Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Na nesze nekem eső. Ma jobban eláztam a kocsiban, mint kabát nélkül a kocsi és a bevásárlóközpont között sétálva! :) iszonyat , ahogy bugyog a víz ,miközben zúdul a nyakamba. Ezért eldöntöttem,hogy kisebb esőben esőkabátban vezetek , ha pedig nagy a zuhé akkor ponyvástól megyek kocsikázni!

A mantababa jól van és már képem is van róla. hazatérve az ultrahangról meg is mutattam mindenkinek és persze kisilabizálhatatlan volt. :) El kellett magyarázni, melyik része micsoda. A doki nagy kegyesen hozzátette, hogy lehet jobb minőségű képet csináltatni, csupán 9-15 ezer forintért magánrendelésen!!! Én meg mondtam,hogy annyi pénzt inkább az árváknak utalok, vagy gyerekülést veszek belőle. majd látjuk a gyerkőcöt mikor előjön. :D

A hízás is megkezdődött. A fenekemen és a combomon!!! :lol: jelenleg 67 kg-vagyok, le se merem tagadni, mert nincs értelme. legalább nyomon követhető a nasizásom. A doki szerint ez megfelelő, de a farmerjaim eléggé ellenállnak. Amúgy is kicsit hízékony vagyok, pláne cigi nélkül! A végén úgyis tonna madonna leszek, csak remélem ezt le is tudom dolgozni majd egyszer. Ilyen téren tapasztalt emberkék tanácsait szívesen veszem.

Link to comment
Megosztás:

Örülök, hogy hallok felőled kismama! B) A hízástól ne félj, a legjobb fogyás szülés után a szoptatás. Ezt nem Sanyinak kell csinálni veled, hanem neked és a babának kell ciciből :P

Én 48kilóval kezdtem a terhességet, ugyanúgy az első perctől letettem a cigit, majd befejeztem 65-66 kilóval. Amit a mai napig nem értek, hogy hogy a picsbe lehetett az, hogy bementem szülni, kijött a Makett, és ugyanúgy 65 kiló voltam, mikor a gyerek 2,8al született... :) de a lényeg, hogy mire a Petra három hónapos lett, már 53kg voltam. Sose leszek 48kg (csak éves), de mondjuk az úgyis az anorexia közeli állapot volt.

Szóval ne izgulj, a természet mindent elintéz! :lol: A szoptatás nem csak a babának jó, hanem pont onnan szedi le a felesleget, ahova ment a terhesség alatt. Minden rendben lesz :lol:

Te Macisajt! Az asszonynak nincs kocsija? :) Miért kell ennyit gyalogolni? vagy önként teszi? ;)

****

Tegnapi nap legnagyobb beszólása:

Apám eladta kissé szakadt sierráját, Pápáról jöttek érte. A csávó tíz rongyot akart még alkudni, de legalább annyit, amiért beletankol(! - ilyet sem hallottam még...). Apám erre közölte, hogy ő megmondta, hogy nem enged többet, és csak akkor jöjjenek, ha így is kell nekik, mert nem fog ő itt cigánykodni.

Na, ez volt a nap beszólása! :lol: Ugyanis a csávót Kolompárnak hívták, az anyja meg Szojka :P Mondtam is a faternak: te vagy még egy bátor ember! :D

Link to comment
Megosztás:

remélem ezt le is tudom dolgozni majd egyszer. Ilyen téren tapasztalt emberkék tanácsait szívesen veszem.

Ha gondolod van még szabadon egy álláslehetőség nálam B) és nem az "ébrentartó-szakmunkás" :)

A hízástól ne félj, a legjobb fogyás szülés után a szoptatás. Ezt nem Sanyinak kell csinálni veled, hanem neked és a babának kell ciciből :lol:

nagylol_www.kepfeltoltes.hu_.gif

Ez jó volt :) a könnyem is ömlött a röhögéstől.. :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

a legjobb fogyás szülés után a szoptatás. Ezt nem Sanyinak kell csinálni veled, hanem neked és a babának kell ciciből ;)

Hát ezen besírtam backi! :) :) :D

Az a régi vicc jut róla eszembe,amikor a pasi elmegy a dokihoz:

-Doktor úr!Segítsen!A feleségem újra kisbabának képzeli magát!

-Hogy érti ezt?

-Éjszakánként felkel 3-szor,szopik 200 grammot,aztán visszaalszik.

:lol: :lol: B)

Link to comment
Megosztás:

Amúgy önként gyalogló típus. Hiába van buszjegye, inkább gyalogol.

:D érdekes... felettébb érdekes.... :lol:

Én annak idején még a közértbe is kocsival mentem, mert meggyőződésem volt, hogy az nagyon messze van. Aztán egy időmérés után kiderült, hogy tényleg több idő, mire kiállok a kocsival, meg leparkolok a közért előtt, mintha csak simán a lábaimat használva mennék. Mondjuk az a közért csak 200méterre volt :P nem is rtem, hogy hogyan nem vettemészre magamtól... B)

Emlékszem egyszer mantatalin valamelyik idióta kitalálta, hogy menjünk kilátót nézni. Nem is volt ezzel gond addig, amíg az út szélén sorban le nem kezdtek parkolni :lol: aztán kiderült, hogy ez a majom úgy gondolta a kirándulást, hogy gyalog (!) felmegyünk a kilátóhoz egy autóstalálkozó (!!!) keretében :) én mind a 800 mérteres (de szerintem több is volt) gyalogutat végighisztiztem bosszúból! :) sőt, még a toronyba sem voltam hajlandó felmászni, és utánna nem is álltam szóba azzal a ######ival. El is adta bánatában a mantáját ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Ezt nem Sanyinak kell csinálni veled, hanem neked és a babának kell ciciből ;)

