Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Mese

Csodás, napsütéses reggel volt. Mantamatyi kiállt a garázsból a sárga 1.6ossal, hogy csapasson egyet. Tépett is a soksávos úton az első lámpáig a zöld 1.9-essel. Ekkor beállt mellé a piros 1.6os golfos. Több sem kellett a hamubasült pogácsát majszolgató Mantamatyinak, hogy tövig tiporja a piros 2.0ás gázpedálját. A zöld VR6-os úgy ott maradt a lámpánál, mint motorgenerál után a csavarok a májkrémes konzevdobozban.

Mantamatyi elégedett volt, amikor az éjfekete 3.0 24Vből kiszállt az egyetem előtt.

Benedek Elek után szabadon.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

szeretnek vasarolni egy Mantat .a jelenlegi tulajaval 100 euroban egyeztunk meg...

a motornak uj hengerfejpakolas kell ergo nem megy a sajat kerekein meg sehova az auto...

itt meg egy par kep rolla kivulrol es belulrol .

hozza kell tegyem azt h egy arviz atmosta az autot,remisztoen sok a gitt a tetejen(tetoteri ablak nem tudom h gyarilag volte de most egy erdekes megoldas van odabiggyesztvel a tetejere...sima uveg hejett tukor van...ah elneztem nem fojik korulotte a viz szal eddig csak pozitivumnak tudom elkonyvelni) dacia lampak vannak rajta...a motor az nem a sajatja,allitolag calibra motor de ketelkedem benne...es meg par ien szepseghiba...a vizmosas miatt kellenenek uj ulesek es karpit bele.

a kerdesem az az lenne h igy szerintetek megeri 100 euroert megvenni?(szivem szerint 150ert is megvennem me tetszik nagyon az auto megjelenese es tortenelme is...) de az alkatreszekkel h lehet boldogulni?

lehet meg kapni mantara alkatreszeket?

ulesek+karpit+muszerfali kiegeszitok...

maradok Tisztelettel Norbi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

szeretnek vasarolni egy Mantat .a jelenlegi tulajaval 100 euroban egyeztunk meg...

a motornak uj hengerfejpakolas kell ergo nem megy a sajat kerekein meg sehova az auto...

itt meg egy par kep rolla kivulrol es belulrol .

hozza kell tegyem azt h egy arviz atmosta az autot,remisztoen sok a gitt a tetejen(tetoteri ablak nem tudom h gyarilag volte de most egy erdekes megoldas van odabiggyesztvel a tetejere...sima uveg hejett tukor van...ah elneztem nem fojik korulotte a viz szal eddig csak pozitivumnak tudom elkonyvelni) dacia lampak vannak rajta...a motor az nem a sajatja,allitolag calibra motor de ketelkedem benne...es meg par ien szepseghiba...a vizmosas miatt kellenenek uj ulesek es karpit bele.

a kerdesem az az lenne h igy szerintetek megeri 100 euroert megvenni?(szivem szerint 150ert is megvennem me tetszik nagyon az auto megjelenese es tortenelme is...) de az alkatreszekkel h lehet boldogulni?

lehet meg kapni mantara alkatreszeket?

ulesek+karpit+muszerfali kiegeszitok...

maradok Tisztelettel Norbi.

2.2-es Opel Rekord E motor van benne. Alkatrésznek jó lesz, de én működőképesre nem akarnám megcsinálni, mert az összes kábelt újra kellene húzni stb...

Annyit talán megér, de lehet, én inkább többért vennék egy működő jobb példányt.

Link to comment
Megosztás:

maradok Tisztelettel Norbi.

Elsöre gondoltam beajänlok ra 150 €-t, de mäsodszorra märnemtünt jo ötletnek (mielött röhöges tör ki, es megjegyzitek, hogy valaki hasonlo stilusban ir, közlöm: igen, nem csaläs nem ämitäs: a Tascona geperöl irok. Ezzelntenyleg bcsak igy lehet)

Szoval: ha a kaszni szar, akkor hagyd inkäbb pusztulni, mertmire ebböl auto lesz, addigra a gatyäd rämegy, es akkor sem lesz taratos. Bär szerintem a viz miatt meg akär maradhatott benne hasznälhato resz....

Link to comment
Megosztás:

hát lecseréltem végül az olajat benne, mint a szurok

sokáig húzódott mer épp nem volt itthon csak metrikus olajszűrő...

lesíkoltam az olajpumpafedelet is hamár ott vagyok, közben az a fránya beöntőhernyócsavar meg beletépődött elosztóból kellett föltölteni

most meg nemindul ez vacak, a fene eszi ezt a hülye elektronikát berhelhetem ebbe a hidegbe

Link to comment
Megosztás:

:blush: Én meg múltkor azt álmodtam, hogy a kétpedálos omival mentem valahová, és útközben megláttam egy két ajtós gyári zöld színű asconát háromezres motorral, amit megvettem MrMantának meglepibe harmincezer forintért :lol:

Reggel el is meséltem neki, és nagyon büszke voltam rá,hogy ilyet álmodtam neki :) bezzeg ő nem álmod nekem semmi ilyesmit, sőt, közölte,hogy ezentúl csak omegával járhatok :D

Én meg múltkopr azt álmodtam, hogy kegyetlenül berúgtam. Aztán reggel kiderült, hogy tényleg úgy volt, csak olyan homályosak voltak az emlékek. :D :D :P

Nézz ki te is az udvarra, hátha te is így jártál és mégis megvan az ascona. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.