Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Na várjál! Tegnap nézzük az esti főzősműsort, ,és volt benne egy csaj, aki olyan ronda volt, mint a szar.

Közli a Laci, hogy húúúú de ocsmány ez a feketével körbekent szem :lol: ránézek, mondom neki, nézz már rám vazze :) erre: jójójójó, neked nem áll szarul, de ennek olyan világos szeme van...

:D beüvöltök a Makettnak, hogy jöjjön ki azonnal, és nézzen rá a Lacira... kijön, ránéz, erre megint magyarázkodás: jójójó, nektek nem áll szarul, de ennek a nőnek igen.

Nézzük tovább a műsort, Laci öklendezik a csajtól, mire felragyog a szeme, és közli: Rájöttem! Ez tuti férfi volt, csak átoperáltatta magát!

Megállapodtunk abban, hogy ez bizony valószínű, és szegény inkább maradt volna férfi, mert nőnek nagyon ronda.

Na, erre kiderült, hogy ez valami híres modellcsaj :blush:

Le is vontam a tanúlságot: nektek ma már szar lehet, mert ha láttok egy ronda nőt, akkor lehet hogy nem is a természet bánt el vele, hanem valamikor férfi volt...

vagy ha láttok egy szép nőt, akkor lehet, hogy férfi volt, csak jól sikerült a műtét...

mindegy...

nem bízhattok senkiben... sose lehet tudni, hogy kire gerjedtek...

Link to comment
Megosztás:

szia Macko beszälsz ez a 18 even felüliek topicja

ja utolag boldog szülinapot :blush:

Köszi, de csak fel-felugrok.

Jelenleg gyógyulni kéne az influenzából. Sikerült végigzavarni az egész családon. Vagyis még zajlik.

A köszöntést meg köszi. :)

Rolival mi van? tudsz róla valamit? Rúgd már jelképesen farba, ha találkozol vele, ha nem túl nagy kérés. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszi, de csak fel-felugrok.

Jelenleg gyógyulni kéne az influenzából. Sikerült végigzavarni az egész családon. Vagyis még zajlik.

A köszöntést meg köszi. :D

Rolival mi van? tudsz róla valamit? Rúgd már jelképesen farba, ha találkozol vele, ha nem túl nagy kérés. :)

persze tudom austriaba van linzbe

mert zaläba felmondtak neki kicsit elvan havazva

te az aspirin kurät remelem nem az egesz csalädon vegezted el :blush: :lol:

Link to comment
Megosztás:

persze tudom austriaba van linzbe

mert zaläba felmondtak neki kicsit elvan havazva

te az aspirin kurät remelem nem az egesz csalädon vegezted el :blush: :lol:

aspirin kúra? Kalap kúrát már hallottam.

De nyugi, csak a betegséget sikerült a fiúknak végigzavarni mindenkin. 1 hazahozta, a többi meg mi elkaptuk.

Jól elkeveredett innen Roli.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is lelkiismeret furdalásom volt, amikor lebetegedtem, mert a legkisebb gyerektől a szüleimig mindenkinek átadtam :lol: MrMantán is ki akar törni, de ő nem hagyja magát: pálinkával és egyéb tömény szesszel harcol ellene. Eddig nyerésre áll. :)

És sűrűn emlegetjük eközben a túrkevei kukoricásba menős páleszt :blush: na, az az igazi biológiai fegyver az ilyen kórságok ellen :D

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy ő is nyomott valamit titokban, mert ő egy napig panaszkodott, majd jobban lett - és a pélesz meg túl hamar elfogyott :blush:

Wow!!! Asszem még nem is dicsekedtem:

Makett volt felvételizni Káposztáson egy gimibe, ahol két órát volt bent, de utánna kijött az igazgató helyettes külön megnézni, hogy ki kísérte el (aki ugye én voltam), és hosszas kézrázogatás közepette gratulált a lányomhoz, hogy "ez egy okos gyerek, ilyenek kellenek a gimibe", és hogy szeptemberben várják :P

