Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Hát Tomi... sajnálom... se manta, se rekord... :D

elég szar lehet, amikor rákényszerülsz eladni a kocsid, amiben sok melód és álmod van :D hát nem kívánom senkinek....

Viszont én fél év után lemostak és kitakarítottam a mantát. Ez az igényesség tetőfoka :D

Újra kéne csinálni az egész belsejét, mert kissé megkopott, meg lassan oszlásnak indul az ülés. Pedig 2005ben lett újraépítve az egész... az csak 4év, de azért a napi használat igencsak megviseli :D

Aggódtam a mosásnál is, mert a koszon lehetett látni a rozsdacsíkokat, amik a küszöbről folytak a spojlerre. Azt hittem megfogta a fényt, de nem :lol: szívem szerint újrafényeztetném az egészet, mert egy csomó hihetetlen helyen le van verődve a festék (olyan helyeken, ahol csak akkor jöhet le, ha nekicsesznek valamit :huh: ) ennek ellenére egészében még mindig hibátlanul néz ki kellő távolságból, és annyira nincs lemattulva, hogy borotválkozni lehet a fényezés előtt (márhogy olyan, mint egy tükör - mielőtt bárki megjegyezné, hogy ő is megborotválkozik mindig, mielőtt neki áll fényezni :P)

Csak azok a rohadt macskák... mindenhol a dolgozó lány kis körömnyomuk... :)

SANYI FIAM!!!!

Tök jó volt, hogy jöttél szombaton! Csak másnap esett le, hogy egy liter sört adni Sörös Sanyinak szinte sértő, de mindenképpen jelképes :D

Link to comment
Megosztás:

Hajnika ! Ti miért nem jöttök hétvégén ? rég láttam már a búrátokat :) gyerteeeek vagy ha nem kénytelen leszek én menni hozzátok :D

Ki terjeszti, hogy nem megyünk? :huh: Én szeretnék, de a Laci örökké sajnáltatja magát. Éppen tegnap győzködtük a Tassal, hogy azért lemehetnénk, ha nem is a 400assal, de legalább dumcsizunk mindenféle népekkel :D

Ráadásul mióta kiderült, hogy tudok kétpedálost is vezetni, azóta már sörözhet is, mert hazahozom. Vagy otthagyom - attól függ, milyen kedvem van :lol: Már csak a farkasvakságomra kellene valami gyógyírt találni és tökéletes lenne MrManta sofőrszolgálata :D

(jelzem: a farkasvakság nem az, amikor nem látod a farkasokat, de a többi állatot igen)

Link to comment
Megosztás:

Ki terjeszti, hogy nem megyünk? :huh: Én szeretnék, de a Laci örökké sajnáltatja magát. Éppen tegnap győzködtük a Tassal, hogy azért lemehetnénk, ha nem is a 400assal, de legalább dumcsizunk mindenféle népekkel :D

Ráadásul mióta kiderült, hogy tudok kétpedálost is vezetni, azóta már sörözhet is, mert hazahozom. Vagy otthagyom - attól függ, milyen kedvem van :D Már csak a farkasvakságomra kellene valami gyógyírt találni és tökéletes lenne MrManta sofőrszolgálata :lol:

(jelzem: a farkasvakság nem az, amikor nem látod a farkasokat, de a többi állatot igen)

nem láttalak a listán :)

Link to comment
Megosztás:

:huh: micsoda vaslogika :D

Figyu, most nem szeretném az egész topikot átolvasni, de a klubtagoknak is 2rongy/fő a beugró + 1rongy ha nevezel? (mert nekem sosincs egy rongyom se :D)

Muszáj vagyok felkészülni, hogy érvelhessek otthon :)

a 2 rongy az fix, a nevezés meg 1000Ft igen....

Link to comment
Megosztás:

Na jóvannmár, ne zavarjatok meg :huh: ha nem nevezek sehova, csak be akarom tolni a pofámat, akkor fejenként 2rongy fizetendő azért, hogy megtiszteljünk titeket a jelenlétünkkel, így van? :D tehát fizetünk 4rongyot, és ti láthatjátok a (rém)álompárt...

vagy azért most mennyit kell...? :D vazze, nekem ennyi infot nem tud feldolgozni az agyam :)

Link to comment
Megosztás:

Na jóvannmár, ne zavarjatok meg :huh: ha nem nevezek sehova, csak be akarom tolni a pofámat, akkor fejenként 2rongy fizetendő azért, hogy megtiszteljünk titeket a jelenlétünkkel, így van? :D tehát fizetünk 4rongyot, és ti láthatjátok a (rém)álompárt...

vagy azért most mennyit kell...? :D vazze, nekem ennyi infot nem tud feldolgozni az agyam :)

Igen!

