Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

negyed 11kor fórum, mi?

Egyet jegyezzen meg mindenki: soha nem leszel biztonságban, ha már gyereked van.... mindenütt ott vannak

Most meg 11kor.. anya. Növök.. ahogy az idő, úgy repülök én is :lol:

végig kell hallgatni kamaszkorod minden hülyeségét

Ezt megjegyeztem. Ezentúl meg sem szólalok, és nem botránkozhatsz meg olyan dolgokon például, hogy a kamaszkorom hány százaléka b*zi, vagy leszbikus. :lol: Meg ezen kívül meg sok más dolgon. Plusz magánélet ;) Pedig olyan jó pszichológus lennél :lol: :) :(

Link to comment
Megosztás:

...

Ezt megjegyeztem. Ezentúl meg sem szólalok, és nem botránkozhatsz meg olyan dolgokon például, hogy a kamaszkorom hány százaléka b*zi, vagy leszbikus. :lol: Meg ezen kívül meg sok más dolgon. Plusz magánélet ;) Pedig olyan jó pszichológus lennél :lol: :) :(

Azon kívül még olyan hobbijaid is lehetnének, amitől az "öregek" :lol: nem tudnának nyugodtan pihenni:

feeaf7d9267e.gif

Link to comment
Megosztás:

Most meg 11kor.. anya. Növök.. ahogy az idő, úgy repülök én is :)

Ezt megjegyeztem. Ezentúl meg sem szólalok, és nem botránkozhatsz meg olyan dolgokon például, hogy a kamaszkorom hány százaléka b*zi, vagy leszbikus. :( Meg ezen kívül meg sok más dolgon. Plusz magánélet ;) Pedig olyan jó pszichológus lennél :lol: B) :P

Hazamegyek megverlek, mint a lovat, aztán repkedhetsz :lol: a buzeráns témával meg nem viccelünk. Illetve te nem viccelhetsz vele :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: na jó jó, de apukád bepálinkáztatott, nem volt tiszta pillanatom akkor :lol:

Egyébként amellett, hogy az a pálinka legendává vált, új fogalmat is szült a pálinkák jelzésében: már nem csak guggolós, kerítésszaggatós pálinka létezik, hanem kukoricába menős is :)

Ha minden ilyen elnevezésnek annyi valóságalapja van, mint az utóbb említett kategóriának, akkor elég vicces történetek lehettek :lol:

Bár olyat már láttam, hogy ember megitta a páleszt, és egy perc múlva le kellett guggolnia (ez a guggolós), de mondjuk a kerítés szaggatós az milyen? Benyomod, és erős leszel, mint Tarzan, és letéped a hazafelé úton lévő összes kerítést? ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.