Olyan büszke voltam, hogy ihaj :D

Jó érzés tudni, hogy nem csak én gondolom okosnak a gyereket, hanem ezek szerint tényleg az :D

Szóval nem kell dolgoznia menni a nyolcadik után, tuti helye van a tuti gimibe :P

Bár hozzáteszem, hogy akármilyen okos, fizikából tényleg suta, mert valami indíttatás végett a hálózatra csatlakoztatott laptop kábelét szétszedte, majd a két drót összeérintése miatt keletkezett szikrázás után ártatlanul döbbent képpel közölte, hogy 'hé, ez ráz' :) majdnem a falat is kitéptem konnektorostul, kábelestől a helyéről ijedtemben... :lol:

De bioszból is lehet egy kis lemaradása, mert múltkor azt a mondást elemeztük, hogy 'szüljön anyád sünt' - megállapítottuk, hogy az fájhat, meg ilyenek, Makett bőszen bólogatott majd közölte: még az a szerencse, hogy a sün tojással szaporodik, és így a természet gondoskodása is egyértelmű a sünök esetében :D és ezt halálosan komolyan gondolta, és simán ráfogta a biológia tanárra, hogy ő mondta :D nem is akarom tudni, hogy az ember szaporodásáról mit mondott nekik a tanár... mivan ha azt, hogy két férfi is tud gyereket csinálni seggen keresztül... :D

Link to comment
Megosztás:

de ő nem hagyja magát: pálinkával és egyéb tömény szexxel harcol ellene. Eddig nyerésre áll. :lol:

Van még ott, ahonnan jött. Jövőhét végén hazautazom. Kell nőre! :)

Kicsit gyorsan olvastam át így maradt néhány félreolvasás a cuccban (fent) :blush:

Azért a mosógép szerelők hányatott élete, vitt mindent! :D

Link to comment
Megosztás:

Na nekünk vírusaink nincsenen, de lassan mitnem adnánk egy jó kis hazai páleszért :D . Pedig én nem is szeressem a pálinkát. De idekinn olyan horribilis árak vannak, hogy 2 hétig könyörögtem Sanyinak egy üveg borocskáért, amit aztán 4 fontért meg is kaptam(ez a legolcsóbb) :lol: Úgyhogy az unalmas hétköznapokat józanul töltjük :) .

Kezd mantaelvonási tünetem lenni. A falon egyre csak sokasodnak a kocsimról készült képek. Jah és persze a kiút előtt Sanyi nagy megrökönyödésére még Mona hátsó lámpái közül a középelemet is lecsavaroztam azzal a felkiáltásal, hogy : "de én ezt akkor is kiviszem magammal!!" Így is lett.

És meló nincs, unatkozás van.

VIszont nagyon ráérek, Mona új festéstervein dolgozni. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Meló nélkül maradtatok a nagy Angliában? :lol: és lesz valami? Meddig vártok még melóra? Nem lenne jobb hazajönni? Itt olcsóbb a bor és finomabb is :D

És psze a társaság is :blush: Apropó lessz egy kis valamim a számotokra , Lacinak meg neked :D Előkészületek folynak! :) :D

Link to comment
Megosztás:

lessz egy kis valamim a számotokra , Lacinak meg neked :

mit kell érteni a "kis valamim" alatt? :blush: mert a Lacinak s van kis valamije, de azt mondta, hogy csak annak örülhetek, és ő meg nem úgy használja, ahogy én, mert ő úgy nem szeretné használni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

mit kell érteni a "kis valamim" alatt? :blush: mert a Lacinak s van kis valamije, de azt mondta, hogy csak annak örülhetek, és ő meg nem úgy használja, ahogy én, mert ő úgy nem szeretné használni... :lol:

Tudod a multkor beszélgettünk erről arról mammamia ilyesmi zenei irányzat na ennél többet nemmondok! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.