4ropi a jéghidegben való korzózásért! :lol:

Link to comment
Megosztás:

:huh: elgondolkodtató ajánlat

Két évet dolgoztam pályásként reptéren.

Bármilyen kicsi szél is fúj,murva hideg van ott,mert semmi nincs ami felfogja.

Szal ha kimentek vastag sapka,kesztyű,sál és valami vasstag talpú cipő,mert az a dolgozó lány bazaltbeton,amiből a pálya van,iszonyat hideg télen,nyáron meg b@szott meleg!

Link to comment
Megosztás:

Nem is mondtam Sanyi! Az egy dolog, hogy szombaton az a látvány fogadott téged, ami fogadott nálunk, de tegnap kiderült, hogy valamit tényleg kéne kezdenünk magunkkal, mert valszeg egy szocmunkás szeme tényleg könnybelábadna, ha pár órát eltöltene nálunk :huh:

Tudod a páleszt 7upos palackba hoztad. Tegnap veszi ki a Makett a hűtőből, kétdecis pohár, épp önteni készült, mire MrManta megsajnálta, és mondta neki, hogy abból nem kéne innia. Makett megvetően visszanéz: miért? Ebből csak te ihatsz? - gondolta irígykedik vele (mondjuk irígykedett is :D) de aztán mondta, hogy az pálesz, és azért ne igyon belőle. Makett vissza is tette a hűtőbe.

Eltelik egy pár óra, és volt még valami átlátszó citromos szar egy üvegben, szegény kis Makettka kiveszi, és félve kérdezi, hogy ebből lehet e inni, vagy ez is pálesz?

Na most milyen szar gyerekkora van neki, hogy nem vehet ki semmit fogyasztásra nyugodtan a hűtőből, mert ott az alkohol előfordulása igen nagy arányú... :)

Link to comment
Megosztás:

Eltelik egy pár óra, és volt még valami átlátszó citromos szar egy üvegben, szegény kis Makettka kiveszi, és félve kérdezi, hogy ebből lehet e inni, vagy ez is pálesz?

Na most milyen szar gyerekkora van neki, hogy nem vehet ki semmit fogyasztásra nyugodtan a hűtőből, mert ott az alkohol előfordulása igen nagy arányú... :huh:

:)

Micsoda sanyarú sors!

Link to comment
Megosztás:

Nem is mondtam Sanyi! Az egy dolog, hogy szombaton az a látvány fogadott téged, ami fogadott nálunk, de tegnap kiderült, hogy valamit tényleg kéne kezdenünk magunkkal, mert valszeg egy szocmunkás szeme tényleg könnybelábadna, ha pár órát eltöltene nálunk :huh:

Tudod a páleszt 7upos palackba hoztad. Tegnap veszi ki a Makett a hűtőből, kétdecis pohár, épp önteni készült, mire MrManta megsajnálta, és mondta neki, hogy abból nem kéne innia. Makett megvetően visszanéz: miért? Ebből csak te ihatsz? - gondolta irígykedik vele (mondjuk irígykedett is :D) de aztán mondta, hogy az pálesz, és azért ne igyon belőle. Makett vissza is tette a hűtőbe.

Eltelik egy pár óra, és volt még valami átlátszó citromos szar egy üvegben, szegény kis Makettka kiveszi, és félve kérdezi, hogy ebből lehet e inni, vagy ez is pálesz?

Na most milyen szar gyerekkora van neki, hogy nem vehet ki semmit fogyasztásra nyugodtan a hűtőből, mert ott az alkohol előfordulása igen nagy arányú... :)

:D :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Odaköltözhetek felnőni??? :) :D :D

:huh: hát... igaz, hogy már nem kell pelenkázni, sem beiskolázni, sem végighallgatni a kamaszkorod minden hülyeségét, és mivel adoptáláshoz kissé túlkoros vagy, de éppen ezért a pelenkán és egyebeken sok pénz megspórolnánk rajtad, ezért elgondolkozunk :lol:

:D

Link to comment
Megosztás:

:huh: hát... igaz, hogy már nem kell pelenkázni, sem beiskolázni, sem végighallgatni a kamaszkorod minden hülyeségét, és mivel adoptáláshoz kissé túlkoros vagy, de éppen ezért a pelenkán és egyebeken sok pénz megspórolnánk rajtad, ezért elgondolkozunk :lol:

:D

Néha hányok...de ezt tudjátok...nem fog váratlanul érni... :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.