Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Néhány autentikus vicc a német aranykorból:

-Mantás el akarja adni az autóját. Hirdetés szövege:

Opel Manta GTE 200,000km-rel, 4500 DM.

Eltelik egy hét...semmi.

Eltelik két hét...még mindig semmi.

Harmadik héten hívja a haverja: "Meghülyültél ? Ha odaírod, hogy 200,000 km van benne, sosem adod el. Tekertesd vissza a kilométerórát 50,000-re, és próbálkozz újra!"

Következő héten nem jelenik meg a hirdetés az újságban.

Haver megint telefonál, kérdezi, mi történt a Mantával ?

Mire a Mantás: - Csak nem gondolod, hogy 50,000km-el eladom az autómat !?

Egy Manta és egy Porsche egymás mellett megy az autópályán. A Porsche elkezd gyorsítani 120-ról. Manta a nyomában. Porsche eléri a 160-at, a Manta ott van mellette... Porsche eléri a 200-at, majd a Mantás átordibál: "Ismered a mantát?"

-Igen, de miért ? - kérdi a Porschés.

-Meg tudnád mondani nekem hogyan kell második fokozatba rakni ?

Mantásnak szörnyű balesete van. Az autó teljesen széttörik. Jönnek a mentők, de ő csak ordít: "A Mantám ! A Mantám !"

Beviszik a kórházba, s mikor felébred, megint elkezd ordítani: "A Mantám ! A Mantám !"

Bejön a nővér: "Ne az autót sajnálja, nézzen a bal lábára, az már nincs ott többé".

A Mantás lenéz: "A westerncsizmám, a westerncsizmám !"

Mantás a zászlókat árusító üzletben:

-Kérek egy zöld német zászlót!

-Sajnálom uram, csak fekete-piros-sárga zászlónk van!

-Rendben akkor kérek egy pirosat!

-Mi a legkisebb alkatrész a Mantában?

-A sofőr agya.

-Honnan lehet megismerni a Mantás garázsát?

-Egy száraz vércsík van könyökvonalban a falon!

-Az új Manta 1 méter széles lesz, hogy a sofőr mindkét kezét kilógathassa az ablakon !

-Miért van a Mantásnak 16 fényszórója a kocsiján ?

-Hogy éjszaka is napszemüvegben vezethessen.

Két ember beszélget a kocsmában:

-Ismerek egy nagyszerű Mantás viccet !

-Csak óvatosan, én is Mantás vagyok !

-OK, akkor kétszer mesélem el !

-Miért visel a Mantás mágneses kesztyűt ?

-Hogy 180-nál is kikönyökölhessen az ablakon !

Két Mantás beszélget:

- Képzeld tegnap vettem egy enciklopédiát.

-És? Beépítetted már?

Egy Manta-Fahrer áll az egyetem előtt.

(Ennyi, ezen már önmagában is nagyon mulatnak a németek.)

Link to comment
Megosztás:

Tudom,hogy Hajni&Laci és SSanyi leveszi a tököm,de nekem az A jobban tetszik!

http://img84.imageshack.us/img84/8361/dscn0920nz4.jpg :lol:

Ez egy kecskeméti öreg fószeré!Nagyon ritkán használja,minden gyári rajta!

Céééééééééééép, csak kár, hogy hiányos (balos króm keret a lámpa körül).

Nekem mondjuk jobban tetszik a Monza (bár kevés látszik belőle) :D

Link to comment
Megosztás:

A múltkor egy ilyennel álmodtam csak metál piros volt..és a garázsomban... :D :lol:

:lol: Én meg múltkor azt álmodtam, hogy a kétpedálos omival mentem valahová, és útközben megláttam egy két ajtós gyári zöld színű asconát háromezres motorral, amit megvettem MrMantának meglepibe harmincezer forintért :lol:

Reggel el is meséltem neki, és nagyon büszke voltam rá,hogy ilyet álmodtam neki :D bezzeg ő nem álmod nekem semmi ilyesmit, sőt, közölte,hogy ezentúl csak omegával járhatok ;)

Link to comment
Megosztás:

Tudom,hogy Hajni&Laci és SSanyi leveszi a tököm,de nekem az A jobban tetszik!

:D hát én sem veszem le az biztos! De ha mégis, akkor kis formalinos üvegbennéha megmutatnám, hogy mid volt ;)

Szép az A manta is - sőt - de a B gyakoribb volt. Ma már szinte ugyanolyan ritka az A és a B is :D

Viszont a Monza az nekem is bejön nagyon! Abból lehet tuti MadMax verdát csinálni! Az eredetinek is monza homlokfala volt...

Amikor az első mantámat vettem tíz éve ( :lol: közbe kell szútnom: borzasztó, ha valaki 10-20 éves távlatokban beszél... :lol: hétvégén szembesültem például azzal, hogy az Edda koncert lemeze 85-ös, vagyis 24 éves!!! ;) bakkkkker!!! Ne tudjátok meg, milyen öregnek éreztem magam hirtelen... mert ugye tudtam,hogy nem tegnapi felvétel, de azért még sem tűnik olyan távolinak az az időszak...) - folytatom: szóval az első mantám megvételénél az udvarban állt egy Monza is. Nekem az annyira kellett volna, mint egy falat kenyér... de az a pöcs nem adta oda, akármennyit is kínáltam érte... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyébként meg: ma reggel úgy be volt fagyva mind a két ajtóm, hogy egyszerűen képtelenség volt feltépni :D

Én ritkán szídom a mantám, de ma repkedtek az "és még én akarlak kilakatoltatni, mi???" meg "airbrush mi???" meg az "engedj be te mocsok! Ezért törődöm veled annyit????!!!" és "na ezért megérte nekem összeugatni a Lacival, hogy kinek az autója a soros a szépülésben???!" megjegyzések... de vazze, ez nem ijedt meg... :lol: a végén apukám feltépte az anyós oldali ajtót, onnan bevergődtemmagam, majd mire beértem a melóhelyre, kiolvadt a másik is... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyébként meg: ma reggel úgy be volt fagyva mind a két ajtóm, hogy egyszerűen képtelenség volt feltépni :D

Én ritkán szídom a mantám, de ma repkedtek az "és még én akarlak kilakatoltatni, mi???" meg "airbrush mi???" meg az "engedj be te mocsok! Ezért törődöm veled annyit????!!!" és "na ezért megérte nekem összeugatni a Lacival, hogy kinek az autója a soros a szépülésben???!" megjegyzések... de vazze, ez nem ijedt meg... :lol: a végén apukám feltépte az anyós oldali ajtót, onnan bevergődtemmagam, majd mire beértem a melóhelyre, kiolvadt a másik is... :lol:

Tessék lefújni egy kis szilikonnal a kédergumikat.

Link to comment
Megosztás:

a visszapillantóra akasztok még egypár gyulai kolbászt, és egy szép cseresznyepaprika füzért is :lol:

Dobókockák és Opel nyaklánc helyett? :D :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.