Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Helló Mantababy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csak nem máris autóval látlak????

Megvetted???

Óriási vagy!!!

Sport napon taliztunk most! :D

Fekete manta! Tudod a momc fórumon mantácska néven....

Na hát akkor ÜDV. a MANTÁSOK körében!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

;) ;) ;)

Sok sikert előre is!!!!!! Majd gördülj egszer be a vasaddal újpesti műhelybe!

A héten bennt leszek mert csinálom az enyém alját! Ja és fel tettem a nyári kerekeket is!

Azt is sasold meg!

Télen sokat mantáztam de ne mtörtem össze az autót, de viszont csúszott mint a meszes! B)

Most majd kis fényezés meg alvázvédés és júniusban megy műszakira a vas!

A-manta meg most kezd el épülni!

Na az szerintem nem lesz kész balcsi talira :D

De igyekszem!

:blink:

Link to comment
Megosztás:

"Fekete manta! Tudod a momc fórumon mantácska néven...." ez most nekem szólt...? asszem én vagyok mantácska :blink:

a 400as a szélesítés és a 2,4es moci miatt van. a gyári 400asok eképp gyüttek ki a gyárból :D

kismongol! Újpesten hol van a műhely ? B)

Link to comment
Megosztás:

Az enyém meg erről lesz leszedve.

Neked aztán van miből válogatni. A 100as Skodáról jut eszembe, hogy ugy 13 éve egy Mátra vidéki faluban rákérdeztek a Mantámra, hogy ez ugye skoda kupé? Ja, mondom, csak ezt az amerikai piacra csinálták...

OFF nagyon érdekelne, hogy mi lett volna az eredeti funkciója a többek között a 6os képen látható, falban lévő boltívekkel, melyeket úgy tűnik utólag befalaztak? ON

Link to comment
Megosztás:

A Skodát én is megkaptam magamnak. Nem sok képzelőerejük van az embereknek (vagy túl sok is? :blink:). A boltívekről semmit nem tudok, majd legfeljebb rákérdezek. A válogatásról meg annyit, hogy ezekből még lesz működő szekér, úgyhogy a nagy válogatás kizárva. A szélesítések is le lesznek gyantázva, aztán másznak vissza arra a kocsira. A szürkéskék meg Sanyi barátomé, az már nemsoká szaladni fog, a lepel alatt pedig Sexy piros CC-je áll, ki van kasztnizva, már csak fényezéshez kell előkészíteni. Az a szélesített pedig Fikusz álomgépe lesz, ha egyszer kész lesz. Ki van kasztnizva, de ennél a pontnál megállt a projekt, mert túlságosan is beindult a meló neki (kasztnis, és gyantázik, főleg Mantákra), és nem ér rá a saját autójára.

Link to comment
Megosztás:

:D skoda, mi? az amerikai piacra... hehehehhehe ;) :D én eddig csak "mazdázva" voltam B)

Múltkor beugrottak hozzánk AlBundy-ék. Azt hittem, a Sexy van vele, oszt felvilágosítottak, hogy az nem az, hanem a cupé mantás - pedig mindkettővel találkoztam már.... ;) ez csak azért érdekes, mert senkit nem ismerek meg az autója nélkül :blink: szerintem szörnyű öreg korom lesz.... tiszta alzheimer......

Link to comment
Megosztás:

Na figyeljetek!

Erősen gondolkodom egy Manta esetleg Calibra dízel-projecten (nem röhög!)

Van már ilyen? Mi a véleményetek rola?

Szóhoz sem jutok, izééé.... B)

Amúgy tegnap tankoltam és a kutas gyerek megkérdezte, hogy tutira benya kell bele? :D

Mondom neki ahha, ne nézzen már madárnak! Azt hitte, hogy dízel! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Egy "friss"mantás haverom nevében kérdezősködök. A helyzet a következő: nem megy a 2-3as henger. Szikra van minden mennyiségben, valószínű hogy a szelepek felragadtak, mivel akitől vettem, rosszúl cserélte ki a hengerfej tömítést és folyik az olaj onnan. Így lehet, hogy a hengerfejet is rosszúl húzta síkba és ezért ragadhatott, be. Kompressziót kell mérnem. De, úgy hallottam, hogy ha fix tőkés akkor nem állhat be így. Mármost, én úgy vettem hogy ez fix tőkés. Lehet hogy ez sem igaz?!

A választ előre is köszi!

Gergő!

Link to comment
Megosztás:

Szóhoz sem jutok, izééé.... :D

Amúgy tegnap tankoltam és a kutas gyerek megkérdezte, hogy tutira benya kell bele? :D

Mondom neki ahha, ne nézzen már madárnak! Azt hitte, hogy dízel! :blink:

es mi lesz ha eljon az elektromos autok korszaka, es mi mantasok nem leszunk hajlanoak klemondani a kocsinkrol? kornyezetszennyezes meg ilyen dolgok, el tudjatok kepzelni hogy 12 db duracell elemmel menjen a kocsi? vagy haztartasi hulladekkal? B) szerintem par bananhej meg konzervdoboztetovel nem fog olyan jol inddulni a manta ;)

Link to comment
Megosztás:

Láttad már a Pusztítót (Sylvester Salone, Sandra Bullock)? Hát mi is lemegyünk a csatornába, és patkányburgert eszünk, csak hogy ne adjuk fel az élet lényegét, a szabadságot.

meg nem kostoltam a patkanyt, de sutve nem lehet borzaszto, csak ne mond el hogy az volt, mond hogy csirke :blink: de lehet hogy inkabb olelgetnunk kellene a fakat, termeszetes energia , azt mondjak B) szerintem meg fotoszintetizalas :D

Link to comment
Megosztás:

Hát, természetes energia ide vagy oda, a fényezett tetőt nem fogom napelemekre cserélni.

en azon vagyok kellemes a hasznossal. napfenyteto a nap susson rad :blink: ha minden kotel szakad akkor ott a jo oreg flinestone csalad, kivagjuk a kocsi aljat oszt szaladjal :D apam ezt tanacsolta mikor felmentek a benzinarak B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.