Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Váháháh, helló mindenki! Rég jártam erre :D

először is..

Hamar visszavinné.

ezt ki kérem magamnak :huh: :lol:

Lehet, hogy Makett is csak akkor fogja tudni kiélni magát, ha majd egyszer lesz egy gyereke?

Ez meg milyen kijelentés? :) Én már most ki tudom magamat élni :D

Hétvégén eldobtam egy komlett tepsi sütit. Először nekihajítottam a konyhaszekrénynek, majd végignéztem, ahogy onnan lefolyik pofával lefelé a kőre Ezt muszáj volt elmondanom, mert annyira a hatása alatt vagyok...

Én is az alatt voltam, miután nem tudom meddig gyúrtam ott neked :D

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy ő is nyomott valamit titokban, mert ő egy napig panaszkodott, majd jobban lett - és a pélesz meg túl hamar elfogyott

Wow!!! Asszem még nem is dicsekedtem:

Makett volt felvételizni Káposztáson egy gimibe, ahol két órát volt bent, de utánna kijött az igazgató helyettes külön megnézni, hogy ki kísérte el (aki ugye én voltam), és hosszas kézrázogatás közepette gratulált a lányomhoz, hogy "ez egy okos gyerek, ilyenek kellenek a gimibe", és hogy szeptemberben várják

Olyan büszke voltam, hogy ihaj

Jó érzés tudni, hogy nem csak én gondolom okosnak a gyereket, hanem ezek szerint tényleg az

Szóval nem kell dolgoznia menni a nyolcadik után, tuti helye van a tuti gimibe

Bár hozzáteszem, hogy akármilyen okos, fizikából tényleg suta, mert valami indíttatás végett a hálózatra csatlakoztatott laptop kábelét szétszedte, majd a két drót összeérintése miatt keletkezett szikrázás után ártatlanul döbbent képpel közölte, hogy 'hé, ez ráz' majdnem a falat is kitéptem konnektorostul, kábelestől a helyéről ijedtemben...

De bioszból is lehet egy kis lemaradása, mert múltkor azt a mondást elemeztük, hogy 'szüljön anyád sünt' - megállapítottuk, hogy az fájhat, meg ilyenek, Makett bőszen bólogatott majd közölte: még az a szerencse, hogy a sün tojással szaporodik, és így a természet gondoskodása is egyértelmű a sünök esetében és ezt halálosan komolyan gondolta, és simán ráfogta a biológia tanárra, hogy ő mondta nem is akarom tudni, hogy az ember szaporodásáról mit mondott nekik a tanár... mivan ha azt, hogy két férfi is tud gyereket csinálni seggen keresztül...

És szombaton ismét megyek egyre o.O Nem baj, az elsőn már túl vagyok.

Fizikából meg 4es vagyok akárki akármit mond...a laptopos dologgal hagyj, frizbizzünk inkább sütivel x) =)

A sünis sztori pedig a suliöltözőben merült fel bennünk..=D

Link to comment
Megosztás:

Jaj! Beszarsz, mit mesélt a Makett!!!! :lol:

Egyik lányt hasbaverték a suliba, mire az zokogva bement a lányvécébe, ahol a többiek vígasztalták. A kiscsaj kinyögte a következőt:

-Ti ezt nem értitek! Most összetört a tojásom! Brühühűűűű

mire a többiek, hogy: milyen tojásod? :D

Aszongya: - hát a tojásom, ami 18 éve koromba kikel! És most már soha nem lehet gyerekem! brühühü

:D

Bakker! Ez milyen meleg már, hogy él még olyan 14éves lány, aki azt hiszi, hogy egy tojás nő a hasába, amiből majd 18évesen kikel egy gyerek :D Milyen szülei vannak szegénynek??? Most gondold el, mondjuk kedve szottyan izélni, és ő tök nyugalomban lesz, hogy csak 18évesen fog kikelni a tojás, és fogalma sem lesz, hogy mi a fenétől kelt ki hamarabb.... :huh: ez kőkemény döbbenet :)

Link to comment
Megosztás:

Jaj! Beszarsz, mit mesélt a Makett!!!! :D

Egyik lányt hasbaverték a suliba, mire az zokogva bement a lányvécébe, ahol a többiek vígasztalták. A kiscsaj kinyögte a következőt:

-Ti ezt nem értitek! Most összetört a tojásom! Brühühűűűű

mire a többiek, hogy: milyen tojásod? :D

Aszongya: - hát a tojásom, ami 18 éve koromba kikel! És most már soha nem lehet gyerekem! brühühü

:D

Bakker! Ez milyen meleg már, hogy él még olyan 14éves lány, aki azt hiszi, hogy egy tojás nő a hasába, amiből majd 18évesen kikel egy gyerek :lol: Milyen szülei vannak szegénynek??? Most gondold el, mondjuk kedve szottyan izélni, és ő tök nyugalomban lesz, hogy csak 18évesen fog kikelni a tojás, és fogalma sem lesz, hogy mi a fenétől kelt ki hamarabb.... :huh: ez kőkemény döbbenet :)

Nem az a baj,hogy ilyen ostoba idióta hülye,hanem hogy az ilyen kis libákat csinálják fel 18évesen,mert gőze nincs róla mi az a fogamzásgátlás. :D

És itt nem csak az iskola a hibás,hogy nincs normális felvilágosítás,hanem a gügye szülő is,mert úgyérzi ez ciki téma.

