Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Hát ahogy így hallottam a kinti hőmérsékletet igazából nem is bánom, hogy nem mentem, hanem J0hnny-ra hallgattam ;)

(vazze, hogy én hogy parázok még mindig, ha le kell írnom J0hnny nevét :lol: )

Biztos jó volt meg minden, de én nagyon nem szeretek fázni, inkább állok 40 fokban a napon. Majd legközelebb... :)

Nagy respektet harcolhatott ki ez a J0hnny srác :lol:

Amúgy szerintem egyáltalán nem volt rossz idő. Én sokkal rosszabbra számítottam, pedig én gyík vagyok ilyen szempontból :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vazze :lol: ezen már tényleg összeszarom magam.... :)

Ma cégestől elmentünk ünnepi kajálni az egyik kollega nyugdíjba vonulása alkalmából. Hazahoztam a kocsit, mert egy kollega furikázott engem, hogy hódolhassak kedvenc sportomnak, a borospohár emelgetésének.

Szoknya, kurvaanyja minden, ahogy az alkalomhoz illik, mire észrevettem, hogy a kiváló kínai minőségű csizmámnak kezd lejönni a talpa. Na, mondom, amíg jönnek értem, addig gyorsan megpillanatragasztom.

De ugye a kis tubus be volt száradva, így gondoltam, hogy úgy sincs sok benne, kiszúrom ollóval a tubust,és befolyatom a cuccot. Már folyattam a ragasztót úgy, hogy a csizmát le sem vettem, mire belémnyilalt, hogyha túlnyomom, akkor be is folyhat a talpamra,és akkor cudar módon odaragasztom a csizmát a lábamhoz. B) de akkor már késő volt, így a talpamat ökölbe kellett szorítanom a biztonság kedvéért. Szerencsére nem ragadt a csizma a lábamra - mert azért az mégis vicces lett volna, ha bemegyek a dokihoz, szétdobom a neccharisnyás lábaimat, miniszoknyámat a nyakamba hányom, és szépen megkérem a dokit, hogy operálja már le a csizmámat ;)

De nem is ez a beszarás, mert aki már hirtelen ötlettől vezérelve puszta kézzel szöget próbált beleverni a falba, attól ez még akár normális is lehet... :P

De most előveszem az ollómat, hogy vagdalkozzak, és az istennek nem akar ollózni rendesen, mert sikerült azt is összeragasztóznom, tehát most a legjobb kurvadrága körömollóm félig nyitott állapotban használhatatlanná lett ragasztva :lol: picsábabeleabba :lol: legalább töröltem volna le... mondjuk legalább nem kell félpár csizmában aludnom... :(

Link to comment
Megosztás:

De most előveszem az ollómat, hogy vagdalkozzak, és az istennek nem akar ollózni rendesen, mert sikerült azt is összeragasztóznom, tehát most a legjobb kurvadrága körömollóm félig nyitott állapotban használhatatlanná lett ragasztva ;) picsábabeleabba :lol: legalább töröltem volna le... mondjuk legalább nem kell félpár csizmában aludnom... :lol:

Áztasd be langyos vagy hugymeleg vízbe. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem is mondtam Sanyi! Az egy dolog, hogy szombaton az a látvány fogadott téged, ami fogadott nálunk, de tegnap kiderült, hogy valamit tényleg kéne kezdenünk magunkkal, mert valszeg egy szocmunkás szeme tényleg könnybelábadna, ha pár órát eltöltene nálunk ;)

Tudod a páleszt 7upos palackba hoztad. Tegnap veszi ki a Makett a hűtőből, kétdecis pohár, épp önteni készült, mire MrManta megsajnálta, és mondta neki, hogy abból nem kéne innia. Makett megvetően visszanéz: miért? Ebből csak te ihatsz? - gondolta irígykedik vele (mondjuk irígykedett is :lol:) de aztán mondta, hogy az pálesz, és azért ne igyon belőle. Makett vissza is tette a hűtőbe.

Eltelik egy pár óra, és volt még valami átlátszó citromos szar egy üvegben, szegény kis Makettka kiveszi, és félve kérdezi, hogy ebből lehet e inni, vagy ez is pálesz?

Na most milyen szar gyerekkora van neki, hogy nem vehet ki semmit fogyasztásra nyugodtan a hűtőből, mert ott az alkohol előfordulása igen nagy arányú... :lol:

Egyik barátunk meghúzta nagyon másnaposan a natúrakvás üveget reggel. Hát nem lett tőle jobban. Az az üveg megjárt vagy 10 bulit, de a végén sztem elveszett, mert olyan volt a páesz, h nem itta senki. :lol: :) :(

Link to comment
Megosztás:

:lol: működik az ollóm, köszi :lol:

Ma nagytakarítás közepette acetonnal a kezemben az a hülye ötletem támadt, hogy a műanyag wc tartályt áttörlöm vele. Le is mattult, de polírpasztával átpolíroztam :lol: na, lefogadom, ilyet még senki nem csinálta rajtam kívül :)

Mostanában elég szerencsétlen megmozdulásaim vannak ;)

Link to comment
Megosztás:

:lol: működik az ollóm, köszi :lol:

Ma nagytakarítás közepette acetonnal a kezemben az a hülye ötletem támadt, hogy a műanyag wc tartályt áttörlöm vele. Le is mattult, de polírpasztával átpolíroztam :) na, lefogadom, ilyet még senki nem csinálta rajtam kívül :(

Mostanában elég szerencsétlen megmozdulásaim vannak ;)

Ne aggódj, nem vagy egyedül B) . Egy barátnőm férjhez ment. az első közös vásárlásukon vettek egy jó kis tévét, szép ezüst színűt. A csaj látott a tetején egy kis koszt, ami sehogy se jött le. Na a drága körömlakklemosóval kicsit megsikálta, hogy az majd jó lesz :lol: . Hát úgy megtakarította, hogy a tv teteje kifehéredett. Nem is merte elmondani, inkább egy kis horgolt terítőt pakolt a tv-re, hogy az ura ne vegye észre. Mondjuk azon a polírpaszta nem segített volna.

De fura téged a wc polírozása közben elképzelni!!!

Link to comment
Megosztás:

A kamasz fiuk szoktak a wc-ben polírozni.

Csak nem a tartályt hanem a bohócot. :lol:

;) tudtam én, hogy nem is olyan különleges dolog polírozni a fürdőszobában :lol: valahogy éreztem, hogy nem egyedi a dolog, de most megvilágosodtam, hogy na, ezért :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.