Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Tivtől el kell venni a telefont, ha ivászatot kezd!!! :(

Voltam vérvételen, mert azt hittem, hogy cukorbeteg vagyok. Kiderült, hogy nem vagyok az, csak hipohonder... pedig gyanús volt, hogy 3-4 liter vizet minek iszom meg naponta, meg ilyenek... Mindegy, tök rendben vagyok az a lényeg, és lehet, hogy látens meduza is, és a testem 98%a víz ;)

De a lényeg: felhívom a dokit, na, mondom, meghalok e vagy mi lesz (mert ugye féltem, hogy szar bort iszok, és kinyírta a hasnyálamat, vagy valami - mert mostanában volt a fagyállós palackozott borról cikk), erre mondja, hogy minden oké, csak igyak sokat :lol: IGYAK SOKAT!!! :)

Mivel a sok vízivás volt az egyik oka a gyanúmnak és a vérvételnek, ezért rájöttem, hogy ő úgy gondolhatta, hogy ne vizet igyak sokat, hanem bort! B) Érted? :P INNOM KELL ORVOSI UTASÍTÁSRA!!! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tivtől el kell venni a telefont, ha ivászatot kezd!!! B)

Voltam vérvételen, mert azt hittem, hogy cukorbeteg vagyok. Kiderült, hogy nem vagyok az, csak hipohonder... pedig gyanús volt, hogy 3-4 liter vizet minek iszom meg naponta, meg ilyenek... Mindegy, tök rendben vagyok az a lényeg, és lehet, hogy látens meduza is, és a testem 98%a víz ;)

De a lényeg: felhívom a dokit, na, mondom, meghalok e vagy mi lesz (mert ugye féltem, hogy szar bort iszok, és kinyírta a hasnyálamat, vagy valami - mert mostanában volt a fagyállós palackozott borról cikk), erre mondja, hogy minden oké, csak igyak sokat :lol: IGYAK SOKAT!!! :)

Mivel a sok vízivás volt az egyik oka a gyanúmnak és a vérvételnek, ezért rájöttem, hogy ő úgy gondolhatta, hogy ne vizet igyak sokat, hanem bort! :P Érted? :P INNOM KELL ORVOSI UTASÍTÁSRA!!! :lol: :lol:

Csak át kell mennem mostmár,csak tököm tudja hogy van onnan éjszakai haza! :(

Link to comment
Megosztás:

hát ez az ivás, nekem is nagy gond, sehova nem indulok el egy nagy palcak víz nélkül,

télen két palack, nyáron 4-6 fogy - naponta

már nem az a gond hogy inni kell, hanem az hogy MINDIG, egy egyórás meetingre is úgy indulok: laptop, ceruza, naptár, palack víz

a múltkor volt egy kéthetes időszakom, amikor csak napi egy palack vizet ittam, na az volt az utóbbi évek egyik legkiegyensúlyozottabb kéthete,

valahogy nem kellett aggódnom, hogy van-e még egy liternyi itóka a palack alján

beteges, szavamra ez beteges

autót venni is úgy indultam tavaly: egy 13-as, egy csavarnyúzó, bankkártya, és a legfontosabb nehogy itthon maradjon: egy teli palack víz

Link to comment
Megosztás:

Ja és legyen Manta téma is:

a múlthéten megjött a jobbos emelőbak, a vízpumpa, holnap vagy pénteken érkezik a kickdown kábel, új viszkó, új krómlécek, vasak feketére festésre előkészítve, gyűrött frontalsó kikalapálva, taposólemez kihegesztve, varratok eltüntetve, alváz vajfehérre mosva

mai terv szerint hétfőn új gyári veztengely, hidrócsere után motor vissza: este mennie kell,

jövhéttől az üres Rekord kasztnit kell összerakni

Link to comment
Megosztás:

A mai meccs végeredménye: Közterület felügyelet - S.S. 1:1

A Senatort elvitték, keddig azt se tudom, hova, de a Mantát még megcsíptem az orruk elől, és elálltam vele egy telekre.

Nem elég, hogy nyakig ér a szar, még ez is...

Most várom a tréler, őrzés, büntetés számlákat, és vagy azt mondom, hogy ennyiért tartsák meg, vagy nem megyek Soltvadkertre, vagy nem tudom.

Más: Hajni, less az aláírásomra. Bár Ady írta, de arany minden szava. Bár ő még bizakodott egy kicsit.

Link to comment
Megosztás:

A mai meccs végeredménye: Közterület felügyelet - S.S. 1:1

A Senatort elvitték, keddig azt se tudom, hova, de a Mantát még megcsíptem az orruk elől, és elálltam vele egy telekre.

Nem elég, hogy nyakig ér a szar, még ez is...

Most várom a tréler, őrzés, büntetés számlákat, és vagy azt mondom, hogy ennyiért tartsák meg, vagy nem megyek Soltvadkertre, vagy nem tudom.

Más: Hajni, less az aláírásomra. Bár Ady írta, de arany minden szava. Bár ő még bizakodott egy kicsit.

