Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Lecsúszott a hátsó szélvédő feliratom az olvadó hóval együtt a mantáról :blush: jelenleg ez olvasható: "a leggyorsabb avas az egész galaxisban" ... és még "vas"-sá sem tudom leszedni, mert a "v" is félig le van jőve... :lol: én még matricát így lejönni nem láttam soha...

Link to comment
Megosztás:

Lecsúszott a hátsó szélvédő feliratom az olvadó hóval együtt a mantáról :blush: jelenleg ez olvasható: "a leggyorsabb avas az egész galaxisban" ... és még "vas"-sá sem tudom leszedni, mert a "v" is félig le van jőve... :lol: én még matricát így lejönni nem láttam soha...

Hehe!Tomi minőség! :D

A leggyorsabb avas szalona az univerzumban! :D

Szóljak Tominak,hogy nyomjon másikat és akkor átviszem köv héten? :)

Link to comment
Megosztás:

Mintha egyről, vagy kettőről, ha nem háromról lemaradtál volna. Nem??? :blush: :lol:

A múltkoriról annyira, hogy nemcsak a te szülinapodra, de a fülei szülinapra sem jutottam el. Kib@szott meló...

Azt én is tudom, hogy a kép hol készült. :)

A kérdés inkább az, hogy hol rohangáltak tálca sörrel. :P :D

Ez az, hogy nem rohangáltunk. :D Az erkélyen hűlt egy tálca Steffl. Ti kimentetek nyuszit bográcsolni, én meg kimentem, gondoltam, kinn hideg van, ezért visszafordultam, a tálca pedig hogy-hogynem a hónom alá szorult. :D (Azért néha kimentem hozzátok is. :P)

Sanyit ismerve nem hiszem, hogy nagyon rohangáltak, nehogy kilöttyenjen a sör :D

Hú, de ismer! :D

Link to comment
Megosztás:

Hehe!Tomi minőség! :D

A leggyorsabb avas szalona az univerzumban! :D

Szóljak Tominak,hogy nyomjon másikat és akkor átviszem köv héten? :)

Hát... ha nem nagy kérés :lol: csak az ócskavas rész kéne, de az is csak akkor, ha nem veri nagy költségekbe magát :blush: de majd még megnézem, hogy érdemes e egyáltalán, vagy jön le a többi is... mondjuk a sólymok azok nagyon masszívan állnak :D

Link to comment
Megosztás:

Hétvégén eldobtam egy komlett tepsi sütit. Először nekihajítottam a konyhaszekrénynek, majd végignéztem, ahogy onnan lefolyik pofával lefelé a kőre :lol: Ezt muszáj volt elmondanom, mert annyira a hatása alatt vagyok... :)

Gratula :blush:

en is a hengerfejet a szobämba szedem szet de hogy a konyhäban a manta?

neeeeem az a fränya süti odasündörgött a manta möge az tuti :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hétvégén eldobtam egy komlett tepsi sütit. Először nekihajítottam a konyhaszekrénynek, majd végignéztem, ahogy onnan lefolyik pofával lefelé a kőre :blush: Ezt muszáj volt elmondanom, mert annyira a hatása alatt vagyok... :lol:

kár érte tuti finom volt az csak kívül volt ilyesztő :) :D

Link to comment
Megosztás:

Hétvégén eldobtam egy komlett tepsi sütit. Először nekihajítottam a konyhaszekrénynek, majd végignéztem, ahogy onnan lefolyik pofával lefelé a kőre :blush: Ezt muszáj volt elmondanom, mert annyira a hatása alatt vagyok... :lol:

Mit ártott az neked? :)

Egyébként milyen süti volt?

Link to comment
Megosztás:

Almás rácsos. Azért kellett azt, mert MrManta két hete azért nyivákolt, de én szemétségből inkább kétszer is csokis muffin sütöttem. De aztán megsajnáltuk, és Makettel összedobtuk a rácsost. Végülis teljesült kívánsága, azt egy szóval sem mondta, hogy enni is akar belőle, csak azt, hogy süssünk. Hát mi sütöttünk... aztán földhöz vágtam, hogy azért se legyen igaza :D de azért megkóstoltuk a földről, és tényleg fincsi volt.

De az a nap nem volt az enyém... már a boltban is szétszórtam két kiló almát, mert valahogy kiszakítottam a zsacskót. És a Laci szedte össze. Legalább kivülről úgy tűnt, mintha ő dobálta volna el az almákat :D

annyira nincs itt élet, ebben a topikban... :lol:

na, eszembe is jutott néhány dolog, hogy ezen változtassak:

- rendeltem Elvis parókát. Mert minden rendes háztartásban kell, hogy legyen, csak úgy, mint puki párnának is. Ez volt az első internetes rendelésem, amit meg is kaptam. :D

Nem tudom, ki csinálta a parókát, de hogy az életbe fényképet sem látott Elvisről, az biztos. :)

Mivel a paróka göndör (!) ezért leginkább fekete bárány jelmezhez alkalmazható

Kicsit elszomorodta, de nem adom fel, mert régi perverz vágyam, hogy MrMantát Elvis parókában lássam, és igaz Elvis jelmezben :blush:

Link to comment
Megosztás:

- a fentiről meg az jutott eszembe (a paróka miatt), hogy kéne egy retro bulit csinálni. MrMantának már van hozzá parókája.

