Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

:) DE MIÉÉÉÉÉÉRT????? :lol: és ide nagyon illene Hajni "de miért " című képe. :lol: Akkor majd talizunk legközelebb. Nem tud az ember mindig mindenhol ott lenni ahol szeretne, sajnos. De azért hiányozni fogol!

Majd ha talizunk elmesélem mivel van tele a tököm és miért nem megyek.

Mondjuk azzal meg végképp tele a tököm,hogy mindenki azzal b@szogat miért nem megyek! ;) Mert nem,így döntöttem,nem értem mit kell ezt túlragozni.

Főzni más is tud,annyira meg nem hiszem,hogy bárkinek is hiányozna egy ilyen nagypofájú idióta! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Majd ha talizunk elmesélem mivel van tele a tököm és miért nem megyek.

Mondjuk azzal meg végképp tele a tököm,hogy mindenki azzal b@szogat miért nem megyek! ;) Mert nem,így döntöttem,nem értem mit kell ezt túlragozni.

Főzni más is tud,annyira meg nem hiszem,hogy bárkinek is hiányozna egy ilyen nagypofájú idióta! :lol:

Ezt ugyan miből szűrted le????? Nekem igenis hiányoznál. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is... :lol: de én mondjuk megértem, és tiszteletben is tartom. Az viszont biztos, hogy be kéne regisztrálnod egy csuklási világrekod kísérletre arra a hétvégére :lol:

Meg a másik,hogy meg lesz még ennek a döntésnek a böjtje, amikor sírva fogod kívánni, hogy bár jöttél volna :) mondjuk végre be kéne térned hozzánk, ahol meglátnád a mexikói sárga és holland narancs színre festett nappalimat - na, akkor megtörnél :(

Mert igaz, hogy a leghülyébb ötletek valósulnak meg a leghamarabb... múlthéten csütörtökön meló után hirtelen felindulásból elkövetett festést hajtottam végre. Az első fél órában rájöttem, hogy talán nem kellett volna, de akkor már nem volt visszaút. ;) péntek délután folytattam, szombatra fogadóképes lettem. Hogy teljes legyen a kép, már csak néhány kaktuszt, és tequilás üveget kéne elszórnom a nappaliban, és papucs helyett szombrerot osztogatnom. A kék kanapé miatt egyeseknek az ikea, másoknak az eu zászló jut eszükbe. Nekem csak a tequila... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is... :lol: de én mondjuk megértem, és tiszteletben is tartom. Az viszont biztos, hogy be kéne regisztrálnod egy csuklási világrekod kísérletre arra a hétvégére B)

Meg a másik,hogy meg lesz még ennek a döntésnek a böjtje, amikor sírva fogod kívánni, hogy bár jöttél volna :P mondjuk végre be kéne térned hozzánk, ahol meglátnád a mexikói sárga és holland narancs színre festett nappalimat - na, akkor megtörnél :P

Mert igaz, hogy a leghülyébb ötletek valósulnak meg a leghamarabb... múlthéten csütörtökön meló után hirtelen felindulásból elkövetett festést hajtottam végre. Az első fél órában rájöttem, hogy talán nem kellett volna, de akkor már nem volt visszaút. ;) péntek délután folytattam, szombatra fogadóképes lettem. Hogy teljes legyen a kép, már csak néhány kaktuszt, és tequilás üveget kéne elszórnom a nappaliban, és papucs helyett szombrerot osztogatnom. A kék kanapé miatt egyeseknek az ikea, másoknak az eu zászló jut eszükbe. Nekem csak a tequila... :lol:

Akkor hatváyozottan érvényes a kedvenc videóm:great cornholio :lol:

Do you have any TP for my bunghole? :) (TP-toilet paper)

Are you frighting me? :(

Link to comment
Megosztás:

Majd ha talizunk elmesélem mivel van tele a tököm és miért nem megyek.

Mondjuk azzal meg végképp tele a tököm,hogy mindenki azzal b@szogat miért nem megyek! ;) Mert nem,így döntöttem,nem értem mit kell ezt túlragozni.

Főzni más is tud,annyira meg nem hiszem,hogy bárkinek is hiányozna egy ilyen nagypofájú idióta! :lol:

Rábaxol.... leközelebbi talinál teletömlek izotóppal és 3 faxod lessz mert most nemjössz nefélj! :lol: :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.