Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Bakker! Makettet ráizzítom ennek a képnek a photoshoppos feldolgozására :D

Ő is ilyen nagy PS mágus? :huh:

Tinán nem is kell sokat faragni, majdnem hasonlít is :lol: :D

Mondjuk, ha jobban meggondolom, akkor Gibi is, csak az még Lacinak a korai időszakából, amikor még volt haja :)

Link to comment
Megosztás:

Állítólag csak a magyarok ismerik ezt az érzést... :D más népeknek szavuk sincs nagyon rá... :lol:

Hát ezt tudom mondani borküldés helyett... de legközelebb megígérem, hogy helyettetek fogunk inni, majd elmondjuk milyen volt, és akkor virtuálisan ti is lerészegedhettek :D

Gyertek haza! Minek költötök ott bármire is, amikor itt is felélhetitek? Egyébként sok cikket olvastam arról, hogy az angolok kezdik szabotálni a külföldi munkavállalókat - mert egyrészt sok van belőlük (egyesek szerint az angolok már nem is dolgoznak), másrészt meg szerintük tőlük veszik el a munkát. Mondjuk ha tényleg nem dolgoznak, akkor neház elvenni tőlük... :huh:

Ez igaz. Ők nem szeretnek dolgozni. Ez abból is látszik, hogy ha egy átlagos munkakereső oldalt megnyitsz, az állások 99 %-a manager!!! VAgyis az angolok csak manager állást tudnak betölteni. De akkor ki dolgozik? A Lengyel( az itteni munkavállalók 70%-a) , Magyar, .....még talán Román is. Egyre nehezebb idekinn is. 3 éve mikor kinn voltam , sokkal könnyebb volt. Keresték a külföldieket, hogy a koszos melót ők csinálják meg helyettük. De tavaly bekeményítettek. Idén meg mégjobban. Mi is jókor jövünk ki. A munkavállalói engedély eddig 90 font volt, most januárban 300 fontra emelték :D . Még jó hogy 30 nap meló után kell csak igényelni. Ráadásul válság van, mindenhol spórolnak a melósokkal. Nameg pont melószezon előtt jöttünk. De a reménysugár a Húsvét!! Állítólag akkorra vesznek fel több embert. Csak itt a házban ahol lakunk 3 munkanélküli van(velünk együtt).

De SAnyival már sztrájkolunk. 3 napja marhahúst eszünk és leszarjuk,hogy nem olcsó, sőt még sört is vett, csakhogy kibírja ezt a lelki megrázkódtatást :) . Az a baj,hogy én nem szeretem a sört, így én lelkileg, tovább rázódok.

Azt meg nem csodálom, hogy az angoloknak nincs honvágy szavuk, legalábbis az errefele élőknek. Elég csúnyácska a környék. Rendesen tér és szabadsághiányom van. Összezsúfolva élnek, mint a heringek, sőt úgy is néznek ki. :D

Link to comment
Megosztás:

Ő is ilyen nagy PS mágus? :huh:

Tinán nem is kell sokat faragni, majdnem hasonlít is :D :D

Mondjuk, ha jobban meggondolom, akkor Gibi is, csak az még Lacinak a korai időszakából, amikor még volt haja :D

Leniggereztél? :)

Egyébként igen, Makett nagy PS mágus :lol: valahogy egyszercsak elkezdett nagyon érteni hozzá... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.