Én kemény 800 forintért túrtam magamnak olyan ruhát, hogy besírsz, ha meglátod. :) Múltkor megnéztük a MamaMia filmet (őrületes kanapén való ülvetáncolás lett belőle), na, annak a premierjén ebben hasítottam volna. :D Laci csak annyit mondott rá, hogy ez gáz, és mikor majndem elsírtam magam, akkor mosolyogva közölte, hogy ő csak azért szólt, hogy megóvjon a hátam mögött röhögéstől, ha esetleg utcára mennék benne :blush:

Erről azonban az jutott eszembe, hogy neki meg túrok egy kockás zakót, és akkor már tudom hordani a ruhám.

Erről meg arra asszociáltam, hogy "kockás zakó, háromszögre kötött nyakkendő - a tánciskolás illemszabály nem volt kötelező", és akkor így már oda is érkeztünk a retro partyhoz.

Aztán az is eszembe jutott, hogy miért is ne tisztelnénk meg a hozzánk beeső barátokat (szerzeteseket), haverokat, rokonokat stb. azzal, hogy öltönybe és kiskosztümbe fogadjuk őket :D

Mondjuk beugrik Sörös Sanyi hozzánk tíz percre, és ahogy belép az ajtón, meglátja MrMantát öltönyben a kanapén, engem meg a konyhában rózsaszín kiskosztümbe főzöcskézni. Milyen zavarban lennemár vagy egy percig. :D aztán mivel a tíz perc legalább 24 óra, megtekinthetné az esti kollekciót is: Laci selyem pizsamában, én meg nagy rózsamintás pongyolában hajcsavarókkal a fejemen. Maketton természetesen matróz blúz lenne, és térdig érő szoknya lakkcipővel. :lol:

Link to comment
Megosztás:

és még valami az eszembe jutott :lol:

Karácsony előtt, vagy mikor, szóval akkoriban beszart a mosógép. A mosógépszerelőknek egyáltalán nincs könnyű életük. Ez például kétszer jött, hogy egyszer végre jó legyen a gép.

Másodszorra korábban jött, mint vártuk...

Én még az ágyban voltam... a kisebbik sokk az lehetett neki, amikor kitántorogtam szalmakazal fejjel pizsiben az ágyból. Előző nap még nem így látott... lehet, hogy meg se ismert...

De a nagyobbik sokkot MrManta okozta: ő a szarószobában, a szaródeszkán, szarópapírral a kezében szart.

És ott van a mosógép is.

De MrManta kijött, köszöntötte Antonovics Antalt, majd biztosította arról, hogy nem kívánjuk rabolni értékes idejét, és utat mutatott neki a mosógép felé.

A szerelő bement.

Aztán kiszólt, hogy kérdése van.

Bementem.

Ő a földön ült.

Engem meg megcsapott a szarszag.

Szerintem őt is, azért ülhetett a földön...

A kérdése nem az volt, hogy hány disznót tartunk a fürdőszobában, csak valami a mosógépről.

Udvarias volt, de a mosógépszerelők élete egyáltalán nem könnyű....

:blush:

Link to comment
Megosztás:

és még valami az eszembe jutott :)

Karácsony előtt, vagy mikor, szóval akkoriban beszart a mosógép. A mosógépszerelőknek egyáltalán nincs könnyű életük. Ez például kétszer jött, hogy egyszer végre jó legyen a gép.

Másodszorra korábban jött, mint vártuk...

Én még az ágyban voltam... a kisebbik sokk az lehetett neki, amikor kitántorogtam szalmakazal fejjel pizsiben az ágyból. Előző nap még nem így látott... lehet, hogy meg se ismert...

De a nagyobbik sokkot MrManta okozta: ő a szarószobában, a szaródeszkán, szarópapírral a kezében szart.

És ott van a mosógép is.

De MrManta kijött, köszöntötte Antonovics Antalt, majd biztosította arról, hogy nem kívánjuk rabolni értékes idejét, és utat mutatott neki a mosógép felé.

A szerelő bement.

Aztán kiszólt, hogy kérdése van.

Bementem.

Ő a földön ült.

Engem meg megcsapott a szarszag.

Szerintem őt is, azért ülhetett a földön...

A kérdése nem az volt, hogy hány disznót tartunk a fürdőszobában, csak valami a mosógépről.

Udvarias volt, de a mosógépszerelők élete egyáltalán nem könnyű....

:blush:

hääät vazze az tuti :lol: :D :D :D :D :P :D :P

Link to comment
Megosztás:

Mantafamily

jöttök lachäzära a gyorsuläsra? :blush:

Én mennék. Csak a 400ast kéne addig megcsinálni, meg levizsgáztatni. Ezek a dolgok nem rajtam múlnak, hanem a Lacin...

Bár néha elnézegetem mások feleségeit, és én valamit nagyon elronthatok.. nálunk egyáltalán nincs rend... bár kivülről úgy tűnik, hogy én hordom a nadrágot, de valójában egy elnyomott kis mamusz vagyok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.