Szóval ne izgulj, a természet mindent elintéz! :lol: A szoptatás nem csak a babának jó, hanem pont onnan szedi le a felesleget, ahova ment a terhesség alatt. Minden rendben lesz :D

Igyekszem észben tartani, a szoptatás menetét :lol: . Amúgy én 48 kg szerintem utoljára általános iskolás alsó tagozatban lehettem. A terhességet meg 61-62 kg-osan kezdtem, átlag súlyommal. A mérleggel már össze vagyok veszve és a tükrök is mind csak nyaktól felfelé mutatják a dolgokat. Így legalább a sérómat belőhetem. Néha hisztizek csak a hízás miatt, de reménykedek ,hogy minden rendbejön jövőre. :huh:

Link to comment
Megosztás:

:lol: ez tényleg pöpec! :D

Igyekszem észben tartani, a szoptatás menetét :lol: . Amúgy én 48 kg szerintem utoljára általános iskolás alsó tagozatban lehettem. A terhességet meg 61-62 kg-osan kezdtem, átlag súlyommal. A mérleggel már össze vagyok veszve és a tükrök is mind csak nyaktól felfelé mutatják a dolgokat. Így legalább a sérómat belőhetem. Néha hisztizek csak a hízás miatt, de reménykedek ,hogy minden rendbejön jövőre. :huh:

Sose voltál te 61 kg... szerintem gyerekkel a hasadban lehetsz max annyi, vagy kurvanehéz a csontod és az izmod ;)

ÉS: igenis csalhat a digitális mérleg! Hétvégén mérlegellenőrző körúton voltam (döbbenet, de az ezeréves mutatós mérleg mutatta a frankót), a húgoméknál két kilót csal lefelé, az enyém meg 1,5et felfelé. Viszont a három mérleg középátlagából következtettünk, így bármikor összeverhetem a húgomat, akivel egy súlycsoportban vagyok :angry:

Link to comment
Megosztás:

A tegnapi napnak is megvolt az eredménye. Sanyi feladata volt , hogy kipuffgázmentesítse a manta utasterét. Először azt hittük,hogy valahol a toroknál szivárog a cucc, de aztán ott nem volt semmi. Erre drágám kijelentette, hogy "minden lukat beheggesztek, oszt majd lesz valami!"

Végülis bevált, mert ma nem volt gázszag a kocsiban, bár először aggódva kerestem a végdobon a gyári nyílást, hogy az megvan-e még :lol: .

Ma még látomásom is volt a városban. Mintha egy narancssárga mantát láttam volna egy suli előtt. :huh: . Nem rémlik,hogy taliztam volna vele. Vajon ki lehet? VAgy már halucinálok?

Link to comment
Megosztás:

Lehet még is bement egy kis kipuff gáz :lol: :lol:

ááá arra már agyilag immunis vagyok. :D csak egy kis fejfájásom lehet tőle. De úgy néz ki egyenlőre sikerült megfékezni a gázbeáramlást. viszont a csomitérbe még mindig nem érdemes ruhát tenni.

Most meg nagyon mérgelődök, mert valami durva vírust szedett össze a laptopom. :huh: se háttérkép, se ikonok, és az összes progit blokkolja!!! Én meg marhára nem tudom ,hogyan kell a gyári windowst újratelepíteni, pedig minden cd-je itten van. Vasárnap óta van wifi netem, és egyből tönkre vágtam a gépem :angry: , ez rám vall! Mint szőke nő a két vasgolyót egy zárt szobában: egyiket elhagyja, a másikat elrontja. ;)

Link to comment
Megosztás:

"minden lukat beheggesztek, oszt majd lesz valami!"

:lol: és így fogant meg a kis magzatotok is :D keményen nyomja e ;) z a Sanyi, nem szarozik, tutira megy :angry:

2010 mantatali zamärdi:Magyar opel Manta club

még jó, hogy épp múltkor beszéltük, hogy nem lesz már többé :huh:

Most meg nagyon mérgelődök, mert valami durva vírust szedett össze a laptopom.

itt nem a laptop, hanem én szedtem be asszem a h1n1234-et :lol:

Link to comment
Megosztás:

ááá arra már agyilag immunis vagyok. :D csak egy kis fejfájásom lehet tőle. De úgy néz ki egyenlőre sikerült megfékezni a gázbeáramlást. viszont a csomitérbe még mindig nem érdemes ruhát tenni.

Most meg nagyon mérgelődök, mert valami durva vírust szedett össze a laptopom. :huh: se háttérkép, se ikonok, és az összes progit blokkolja!!! Én meg marhára nem tudom ,hogyan kell a gyári windowst újratelepíteni, pedig minden cd-je itten van. Vasárnap óta van wifi netem, és egyből tönkre vágtam a gépem :angry: , ez rám vall! Mint szőke nő a két vasgolyót egy zárt szobában: egyiket elhagyja, a másikat elrontja. ;)

Biztos valami ertikus tartalommal rendelkező oldalt forgatattok.... :lol: Pedig már az árulkodó jel megvan hogy azé az alvás nem csak szem lecsukásból áll! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.