Mér az nem volt ciki,amikor ő megcsinálta?

Hajni!Engem komolyan elborzaszt,milyen emberekkel élek egy országban... :D

Link to comment
Megosztás:

Tényleg rémisztő. Tiszta amerika :huh:

Engem a butaság és az érdektelenség borzaszt el.Be van tokosodva a saját kis világába,él a négy fal között segélyből,nyugdíjból és a leglényegesebb az,hogy kaja,pia meglegyen.

Az,hogy mi miért van,már lényegtelen.

Amíg ilyen sok birkával van tele az egész,addig nem is lesz itt semmiféle egy írányba való menetel a jövőbe.

Link to comment
Megosztás:

Hát mondjuk egyirányba menetel a jövőbe az lesz: birkanyáj módjára, egy jó szar jövőbe...

Tényleg az a baj, hogy az emberek nem gondolkodnak, szarnak az összefüggésekre, nemérdekli őket, hogy mi miért van. Vannak törvényszerűségek, és kész.

Én már meg sem döbbenek azon, hogy amit én két-három éve pofázok legalább, az még csak most dereng le sokaknak. Pedig nem kell jóstehetség ahhoz, hogy kitaláljuk, merre megy a dolog. Csak gondolkodni kell.

Például ha egy lány azt hiszi, hogy tojás van a hasába, akkor az ényleg meglepődik majd, ha szülni fog - sőt valószínüleg mikor nagylány lett, akkor azt hitte, hogy elvérzik :huh:

Oh! Tegnap megint megvilágosodtam! Ha a buzik a fiúkat szeretik, a leszbik meg a lányokat, akkor én meleg* vagyok, és MrManta meg leszbikus :D

a buzit (buz*it) liberális toleranciával melegre javítja a fórum :D

:D MÉGSE!!!! Én lettem annyira liberális, hogy a buzit melegnek írom automatice, hiába gondolok a buzira :lol: na bakker.... ki van mosva az agyam... :)

ez utólag szerkesztett rész volt - kétszer.. de lehet, hogy ment az háromszor is :D

Link to comment
Megosztás:

Nem az a baj,hogy ilyen ostoba idióta hülye,hanem hogy az ilyen kis libákat csinálják fel 18évesen,mert gőze nincs róla mi az a fogamzásgátlás. :huh:

És itt nem csak az iskola a hibás,hogy nincs normális felvilágosítás,hanem a gügye szülő is,mert úgyérzi ez ciki téma.

Mér az nem volt ciki,amikor ő megcsinálta?

Hajni!Engem komolyan elborzaszt,milyen emberekkel élek egy országban... :lol:

Az az a : Most kérlek puszild meg ott ahol pisilni szoktam a csávó csak ennynit kérdez: A deszkát felhajtsam??? :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Egyébként van egy jó, meg egy rossz hírem az opelosok számára:

a rossz az, hogy ha így folytatjuk, ki fogják venni a fél tüdőnket...

a jó pedig az, hogy így legalább lesz hely a májunknak

:D

Me neked ezt még nem csinálták meg? :huh: :)

Hol élsz?Szatyorban? :D

Link to comment
Megosztás:

Na ez a tojásos dolog ledöbbentett :D . És az is ,hogy Mr Manta tényleg leszbikus(átgondoltam és tényleg) .

Mi meg valóban lassan egy hónapja munka nélkül vagyunk idekinn. Az idő jó, a szállás frankó, de még egyszer sem tudtunk berugni, és marhahúst sem láttunk csak zsacsiban a boltban. :) Nameg az árát!!!!

Lassan kezd honvágyam lenni. A társaság itt is nagyon jó ahol lakunk, de azért az otthoniak is nagyon hiányoznak. És mióta Xray cartárs eszembe juttatta , hogy a vadkerti tali rohamosan közeledik, már csak azon jár az eszem, hogy ha lesz munka, akkor a főnöknek ,hogy adagoljam be, hogy MENNI AKAROK? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Lassan kezd honvágyam lenni.

Állítólag csak a magyarok ismerik ezt az érzést... :) más népeknek szavuk sincs nagyon rá... :D

Hát ezt tudom mondani borküldés helyett... de legközelebb megígérem, hogy helyettetek fogunk inni, majd elmondjuk milyen volt, és akkor virtuálisan ti is lerészegedhettek :D

Gyertek haza! Minek költötök ott bármire is, amikor itt is felélhetitek? Egyébként sok cikket olvastam arról, hogy az angolok kezdik szabotálni a külföldi munkavállalókat - mert egyrészt sok van belőlük (egyesek szerint az angolok már nem is dolgoznak), másrészt meg szerintük tőlük veszik el a munkát. Mondjuk ha tényleg nem dolgoznak, akkor neház elvenni tőlük... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Olvasod az aláírásom? :D

Amúgy leszarom a rossz hírt, a jónak örülök! :D

:huh: bevallom nem olvastam, de nem is tudom,hogyan képzeltem, hogy te nem csapsz erre le :lol:

Bár ha jobban belegondolok, veled hitelesebb lenne a reklám :)

Húúú Sanyi! Ezt legközelebb le is forgatjuk! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.