Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Fényképet, videót kérünk e nemes eseményről ;) !!!!!

Húú vazzze!! Ne tudd meg! Vittem a fényképezőt, elemmel stb. , és a helyszínen fogta magát és beszart B) telefonnal meg egy kép se lett jó... :blush:

Viszont jött velünk a húgom 5 éves kisfia, aki olyan sikert aratott, hogy ihaj :lol: Igazi rockabilly a kis krampó :D

Link to comment
Megosztás:

Csend vala.

Ez egy jó meglátás lészen! De hogy ne legyen nagy csend, írok én :blush: . szerdán végbéltükrözést végeztünk Monán. Sajna betegséget diagnosztizáltunk, és végdobcserét kellett eszközölnünk. Még mázli,hogy volt itthon egy méretben csak kissé különböző dob(nagyobb hehe) így beoperáltuk. Király a hangja és kissé egészségesebb is. A régi felújítás alatt..... ;) Képek -csakhogy lássuk miért is kellett cserélni- később B)

Link to comment
Megosztás:

Légy szárnya bent, se künn nem halatszik... B)

Makett nem lett letiltva a gépről, csak szegény hülyére izgulja magát a holnapi felvételi miatt - ami ügye nem szerencsés pont a központi írásbeli előtt, mármint a hülyére izgulás ;)

Remélem jól sikerül majd neki, és mehet gimibe. Egész okos gyerek, nem is gondoltam volna, hogy a szépsége mellett még az eszemet is örökölte :blush:

Most is otthon tanul (állítólag). Ezen kivül pedig ráfogta a macskára, hogy elrontotta a laptopjának a kábelét. Amit azért akármennyire ölnivaló a Joci macska, mégsem tudna végrehajtani. De legalább nem netezik éjjel kettőig.

Egyébként: annyira bejött neki a Blitz, hogy már kisebb bandával szándékozik jönni idén :D

Link to comment
Megosztás:

A melóhelyen benevezték. Kaptak egy válaszlevelet, amiben közölték, hogy csak az Egyesült Államok területén forgatják a műsort. A válaszlevelet el is küldték a céges E-Mail címemre, de az már megszűnt. Szóval nincs más hátra, ki kell várni. :lol:

Ne mond hogy nem érné meg ezért kiköltözni kicsit az államokba. :D

Milyen szépen dübörögne benne a V8. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.