Akurvaanyjukat B)

Arra készülj fel, hogy csak a tulajnak adják ki az autót, tehát ha esetleg nincs a neveden vagy ilyesmi, akkor cseszheted... :) 3-4hete én is így néztem végig, ahogy elviszik apukám omegáját a közteresek, aztán egy idő után csak nem bírtam magammal, szóltam a srácnak, hogy hello már, ne már - de olyan bunkó volt, hogy ihaj. Mondjuk én is az lennék egy tűsarkún tipegő szőke luvnyával... ;) aztán jött a Laci is, de már késő volt. És még én voltam lehülyézve, hogy miért nem hagytam. :lol: Mondom Lacinak, há a faxomért vazze :P mondom, ide bárki beállhat egy gurnisautóval, és feldobálhatja a kocsikat mindenféle igazolvány és akármi nélkül??? Mondom neki, te mit szóltál volna, ha a mantádat dobják fel a lopósra, végignézted volna???? Mondjuk erre elkussolt. De azért bosszantó, mert hiába nem tudsz semmi extrát kezdeni egy félig rom autóval, de azért van benne érték, meg még pénzed is... és sajnos az ilyen telepekről a mifajtánk autói ritkán jönnek ki... :(

Megtekintettem az aláírásod Sanyi :lol: :P ésmost esik le, hogy "Ady írta, de arany minden szava" :lol: és tényleg az

Link to comment
Megosztás:

hát ez az ivás, nekem is nagy gond, sehova nem indulok el egy nagy palcak víz nélkül,

télen két palack, nyáron 4-6 fogy - naponta

már nem az a gond hogy inni kell, hanem az hogy MINDIG, egy egyórás meetingre is úgy indulok: laptop, ceruza, naptár, palack víz

a múltkor volt egy kéthetes időszakom, amikor csak napi egy palack vizet ittam, na az volt az utóbbi évek egyik legkiegyensúlyozottabb kéthete,

valahogy nem kellett aggódnom, hogy van-e még egy liternyi itóka a palack alján

beteges, szavamra ez beteges

autót venni is úgy indultam tavaly: egy 13-as, egy csavarnyúzó, bankkártya, és a legfontosabb nehogy itthon maradjon: egy teli palack víz

és akkor most helyettesítsük be a víz szót pálinkára ;) :lol: :lol:

Riportot készítenek egy hegyipásztorral, megkérdezik, hogy telik el egy napja:

- Hát, reggel négykor felkelek, megiszok néhány kupica pálinkát...

- Nem, ezt így nem lehet, ezt a műsort gyerekek is fogják nézni...

- Hát akkor mit mondjak?

- Mondja azt, hogy ... elolvas egy könyvet. Ez jó hatással lesz a gyerekekre.

- Hát akkor... Reggel négykor felkelek, elolvasok néhány könyvet. Hogy ne unatkozzak, viszek magammal a legelőre is párat, és míg a birkák legelnek, olvasgatok. Miután este betereltem a birkákat, elmegyek a könyvtárba, és ott olvasunk a barátaimmal. Miután ott mindent kiolvastunk, el szoktam menni a Józsihoz, neki van otthon nyomdája...

Link to comment
Megosztás:

Akurvaanyjukat :lol:

...

Azt! Mert azért, ha már ott van valaki egyből a helyszínen, aki felválallja, hogy övé a kocsi, akkor miért kell mindenképp elvinni?! Ha tilosban van vagy valami, akkor nyomjanak a kezébe egy csekket, de csakazért is elszállítani, kitudja hova grrr... ;)

Eszembe jut az a video, amikor a nő beszáll a terepjáróba és elhúzza a trélert és azt mondom igaza van. Ha nem lehet megbeszélni, akkor ne csodálkozzanak, ha az ember elkezd önbíráskodni.

Ha menni kell Táncsics Mantát vagy Senatort kiszabadítani szóljatok megyek én is szívesen segíteni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

A mai meccs végeredménye: Közterület felügyelet - S.S. 1:1

A Senatort elvitték, keddig azt se tudom, hova, de a Mantát még megcsíptem az orruk elől, és elálltam vele egy telekre.

Nem elég, hogy nyakig ér a szar, még ez is...

Most várom a tréler, őrzés, büntetés számlákat, és vagy azt mondom, hogy ennyiért tartsák meg, vagy nem megyek Soltvadkertre, vagy nem tudom.

Más: Hajni, less az aláírásomra. Bár Ady írta, de arany minden szava. Bár ő még bizakodott egy kicsit.

Ez durva!!! ;) nekem még sose vitte el kocsimat ilyen lopósverda. Nem is tudom,mi ilyenkor a teendő. De ha fuvar kell akkor még Algyőről is felmegyünk érted!!!! CSak szólj és megoldjuk. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mi nem volt rajta ?

Műszaki.

Fehérváron most ezekre álltak rá. Szerencsére a Manta és a Senator nem egy parkolóban állt, így a Mantával volt időm lelépni. De tudtak róla, és mondták, hogy estefelé járnak erre. Viszont a Senator mellett állt a barátom 2.5-ös Senatora és 2.4-es Mantája, azokat is elvitték.

bakker Sanyi neked nincs szerencsed a senivel ;) :lol:

Hát nincs. de nem adom fel! :lol: Abból menyasszonyis autó lesz jövőre, ha beledöglök is! Igaz, húgomat nem viszem benne, mert félreqrt a sógorjelölt, de azért öcsémék lagzija még betonbiztos. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Műszaki.

Fehérváron most ezekre álltak rá. Szerencsére a Manta és a Senator nem egy parkolóban állt, így a Mantával volt időm lelépni. De tudtak róla, és mondták, hogy estefelé járnak erre. Viszont a Senator mellett állt a barátom 2.5-ös Senatora és 2.4-es Mantája, azokat is elvitték.

...

De nem állhatsz közterületen lejárt műszakis autóval vagy mi? Ha jól tudom 30 napig "tárolhatsz" valamit közterületen nem? ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.