszoljak. Így egyenlőre csak ennyit írhatok: Köszi Hajni. :huh: inkább hallgatom egy tapasztalt ismerős tanácsait , mint egy gyermektelen (férfi )orvos beszólásait a tv-ből.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.